BEBEĞİMİN REFLÜSÜ VAR

Başlatan bal küpü, 23 Ağustos , 2008, 13:39:11

« önceki - sonraki »

mavili

maşallah canancım kilosu çok iyiymiş dogumda benim kızım 2750 gram dogmuştu

bal küpü

EYA SENİNİKİ BAYA KÜÇÜK DOĞMUŞ ŞİMDİ NASI PEKİ

bal küpü

MERHABA ENCAN YOKSA SENİNKİDEMİ REFLÜ.NEKEDERLIK KIZIN BENİMKİ 2 AY 25 GÜNLÜK ŞUAN 6 KİLO OLDU

mavili

benim kızım şimdi 37 günlük 1 hafta önce 4200 gramdı

bal küpü

İYİ MASALLAH KİLO ALIYOMUŞ.MAMA VERİYOMUSUN

mavili

hayır canım sadece anne sütü

bal küpü

MAVİŞİM ORUÇ TUTUYONMU BEN TUTAMIYOM SÜTÜM OLSUN DİYE

mavili

hayır canım tutmadım hiç zaten malum bir sebebim var hala geçmedi bugün 38 gün oldu bakalım ne zaman bitecek

bal küpü

mavili

bugün 40. gün dün bitti sandım ama bu sabah hayal kırıklıgına ugradım

bal küpü

YA ASLINDA BENİM SORUNUMDA VAR GALİBA 43DE BİTTİ HALA GÖRÜNTÜ YOK 40DAN SONRA 50 GÜN GEÇTİ YOK OLMAZSA Bİ DOKTORA GİDERİM AMA EMZİRİYORUM BELKİ ONDANDIR

handan

Alıntı yapılan: bal küpü - 13 Eylül , 2008, 16:20:53
MERHABA NİLEFEM.GERÇEKTEN REFLÜLÜ BEBEK BÜYÜTMEK ÇOK ZOR.KIZIMIN DOKTORU ÇOK İYİ ZATEN REFLÜ TEDAVİSİNDE 3 İLAÇ KULLANILIYOR ZANTAK   MOTİLYUM   BİDE GAVİSKON  BEN ZANTAKLA MOTİLYUMU KULLANIYORUM 1 AYDIR ÇOK  İYİ GELDİLER KIZIMA BİRAZDA OLSA KUSMALARI DURDU.AMA MAMA YEMİYOR BENİMKİ KAŞIKLA BİLE YEMİYOR AZINDA RESMEN GARGARA YAPIP DISARI VERİYO BÜTÜN MAMALARIDA DENEDİM BİBERON BİLE ALMIYO SENİNKİ MAMA YİYO GALİBA 2 AYLIKKENDE YİYOMUYDU PEKİ BİBERONLA ARASI NASILDI.

benim kızım hiç kusmazdı, ben mama verene kadar. kesinlikle mama yemiyor. mama verince tadına bakıyo ve kusuyor.
hala sadece anne sütü alıyor. normal bizim yediğimiz yemeklerden tatırınca kusmuyor ama
mama ve hazır gıdalar kusutuyor.
zaten mamalarında tadı gerçekten kötü. kıvamlarıda mide bulamdırıcı.
oysa anne sütü mis gibi süt. yemeyebilir zorlama bence. zaten midesi iyi değilmiş, bulandırma çocuğun midesini.
sem emzir sütün artar.
boş boş da olsa çeksin. 2-3 saati geçirmeden daya memeyi. en az 15 dk emsin. artar sütün sen stres yapma yeterki. sıvı al yemek ye ve emzir. artar rahat ol.

mavili

handan

selmacım. 40 ın çıkınca regl olmuşsundur belki ondan devam ediyordur. bekle 3-5 gün geçmezse bi dr a sor istersen.  :dontknow:

mavili

ama çok az az sanki günde sadece birkaç  damla :dontknow: