Doğumdan sonra hemoroid sorunu yaşadınız mı?

Başlatan ponçik, 21 Mart , 2007, 10:07:04

« önceki - sonraki »

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

en etkılı saf zeytınyag ılık olucak suruyosunuz gecıyo 2ay kullandım sımdı bısey kalmadı cok sukur :laughing7:
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

Aytii

o dediğinden bende çok yaptım ama hala var  :-\

°•.ℓανιηуα.•°

bendeki memeler duruyo ama artık acıtmıyo. kanamıyo da. çünkü her sabah 1 elma ve 1 armut yiyorum. günde 2 kere çıkıyorum lavaboya  :ehi:

burcum

dr nuza söyleyin anestol yazıcaktır zaten çok iyi geliyor ağrıyı sızıyı alıyor lokal olarak uyuşturuyor :icon_thumright:

derbeder

normalde arada bir kanama oluyordu ama bu kadar siddetli degildi, resmen iyice azmis durumda. adet kanamasi gibi yogun geliyor  :-ooo

ne yapacagimi sasirdim yaa  :'(

su zeytinyagi olayini bende deneyeyim en iyisi bakalim etki edecekmi  :'(
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

suzannn

BENDEDE KANAMA VARDI GEÇTİ KABIZ OLUNCA OLUYOR BENDEKİ ÇATLAKTAN MEYDANA GELİYORMUŞ

derbeder

Alıntı yapılan: ♥ PaPaTyaM ♥ - 19 Ekim , 2011, 13:53:31
BENDEDE KANAMA VARDI GEÇTİ KABIZ OLUNCA OLUYOR BENDEKİ ÇATLAKTAN MEYDANA GELİYORMUŞ
bendede kabizken daha cok oluyor ve ilk defa boyle bi kanamaya sahit oldum  :-ooo :-ooo

simdi bu kabizi iyilestirecek seyler yemeliyim. yeterince su iciyorum en iyisi bi elma mandalina yiyeyim.

suzannn

Alıntı yapılan: derbeder - 19 Ekim , 2011, 13:57:21
Alıntı yapılan: ♥ PaPaTyaM ♥ - 19 Ekim , 2011, 13:53:31
bendede kabizken daha cok oluyor ve ilk defa boyle bi kanamaya sahit oldum  :-ooo :-ooo

simdi bu kabizi iyilestirecek seyler yemeliyim. yeterince su iciyorum en iyisi bi elma mandalina yiyeyim.
YA GERÇEKTEN TUVALET KABUS OLUYOR BEN NE YAPTIYSAM ÇARE OLMADI NE YEDİYSEM HEP KABIZDIM DİYARE OLMAK İÇİN NELER YAPIYORDUM BİR BİLSENİZ

oslemturgay

bnm hamileliğimin son aynalrında baslamıştı doğum olduktan sonrada iyce azdı cok acı çekiyordum kayınvalideme söyleyince bana sabah ac karnına bir yemek kaşıgı saf zeytinyagı içmemi ve gecede yatmadan önce zeytinyagını pamuga iyce döküp o bölgeye koymamı söyledi ve faydası olduşükür kurtuldum

muhribe

doğumdan önce bir şeyim yoktu ne olduysa doğumdan sonra oldu  :sad1: tuvalete çıkmak eziyet oldu tam manasıyla. birkaç gündür pamukla zeytinyağı koyuyorum. biraz yumuşattı gibi ama tuvalete çıkınca acısı tekrarlanıyor. yarın sabah itibariyle zeytinyağı içmeye başlıcam sabahları. bi de kaju yiyorum onu tavsiye ettiler. Allahım inş geçer en kısa zamanda  :crybaby2:

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: muhribe - 20 Ekim , 2011, 20:52:24
doğumdan önce bir şeyim yoktu ne olduysa doğumdan sonra oldu  :sad1: tuvalete çıkmak eziyet oldu tam manasıyla. birkaç gündür pamukla zeytinyağı koyuyorum. biraz yumuşattı gibi ama tuvalete çıkınca acısı tekrarlanıyor. yarın sabah itibariyle zeytinyağı içmeye başlıcam sabahları. bi de kaju yiyorum onu tavsiye ettiler. Allahım inş geçer en kısa zamanda  :crybaby2:

bilirim muhribe bilirim.... bende de doğumdan önce yoktu bişiy. ne olduysa doğumdan sonra olmuştu. ama çok şükür atlattım. elma ve armut yiyince her gün çok faydası oluyo  :icon_thumright:

xxcansuxx

BENDE ÇATLAK VAR SANIRIM KABIZLIKLA BİRLİKTE KANIYOR ÇOK ACI ÇEKİYORUM... KABIZ OLMAYIP İSHAL GİBİ OLSAM BU SEFERDE ÇOK WCYE GİTMEKTEN YARA GİBİ ACIYOR  :sad1: DOĞUMDAN SONRA NE HALDE OLURUM BİLMİYORUM... BOL SIVI ALIYORUM AMA ARADA AZIYOR İŞTE  :dontknow:

muhribe

benimkisi de son birkaç gündür hafifledi çok şükür  :amin: kabız yapan yiyeceklerden uzak duruyorum ve zeytinyağlı pamuk koyuyorum. yumuşadı sanırım. inş tekrar azmaz  :-\

derbeder

bende gecenki postumdan sonra ertesi gun doktora gittim ve fitil ve merhem verdi, henuz kullanmadim.
bana bolca sivi tuketmemi ve tuvaletim geldigi zaman cok beklemememi ve tuvaleti erteledikce dahada kabiz olacagini soyledi, haa ama bunun yanisira tuvalette cok bekleyip zorlamakta iyi degilmis. -ki bunu cogu kisi biliyordur herhalde.

oznur annemde bana bi elma bi armut ye gunluk diyor. 1 elma her gun tuketiyorumda 1 armuta gecemedim henuz. ins. kisa zamanda ikisine birden baslayacagim.

buarada benim kayinvalidemin tee esimin dogumundan kalan hemoroidi oldugunu duydum   :-ooo

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: derbeder - 27 Ekim , 2011, 12:27:29
bende gecenki postumdan sonra ertesi gun doktora gittim ve fitil ve merhem verdi, henuz kullanmadim.
bana bolca sivi tuketmemi ve tuvaletim geldigi zaman cok beklemememi ve tuvaleti erteledikce dahada kabiz olacagini soyledi, haa ama bunun yanisira tuvalette cok bekleyip zorlamakta iyi degilmis. -ki bunu cogu kisi biliyordur herhalde.

oznur annemde bana bi elma bi armut ye gunluk diyor. 1 elma her gun tuketiyorumda 1 armuta gecemedim henuz. ins. kisa zamanda ikisine birden baslayacagim.

buarada benim kayinvalidemin tee esimin dogumundan kalan hemoroidi oldugunu duydum   :-ooo

:-ooo :-ooo :-ooo

aboooo... taaa onca yıldır çekio kadın cağaz demekki.  :sad1:
kızlar bu sorun hemen hemen herkeste var ama kimse söylemio. herkes saklıyo  :laughing7: inanın herkeste var bu illet  :cildir: