En Erken Gebelik Belirtileri ...

Başlatan naz_pinar, 19 Ağustos , 2008, 16:18:03

« önceki - sonraki »

KasrıCinan

Alıntı yapılan: aydinays - 31 Ocak , 2011, 08:43:02
Ben vardiyeli çalışıyorum. Dün gece çalıştım. Şimdi sabaha geldim. Perşembe günüde izin günüm eğer o güne kadar adetim bana uğramazsa doktora gideceğim. Perşembe günü sabırsızla bekliyorum. Çok merak ediyorum acaba adetin gelemedi gün nasıl hissedeceğimi?
canım çok heyecanlı olursun ama adetin gelirsede üzülme anca bebeğe hazırlar vücut kendini

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

secret1905

Alıntı yapılan: KaSrI-CiNaN - 31 Ocak , 2011, 08:43:28
Alıntı yapılan: secrett - 31 Ocak , 2011, 08:38:45
kasri cinan benim 3 şubat tatlım... yalnızzzzzz kafamda soru işareti var biliyosun 2 ay önce laparoskopi oldum. ikinci adetimi 24.günde oldum. bu laparoskpi sonrası 3.adetim olacak ve bugunde 24.gün. hiçregl belirtim yok :dontknow:  sadece göğüs uçlarım çok acıyor yaaaa  :crybaby2:
canım insallah artık melegin gelmistr canım insallah bekletmez annesini benim de kürtaj sonrası 24.gün geldi.ve bende ikinci adetimi bekliyorum 26.gün oldu hala gelmedi galiba.seninde düzene girmedi demekki.korunmuyordun değilmi

canım doktorum laparoskopi sonrası  için 6 ay verdi 6 ayda gebelik elde edemezsek aşılama dedi. bizde eşimle karar verdik nisana kadar beklicez olmazsa aşılamaya gideceğiz.

KasrıCinan

Alıntı yapılan: Abuq PrenseS ツ - 31 Ocak , 2011, 08:42:38
Alıntı yapılan: KaSrI-CiNaN - 31 Ocak , 2011, 08:36:08
nasılsınız bakalımm adetinize kaç gün kaldı kızlar varmı günü yakın olaann aytii :laughing7: safak kaç canım

178 Canım  :love9:
çabucak geçsin günler insallahh  :muzz: :hello2: :muzz: :occasion5:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

secret1905

Alıntı yapılan: aydinays - 31 Ocak , 2011, 08:43:02
Ben vardiyeli çalışıyorum. Dün gece çalıştım. Şimdi sabaha geldim. Perşembe günüde izin günüm eğer o güne kadar adetim bana uğramazsa doktora gideceğim. Perşembe günü sabırsızla bekliyorum. Çok merak ediyorum acaba adetin gelemedi gün nasıl hissedeceğimi?

kendini çok fazla kaptırma regl olursan eğer hayal kırıklığı yaşarsın...

KasrıCinan

Alıntı yapılan: secrett - 31 Ocak , 2011, 08:46:19
kasri cinan benim 3 şubat tatlım... yalnızzzzzz kafamda soru işareti var biliyosun 2 ay önce laparoskopi oldum. ikinci adetimi 24.günde oldum. bu laparoskpi sonrası 3.adetim olacak ve bugunde 24.gün. hiçregl belirtim yok :dontknow:  sadece göğüs uçlarım çok acıyor yaaaa  :crybaby2:
canım insallah artık melegin gelmistr canım insallah bekletmez annesini benim de kürtaj sonrası 24.gün geldi.ve bende ikinci adetimi bekliyorum 26.gün oldu hala gelmedi galiba.seninde düzene girmedi demekki.korunmuyordun değilmi
canım doktorum laparoskopi sonrası  için 6 ay verdi 6 ayda gebelik elde edemezsek aşılama dedi. bizde eşimle karar verdik nisana kadar beklicez olmazsa aşılamaya gideceğiz.
anladım canım doğru söylemistin insallah gerek kalmaz canım.ama normal adet gününü bekle ondan sonra gelmezse süphelen tamam mı?

secret1905

Alıntı yapılan: KaSrI-CiNaN - 31 Ocak , 2011, 08:48:38
Alıntı yapılan: secrett - 31 Ocak , 2011, 08:46:19

:icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:
anladım canım doğru söylemistin insallah gerek kalmaz canım.ama normal adet gününü bekle ondan sonra gelmezse süphelen tamam mı?

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

yasmin24

Aytii

Günaydın cnm hoşgeldin nasılsın  :flowers:

birdahaki kontrolün nezamandı Nur?

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: Abuq PrenseS ツ - 31 Ocak , 2011, 09:15:54
Günaydın cnm hoşgeldin nasılsın  :flowers:

birdahaki kontrolün nezamandı Nur?

iyidir tatlım dün temizlik yaptım bugün belimle kalçalarıma doğru bi ağrı var onun dışında iyiyim sen nasılsın?
7 şubatta tarama var ama yaptırıp yaptırmamak arasında gidip geliyorum 2.ci düzey ultrason varmış ondan yaptır dedi arkadaşlar burda o daha iyiymiş onu da 20.ci haftada yapıyolarmış kararsızım
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

yasmin24

Aytii

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 31 Ocak , 2011, 09:20:39

iyidir tatlım dün temizlik yaptım bugün belimle kalçalarıma doğru bi ağrı var onun dışında iyiyim sen nasılsın?
7 şubatta tarama var ama yaptırıp yaptırmamak arasında gidip geliyorum 2.ci düzey ultrason varmış ondan yaptır dedi arkadaşlar burda o daha iyiymiş onu da 20.ci haftada yapıyolarmış kararsızım

hım geçmiş olsun dikkat et kendine :opucuk:

bence yaptır zararı olmaz sonuçta değilmi  :icon_scratch:

Yasmin hoşgeldin sende  :flowers:

HASRET!M S@N@

günaydın kızlar nasılınız ben yine iyi değilim boğazıma indi ve yanıyor cok fena durumdayım sol göğsümde inanılmaz si ve agrıyor yani bugün ben gidebilirim ya doktora yada eve birkaç gün olmazsam beni merak etmeyin sizler nasılsınız

yasmin24

geçmiş olsun canım ya ben hepinize yabancıyım tanımak isterim