BEBEĞİMİN REFLÜSÜ VAR

Başlatan bal küpü, 23 Ağustos , 2008, 13:39:11

« önceki - sonraki »

bal küpü

SELMACIM BENDEDE OLDU 40DA TEMİZLENİRİM SANDIM AMA MALESEF 50 GÜNE KADAR SENİN DEDİĞN GİBİ LEKELER GÖRDÜM ONDAN SONRA TAMAMEN KESİLDİ VE HALA HİÇ GÖRÜNTÜ YOK EMZİREN ANNELERDE UZARMIŞ ADET OLMAMA.AMA BENDE GİDİCEM Bİ DOKTORA SEN NORMAL DOGUMMU YAPTIN

mavili

evet normal dogum yaptım canım bugün 52. gün hala devam ediyor ne yapcagımı şaşırdım ya  doktora gitmeye bile fırsatım yok

bal küpü

fırsatım yok derken bebeğinden dolayımı gidemiyosun

mavili

bu ara bol misafirli ve eloş yüzünden yogun günler geçiriyorum hafta içi eşim çalışıyor hafta sonları da gündüz ayrı gece ayrı misafir geliyor o yüzden fırsatım yok bayram girmişti araya ama önümüz hafta sonu gidecegim doktora misafir kabul etmeyecegim ben artık korkuyorum bu durumdan

bal küpü

HM ALNALDIM CANIM.BENCEDE İHMAL ETME BEBİŞİN NEKEDERLIK OLDU

mavili

bal küpü

oozge

bal küpü neyı var bebegının noldu ya cok gecmıs olsunnn hayırdır???

mavili

çok geçmiş olsun ne oldu ki havalar da bu ara bir  açıp bir kapanıyor gribe davetiye çıkarıyor yoksa grip gibi bişeymi :icon_scratch:

Angel

Gecmis olsun bal kupu neoldu bebegine

bal küpü

SAGOL CANIM 1 HAFTADIR ÇO KHASTA ÖKSÜRÜYO GENZİDE TIKALI BALGAMI VAR NASIL HIRLIYO Bİ GÖRSEN

oozge

grip olmuşşş yani
cok gecmıs olsun cnm yaaa
havalar cok degısık mavısın ddgı gbı bu salgın cok fecibısı ya bebegıde buyuyode aynı derece gecırıyoo  :y25:
doktora goturdun demı balgam sökucu fln öksuruk surubu vermıstır mutlaka  :-\

mavili

canım odayı nemli tut ben kalorifer kullanıyorum bu yüzden buhar makinası alana kadar idareten ıslak havlu koyuyorum üzerine terlemiş ve teri sırtında kurumuş olabilir dikkat et bebeklerin hastalıgı hiç  çekilmiyor keşke biz olsakta onlar olmasa ya konuşamaz dertlerini diyemezler ne zor ya çok çok geçmiş olsun doktora götürdünmü

mavili

bronşit de olmuş olabilir inşallah degildir ama bu dönem bebeklerde çok oluyor

allerjik kaynaklı da olabilir

ben de oturdugum yerden bişeyler söyleyip duruyorum ama yardımcı olmak istedim

Angel

Mavilinin dedigi bigi odayi nemli tutmakta fayda var .bebeginizi buharli bir odada bir kac dakika mesela 15 /20 dakika tutmakta fayda var.internete bakarsan bualbilirsin.gecenlerde kizim hasta olmustu ve nefesborusu kapanmisti enfeksiyon kapmis hic nefes alamiyordu acile goturduk birsey yapamadilar sadece bi ilac yazdilar okadar.esim internete bakti cok faydali bilgiler buldu .kizimin durumu icin evin icini nemli tuttuk.mesela eczaneden almistik buhar makinesi icine eucalyptus/viks yagi damlatiyorsun evin ici mis gibi viks kokuyordu.