28 Nisan , 2024, 20:23:57

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

BEBEĞİMİN REFLÜSÜ VAR

Başlatan bal küpü, 23 Ağustos , 2008, 13:39:11

« önceki - sonraki »

bal küpü

ÖZGÜLCÜM YARDIMCI OLURSAN SEVİNİRİM

bal küpü

İSMİNİ  BİLMİYOM AMA CANIM BEBEĞİMİ SENİN İÇİN ÖPTÜM.MAMA YEMEMESİ ACABA REFLÜDEN OLURMU HİÇBİR MAMAYI YEMİYOR AZINDA TUTUYO GERİ VERİYO ÇILDIRMAK ÜZEREYİM .NESLE APTAMİL HERO BABY BEBELAK SIMA GOLD  HEPSİNİ DENEDİM HİÇ BİRİNİ ALMADI ZATEN BİBERON ALMIYO KASIKLADA İÇMİYO YA SÜTÜM HEPTEN KESİLİRSE NE OLACAK

bal küpü

SANADA GEÇMİŞ OLSUN NİLCİM KURTARMISSIN.YA BENİMKİDE ÖKSÜRÜYO ARADA REFLÜDEN DİMİ DOKTORDA GERÇİ ÖYLE SÖYLEMİŞTİ.MAMA YİYOMUYDU BİBERON ALIYOMUYDU  CANIM SENİNKİ .BİDE SEN HANGİ İLAÇLARI KULLANDIN YAZARMISIN.PEKİ KÜLO ALIMI NASILDI SYDA KAÇ KİLO ALIYODU BENİMKİ SUAN 68 GÜNLÜK 5.600 İYİMİ SENCE

bal küpü

NİLCİM BİDE SENİNKİ ÇOK KUSUYOMU İDİ

oozge

Alıntı yapılan: bal küpü - 04 Eylül , 2008, 15:23:40
İSMİNİ  BİLMİYOM AMA CANIM BEBEĞİMİ SENİN İÇİN ÖPTÜM.MAMA YEMEMESİ ACABA REFLÜDEN OLURMU HİÇBİR MAMAYI YEMİYOR AZINDA TUTUYO GERİ VERİYO ÇILDIRMAK ÜZEREYİM .NESLE APTAMİL HERO BABY BEBELAK SIMA GOLD  HEPSİNİ DENEDİM HİÇ BİRİNİ ALMADI ZATEN BİBERON ALMIYO KASIKLADA İÇMİYO YA SÜTÜM HEPTEN KESİLİRSE NE OLACAK

bu msj banaydı sanırım  :k06:
adım özge canımmm.. ohh mis gbı kokulu kokulu opseydınn bariii  :opucuk:
mama yememesıde refludendır canım bebek bıle olsa surklı bı agız tadı bozuklugu acı bı tat ve mıde  bulantısı vardır ,yedıgınıde cıkarması bu yzden zaten.
mama yada baska bırsey mutlaka aynı sorun olucaktır.
ben gece yatarken SU  dahi içsemm felaket bı hal alıyorum sonucundaaa :y25:

arkdsın ddgı gıbı cok ıyı bı doktora gotur bence daha cok erken teshıs edılmış, kısa surede gecer bu rhtsızlıgı inş . böylelıkle.

duru boncuk

http://www.bebegimonline.com/forum/index.php/topic,1021.0.html

canım bal küpü bak burayı oku istersen canım busenin oğlundada aynı sorun vardı bu sayfayı çmıştı canım belki işine yarayacak bilgiler bulabilirsin keşke başka yardımım olabilseydi ama malesef hiç bi fikrim yok bu konuda canım yaa :dontknow:

ama dediğin gibiyse bebeğinin kilosu gayet iyi canım fazla kilolu olması değil önemli olan sağlıklı olması sen şu an neyle besliyosun bebeğini emiyomu canım :opucuk:

bal küpü

ÖZGÜLCÜM TEŞEKKÜRLER CANIM.SUAN ANNE SÜTÜ VERİYOM HABİRE YİYORUM SÜTÜM OLSUN DİYE TATLI SULU ŞEYLER YİYİNCE OLUYO SÜTÜM YEMEYİNCE HİÇ YOK

bal küpü

ÖZGÜLCÜM  ÖPTÜM KOKULU KOKULU.ÖZEL DOKTORU VAR ÇOK İYİ ASLINDA DOKTORU. AMA YEMEYİNCE ÇOK ÜZÜLÜYORUM ASLINDA MASALLAH ÇOK SALIKLI Bİ BEBEK YEMESİNİ DERT EDİYORUM .

