28 Nisan , 2024, 07:19:50

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Yeni Doğan Bebeğin Göbeği

Başlatan CixY, 15 Nisan , 2010, 19:34:29

« önceki - sonraki »

CixY

Benim bebeim 1.5 aylık oldu..Göbek kordonu 9 günlükken düştü ama şuan göbeği oldukça dışarıda :(
çok kötü görünüyor.bağla dediler bağlıyorum ama faydası yok gibi..ne yapıcam???? :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale:

мiŁenα.

CANIM BENİM OĞLANINDA ÖLEYDİ KANIYORDU HATTA 5 GÜNLÜKKEN DÜŞTÜ GÖBEGİ..

AGLADIKCA GOBEGI DISARI ÇIKCAK GİBİ OLUYOR HATTA..AMA ZAMANLA DÜZELDİ..SARMANIN FAYDASI VAR DİYORLAR ::)

:love9: :love7: :love9:

CixY

tweety0555

bızımkı dustugunde acayıp dısarıdaydı bebek mendılını bukup para seklınde yuvarlayıp dıktık ve hep bagladık hatta ıcının arta kalan ırını aktı o mendıle ve sımdı oyle guzelkı gobusu..allah razı olsun komsumdan o soyledı bana ve o sardı

мiŁenα.

GEÇTİ  GÖBEGİ  AGLADIKCAA CIKCAK GIBI OLUYOR  :-\

:love9: :love7: :love9:

ilkcemre

bizimki 14 günde düştü. ilk düşünce çok dışardaydı hatta annem çok mu ağlatıyosun die kızıyodu ama şimdi yerine oturdu... sarmadım ben kendiliğinden düzeldi. sarıldığını bilmiyodum ama bilsemde sarmazdım heralde....

CixY

Alıntı yapılan: ilkcemre - 16 Nisan , 2010, 15:46:33
bizimki 14 günde düştü. ilk düşünce çok dışardaydı hatta annem çok mu ağlatıyosun die kızıyodu ama şimdi yerine oturdu... sarmadım ben kendiliğinden düzeldi. sarıldığını bilmiyodum ama bilsemde sarmazdım heralde....

ne zaman sonra yerine oturdu acaba????

DER!N

Alıntı yapılan: CixY - 15 Nisan , 2010, 19:34:29
Benim bebeim 1.5 aylık oldu..Göbek kordonu 9 günlükken düştü ama şuan göbeği oldukça dışarıda :(
çok kötü görünüyor.bağla dediler bağlıyorum ama faydası yok gibi..ne yapıcam???? :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale:

Geçmiş olsun, yakında düzelir inş.

Doktorunuzun önerisi nedir? Bu arada gitmiş olmalısınız.

ilkcemre

14 günlükken düştü... 15 gn sora felan düzeşmişti tamamen tatlım :tongue3:

ırmak184

benim kızımında göbegi dısarıdaydı birde şişkinlik vardı,beline bez sardım şimdi gecti  :amin:  :amin: