En Erken Gebelik Belirtileri ...

Başlatan naz_pinar, 19 Ağustos , 2008, 16:18:03

« önceki - sonraki »

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 02 Aralık , 2010, 14:32:37
Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 02 Aralık , 2010, 14:30:48
gizemcim hep sorcam unutuyorum ya :) senin şu çevrim içi kutusu var ya nickinin yanında yeşil yanan onun arkasından çıkıntı var bitane bir tek sende var canım o ne ya:) çok merak ettimde

Canım aynısını ben kendimde değil sende görüyorum arkadaş olarak ekledik ya sanırım ondan canım  :flowers:

:k06: sanırım ondan canım:)

eftelyacım hoşgeldinn :hello2:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

eftelyaa

kizlar canim cig kofte cekiyo ben onu nerden bulcam simdi yaaaaaaaaaaaaa keske turkiyede olsam kose basi satiyolar:(((((((((((((

KasrıCinan

kızlar ben çıkıyorum hepinizi çook öpüyorum

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

eftelyaa

Shadowqueen

Alıntı yapılan: eftelyaa - 02 Aralık , 2010, 14:39:35
kizlar canim cig kofte cekiyo ben onu nerden bulcam simdi yaaaaaaaaaaaaa keske turkiyede olsam kose basi satiyolar:(((((((((((((

İşin zor canım yaaa tüh tüh burdan yollayalım dicem ama oda olmaz ki

eftelyaa

tek carem kaliyo antepli komsum var burda en iisi ona rica edeyim bakalim yapsin bana sonusta hamileyim demi ama:))) :hieyt:

hümeyra_t_e

slm  kızlarrr. nasılsınız..pisicik  canım doktora gittin mi merak ettim

Shadowqueen

Alıntı yapılan: eftelyaa - 02 Aralık , 2010, 14:50:29
tek carem kaliyo antepli komsum var burda en iisi ona rica edeyim bakalim yapsin bana sonusta hamileyim demi ama:))) :hieyt:

aaa tabi canım ne güsel komşun varsa yapar bi yarım saatte ne olacak.İnş. yaparda yersin cnm bol bol  :hungry:

hümeyra_t_e

Alıntı yapılan: eftelyaa - 02 Aralık , 2010, 14:50:29

tabi canım sevptır..benimde canım geçen gün acaip çilek çekti ama nasıl kocacığım sağolsun gece 12 idi buldu teee nerelere bakmış :k06:

asya81

Shadowqueen

Alıntı yapılan: afra024 - 02 Aralık , 2010, 14:52:35

Selam afra hoşgeldin cnm

Shadowqueen

Alıntı yapılan: afra024 - 02 Aralık , 2010, 14:52:35

afracım hoşgeldin canım .evet gittim canım benim sat ile ultrason arasında fark vardı ya 1 hafta o fark kapanmış.10+3 üz şuan tatlım folik asiti bıraktırdı doktor demir hapı kullanıyorum 2 hafta sonrasınada randevu verdi ikili test için.meleğim şuan 30 mm miş
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

asya81

saolun kızlar umarım herkes iyidir.ben sinirliyim bugun kayınabam kocama hastaneye gidin demiş daha 4aycık olmuş  sinir oldum :violent1: :violent1: