Oğluşum, Tosun Paşam, Ahmet Taham

Başlatan guguş, 12 Nisan , 2007, 13:29:12

« önceki - sonraki »

guguş

:ehi: :toothy10: unutmuşum

[eklenti yönetici tarafından silindi]

-Butterfly-

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

yerim ben bunu yaaaaaaaaaa  :hungry: masallah yavrumaaaa  :nazar: :nazar: adam gibi kocamn olmus annesi bu melek   off isirasim geldiii  :k06:

guguş

ısırma teyzesiiiii kıyamam ben ona dayanamam ki :opucuk:

-Butterfly-

AA acitirim diyemi korktun sekerim ben hic kiyamam sen merak etme acitmadan yerim ben o tatli surati  :hungry: :hungry:

duru boncuk

meraba canım nasılsınız ziyaretinize geldik ve bir şirin surat gördüm  çok tatlı olmuuş maşalah paşa :nazar: :nazar: :nazar:

guguş

hoşgeldiniz teyzesi sayfamıza çok memnun olduk vallahi minik oğluşum yarın 8 . ayını dolduruyo yavaş yavaş büyüyüyo

-Butterfly-

amanda amann demek  prens 8 ayina girecek masallahhh masallahh  :nazar: ne cabuk buyuyorlar off off  ben hic doyamiyorum  bebekliklerine  ocaman adam olacaklar ben yine hala bu sekilde konusuyor olacagim  :-\

Simdiden yakisklimin 8 ayi kutlu olsun  8 ayina girince tekrar kut;arimm  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :flowers: :flowers:

sevda

CANIM ALLAH DAHA UZUN VE SAĞLIKLI YILLAR VERSİN SİZLERE... :amin: :amin:

guguş

teşekkür ederiz teyzeleri sonunda 8 dedik
Busecim gerçekten çok çabuk büyüyorlar daha doğduğu günü dün gibi hatırlıyorum ilk zamanlar çok bunalımdı ama artık büyüyorlar
bugün oğluşum yatağında otururken ilk defa yatağının kenarından tutunarak ayağa kalktı nasıl mutlu oldum anlatamam bizim yaramaz çok hareketli yürümeye başlayınca benim işim daha da zor olucak eminim peşinden koşturur heralde :cildir:

-Butterfly-

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Masallah kuzumaaa,benimki bacagima dolaniyor hayatim biz olayi iyice abarttik yani  :toothy10: :toothy10: ya yakamda,yada pacamda hesabi..  Allah kolaylik versin erkek annelerin  :amin: :amin: isimiz gercekten zor  :k06: :k06:

duru boncuk

maşallah yaa yeni ayınız hayırlı olsun canım gerçekten erkekler daha çabuk hareketleniyo galiba yaa bizimkininde çenesine vurdu kız nede olsaa :laughing7:

ahmetide senide öpüyorum canım :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

guguş

teşekkürler busecim ve özgül-duru büyüyo yaramaz evet busecim resmen ayaklarımda hele namaz kılarken görseniz halimizi tam eğilicem tam ayaklarımın altında ne yapıcağımı şaşırıyorum hiç durmayım istiyo bugün de ceviz ezip vermiştim iyyice azıttı tutabilene aşk olsun özgülcüm ayrıca bizimkinin çenede çok kuvvetli hiç susmuyoruz yeni öğrendiği bişeyi byıltana kadar söylüyo off offff kızlar işimiz gerçekten zor :cildir:

duru boncuk

ayy  canım yaa bayılıyorum işte ben o halerine bizimkide bu günlerde bana cevap vermeye çalışıyo aklınca konuşuyo bayılıyorum yaa ahmetide benim için biraz ısır canım olurmuu :hungry: :hungry: :hungry: :hungry:

siz 8.ayınıza girdiniz maşallah yarında bizim son günüzmüz artık 8 aylık oluyoruz çok şükür :occasion5: :occasion5:

guguş

tabiki canım ısırdım bile bu arada sizinde 8. ayınız kutlu olsun şimdiden  :opucuk: fındık kurdunu

duru boncuk

teşekkür ederim canım öptüm bende senin için  :opucuk: :opucuk:şimdi kaçımda kocişle çay içim birazda :k06: :k06: :hello: :hello: