Doğumdan sonra hemoroid sorunu yaşadınız mı?

Başlatan ponçik, 21 Mart , 2007, 10:07:04

« önceki - sonraki »

jbdun

bişey sorucam kızlar;

bu hemoroidler tamamen yokoluyolar mı? yoksa sönüyolar ama orada kalıyolar mı? :honk:

Almiş'inAnniş'i

sanırım sönüyor jbdun  :icon_scratch: çünkü kabız olduğunda yine nüksediyor  :sad1:

nagihan

jbdun

hadi yaa, durucaklar mı yani orda :BangHead:
bende daha önce de olmuştu ama tamamen geçmişti, bu sefer biraz farklı gibi ama neden oldu anlamadım,annem ayaklarını üşütmüş olabilirsin dedi,hakkaten de 2-3gün yalınayak basmıştım :icon_scratch:
benim kabızlık sorunum olmadı ki yoksa :sad1:

Almiş'inAnniş'i

hayatım daha başındaysa operasyona gerek yok, kremi var al eczaneden kullan hemen

jbdun

şerife Berat

slm jbdun hemoroıd bende olmustum 2 yıl once doktorum bana diyet verdi vede kullanmam gereken ilaçlar dedeıklerını yaptım ve geçtı ama sadece hemoroıde baglı kanamam yok oldu.yuvarlak mısket gıbı et parçası hala oradaaaaaaaaaaa duruyor.bunun için operasyon gerekıyormuş,ama kendini yenileyebiliyormuş. :honk:

acı turşu ekşi yememen gerekıyor dedı,
katı gıdalar tüketmıycen
sebze yemeklerı yıyceksın(yeşil yapraklı?
hoşaf içeceksın(komposto)
sabah 1 aksamda 1 saat olmak uzere 2 saat yuruyus yapacaksın
çay ve asitli içecekler yasak demişti

jbdun

mrb şerife, verdiğin bilgiler için çok tşk ederim :-*
bende kanama olmadı ama acısı da geçti,dediğin gibi bi et parçası var ama hala kaybolabilir diye umudediyorum :sad1:

jbdun

Alıntı yapılan: g10ca - 23 Mart , 2007, 09:24:28

ayyyy ayyyy Allah beterinden saklasın
ameliyatlık durumlara düşmeyelim de 
::)

ameliyatlık durum nasıl oluyo ki? :icon_scratch:

ponçik

bu hemeroid denen olay bazen içerde de olabiliyor ve tek tedavisi ameliyat maalesef
hatta içerden aşırı ıkınma sonucu dışarıya fılan sarkıyormuş  :y25:
ne yazıkki aşırı ıkınma ve özellikle dogumda zaten mevcut hemorid varsa birde fazla büyük olunca diğer hatunlarında dediği gibi sönüp aynen orada bizimle yaşamaya devam ediyorlar Jbdun  :-\

jbdun

Almiş'inAnniş'i

Almiş'inAnniş'i