bal küpü

ARKADAŞLAR BİDE SORUM VAR SİZE.BENİM  BEBEKTEN BAHSETMİYORUM DA  ÖRNEK OLARAK İKİ BEBEK DÜŞÜNÜN BİRİ MAMA YİYO DİGERİ ANNE SÜTÜ.MAMA YİYEN BEBEK 2 AYLIK  180ML MAMA YİYO ACIKINCA .ACABA DGERİDE OKADAR İÇİYOMUDUR ANNE SÜTÜNDEN. YOKSA DAHA AZ İÇİYORDA ANNE SÜTÜ DAHAMI DOYURUCUDUR.YANİ SUNU DEMEK İSTİYORUM BENİM BEBEGİMDE ANNE SÜTÜ İÇİYO BASKA Bİ EK GIDA ALMIYO ACABA  MAMADAN İÇEN ÇOCUK KADAR İÇİYOMUDUR.ÇÜNKÜ DOYUNCA BIRAKIYO

bal küpü

PARDON ÖZGECİM .ÖZGÜL DEDİM ÖZGÜLDE VARYA ONLA KARISTIRDIM İSMİNİ

oozge

ANNE SUTU YAGLI VE DHA DOYURUCUDUR CANIM NORMAL HAZIR MAMA GIBI DEGILDIR. O MAMAYLA COCUK GITGIDE DHA COK YER
AMA EMEN COCUK BISURE SONRA DEDIGIN GIBI DOYAR BIRAKIR MEMEYI.

FARKLI YANI 2 SIDE BENCE,HAZIR MAMADA DHA COK YENIYO DIYE DUSUNUYORUM.
HEM HICBISEY ANNE SUTU KADAR OLAMAZKI IMKANSIZ YANİİİİ :icon_thumright: :icon_thumright:

AMA NEGUSEL EMZIRIYOSUNN NEKDR DHA EMZIRMEYI DUSUNUYOSUN BAL KÜPÜ.

ÖNEMLI DGL CNM BNDE UZULMUSTUM OKDARA YAZIYORUM BANA CEVAP VERMEMIS DIYEEE  :y25: :y25:

CNM COK FAZLADA UZERINE DUŞME DERIM BISEYI NKDR ISRAR EDERSEN KAFANA TAKARSAN OKDR TERSI OLUR.
YEMEK YEMEK ISTEMIOSA COK COK FAZLA ZORLAMA ÖĞÜNÜNÜ VER FAKAT AZ DA YESE COK YEMESI ICIN ZORLAMA YOKSA O YEDIGIDE YABANA GIDER   :igrenc: :igrenc: SEKLINDE

bal küpü

ÖZGECİM TEŞEKKÜR EDERİM .SÜTÜMÜN YETTİĞİ YERE KADAR EMZİRMEYİ DÜŞÜNÜYORUM ASLINDA ÖZGÜLÜN DEDİĞİ ARKADAŞTA ÇOK ÇEKMİŞ YA BUSE ONADA YAZDIM BEN ÖYLE BİŞEY BİLMEZDİM BASINA GELİNCE ANLIYOSUN.BEN 3 YILLIK EVLİYİM İLK HAMİLELİĞİM BOŞ GEBELİKTİ YANİ KESE VAR İÇİNDE ÇOCUK YOK KÜRTAJ OLDUM YANİ DEMEK İSTEDİĞİM EVLENMEDEN ÖNCE BÖYLE BİŞİY HİÇ DUYMAMISTIK NELER NELER OLUYO YAAA

oozge

geçmıs olsn cnmmm allah bebısıne sglk sıhhat versınn  :amin:

en guselı sutun bıtene kdr emzırmek bncede ınşlhh emer oda mamaya baslaynca itmesinde memeyı  :tongue3:

bnde blmıodm o sna ddgm cocuk rhtsızlannca ogrndm kı okdr uzuldmkı ogrndgmde onun  reflu oldgnu. hrks ole bı abartarak anlattıkı dd heralde ölck bu cocuk sonra bı arastırdım flnn mıde rhtsızlıgıymışşş

tabı sonrada bnde aynı rhtsızlıktan sıkayet eder oldum  :k06:

bal küpü

ya evet aslında.bendede eşimdede mide rahatsızlığı var bi ara doktor endoskopi verdi hatta ben korktum çektirmedim ekşi yesem midemde yanma olur   baharatlar bile çok rahatsız ediyo bizden geçti heralde bebeğe  bu arada resimdeki senmisin yoksa....

oozge

gecmıs olsun cnm 2nızede mıde problemı cok kotu ya banada verıldı endoskopi ama gıtmedım hıcbırındeeee

ışın kotusu bıde bende ülser var :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

buarada resımdekı benım evet hayırdır cnmcım :icon_scratch: