En Erken Gebelik Belirtileri ...

Başlatan naz_pinar, 19 Ağustos , 2008, 16:18:03

« önceki - sonraki »

KasrıCinan

Alıntı yapılan: yağmur nisa - 02 Aralık , 2010, 18:28:57
KASRI CİNAN SENİN ASIL ADIN NEYDİ CNM SENDE BANA KIRILMA TATLIM
tamam canım ismim SÜMEYRA

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥

FISTIKLAR BEN ÇIKIYORUM KENDİNİZE ÇOK İYİ BAKIN HEPİNİZİ ÇOOOOOOOK SEVİYORUM İYİ AKŞAMLAR
Bir küçücük yiğitcik varmış annesi babası onu cok severmis

KasrıCinan

Alıntı yapılan: yağmur nisa - 02 Aralık , 2010, 18:32:15
FISTIKLAR BEN ÇIKIYORUM KENDİNİZE ÇOK İYİ BAKIN HEPİNİZİ ÇOOOOOOOK SEVİYORUM İYİ AKŞAMLAR
CANIM KİB BİZDE SENİ SEVİYORUZ GÜLE GÜLE ÖPTÜM

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

Alıntı yapılan: yağmur nisa - 02 Aralık , 2010, 18:32:15

tatlımm bol bol dinlen kendine iyi bak,yarın son iş günü yarından sonra tatilllll:):) :opucuk:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥

kıslar ya ayrılmak istemirum sizden
Bir küçücük yiğitcik varmış annesi babası onu cok severmis

Alıntı yapılan: yağmur nisa - 02 Aralık , 2010, 18:37:34

tatlım mşallah sende çok güzelsin Allah cc nazarlardan saklasın:)
bizde senden ayrılmak ıstemıyoruz ama çok yorulmuşundur dinlen biraz canım
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

KasrıCinan

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 02 Aralık , 2010, 18:41:55
Alıntı yapılan: yağmur nisa - 02 Aralık , 2010, 18:37:34

tatlım mşallah sende çok güzelsin Allah cc nazarlardan saklasın:)
bizde senden ayrılmak ıstemıyoruz ama çok yorulmuşundur dinlen biraz canım
CANIM BOL BOL DİNLEN SONRA BİZ BİR AN ÖNCE TEYZE OLALIM :ehi:

kasrıcinancım benbiraz arastırdım laptopun zararı yokmuş tabı dizin üstüne yastık falan koyacakmışın.bılgısayardan daha ziyade kablosuz modemlerın çok zararı varmış canım .benımkı kablolu çok şükür

KasrıCinan

KIZLAR BEN NORMALDE TATLI HASTASIYIM.AMA HAMİLE KALINCA TATLIYI HİÇ GÖZÜM GÖRMÜYOR TUZLU ÇOK YİYORUM BAZEN EKSİ.SİZİN NASIL.BEN KIZIM OLSUN ÇOK İSTİYORUM.TATLI YİYİNCE ŞU,TUZLU YİYİNCE ŞU OLUR DİYORLAR YA ASLI VARMIKİ?

KasrıCinan

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 02 Aralık , 2010, 18:49:34
kasrıcinancım benbiraz arastırdım laptopun zararı yokmuş tabı dizin üstüne yastık falan koyacakmışın.bılgısayardan daha ziyade kablosuz modemlerın çok zararı varmış canım .benımkı kablolu çok şükür
TAMAM CANIM ÇOK SAĞOL O ZAMAN BENDE RAHATÇA GİREBİLİRİM:)

Alıntı yapılan: kasrıcinan - 02 Aralık , 2010, 18:49:48
KIZLAR BEN NORMALDE TATLI HASTASIYIM.AMA HAMİLE KALINCA TATLIYI HİÇ GÖZÜM GÖRMÜYOR TUZLU ÇOK YİYORUM BAZEN EKSİ.SİZİN NASIL.BEN KIZIM OLSUN ÇOK İSTİYORUM.TATLI YİYİNCE ŞU,TUZLU YİYİNCE ŞU OLUR DİYORLAR YA ASLI VARMIKİ?

canım o şimdiden belli olmazmış.şahsen gördüğüm yenı hamıleler ve kendımde dahıl ilk zamanlar tuzluya ve ekşiye düşkün oluyor bende hala öyleyım hele bulantılar baslayınca zaten tatlıdan tıksınıyorsun bulantıya tuzlu ıyı gelıyor daha çok tuzlu seylere yonelıyorsun  tatlı yıyeyım deyınce ıstıfra edıyorum bulantım oldugu zamanlar

KasrıCinan

ASLINDA DOĞRU CANIM BENİM ARKADASIM DAHA BUGÜN ÖĞRENDİ CİNSİYETİNİ AMA ÇOK TATLI YİYORMUSTU.OĞLU OLACAKMIS SİMDİ.AMA O BELLİ OLMUYOR DEDİ.BU SENE OĞLAN SENESİYMİS HEP ERKEK DEDİ.NE OLACAK BAKALIM.

canım kaç haftada öğrendi arkadasın cinsiyetini?

KasrıCinan

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 02 Aralık , 2010, 18:57:42
canım kaç haftada öğrendi arkadasın cinsiyetini?
CANIM Bİ ARKADASIM 16.HAFTADA BUGÜN ÖĞRENEN ARKADASIM DA KAÇ HAFTA OLDUĞUNU BİLMİYORUM DA 5.AYIYDI

gökkusağı

Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