En Erken Gebelik Belirtileri ...

Başlatan naz_pinar, 19 Ağustos , 2008, 16:18:03

« önceki - sonraki »

elcin

Alıntı yapılan: Yaseminnn - 02 Aralık , 2010, 11:43:22
Alıntı yapılan: elcin - 02 Aralık , 2010, 11:40:48
bende iim tesekkür ederim valla bende sabah gözlerimi acar acmaz hemen laptopu aldım yatagıma sitede gezintiye cıktım :)
iyi yaptın bağımlılık yapıyo bu site ya :) hem dertleşiyoruz hem eğleniyoruz süper keşke gerçekte de görüşebilsek
aynen öyle valla benim gibiler icin daha ii oluyo calısmıyorum ewdeyim e pek dısarıyada cıkmıyorum esim olmadan burda bu sitede yalnızlığımı gideriyorum bilmediğim seyleri öğreniyorum valla süperrr ötesiii :ehi:
benimde mis gibi kokan bir meleğim olsun

Yaseminnn

Alıntı yapılan: yağmur nisa - 02 Aralık , 2010, 11:42:16
YASEMİNCİM H.G VALLA ADINI BİLMİYORUM AMA BÖĞÜRTLEN KÖKÜYLE İÇİLİYORMUŞ
o zaman böğürtlen kökü hakkında araştırma yapmaya baslıyım o zman :)

Yaseminnn

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 02 Aralık , 2010, 11:45:09
canlarım ben biraz uzanıcam ,agrıöm var biraz görüşürüz sonra :wave:
tamam canım kendine bak  :wave:

AŞKIMCIM SCS

KIZLARR BENNDE ÇIKIYORUM SONRA GÖRÜŞÜRÜZ HOŞÇAKALIN İYİ SOHBETLER SİZE

elcin

Alıntı yapılan: Yaseminnn - 02 Aralık , 2010, 11:45:45
Alıntı yapılan: elcin - 02 Aralık , 2010, 11:42:38
Alıntı yapılan: Yaseminnn - 02 Aralık , 2010, 11:40:19
Alıntı yapılan: elcin - 02 Aralık , 2010, 11:38:26
Alıntı yapılan: Yaseminnn - 02 Aralık , 2010, 11:34:40
Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 02 Aralık , 2010, 11:29:04
elcincim adetin tam olarak bittiğin andan itibaren 1 hafta düzenli ilişkiye gir gün aşırı olarak ben öyle tutturdum canım:)

yasemincim hoşgeldin
HOŞBULDUK CANIM BU GÜN AŞIRI İLŞKİYİ NASIL BECERİYOSUNUZ YA :) YANİ ÇALIŞMIYO MUSUNUZ GECE Mİ Bİ KAÇ KERE YAPIOSUNUZ CAHİLLİĞİMİ BAĞIŞLA DA  :-[
canım yanlıs bilmiyorsam eger 1 gün arayla gün asırı yani sabah erken saatte yapılan ilişki herzaman daha iimis cünkü sperm kalitesi cok yüksek oluyomus :)
hadi ya sabah erken hiç denemedik :( dusa zor kalkıyoruz biz  :ehi: :ehi: :ehi: ama bide öyle denemeye çalışalım bakalım  :ehi :toothy10:
valla bende pek denemedim cünkü esim uyanamıyo bitürlü :ehi:
orasıda var dimi  :ehi: benimkide uyanmaz ama ben onu uyandırmasını bilirim :) uyanmazsa başka zamanda ben uyurum  :ehi: :ehi:
aynen öyle valla ne yapsam uyandıramıyorum ben eşimi cünkü uykusu bölündüğü anda cok korkunc olabiliyo yani sinirleniyo zaten o öyle sinirliykende ben rahat rahat tehdit edemiyorum bak sen şimdi yapmazsan bende senin istediğin anda yapmam uyurum diyemiyorum ne yazıkki yani bende tehditlerde pek işe yaramıyo  :ehi: :ehi:

Yaseminnn

Alıntı yapılan: AŞKIMCIM - 02 Aralık , 2010, 11:48:34
KIZLARR BENNDE ÇIKIYORUM SONRA GÖRÜŞÜRÜZ HOŞÇAKALIN İYİ SOHBETLER SİZE
:wave: :wave: canım

elcin

Yaseminnn

bende yarıyo elçincim  :) pazar sabahı yapıyım da sonra yine uyuyabilelim  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

asya81

elcin

Alıntı yapılan: Yaseminnn - 02 Aralık , 2010, 11:56:52
bende yarıyo elçincim  :) pazar sabahı yapıyım da sonra yine uyuyabilelim  :toothy10: :toothy10: :toothy10:
sen cözümü bulmussun valla bizde ne hafta içi ne hafta sonu bitürlü tutturamadık olmuyo yavvv uykusuna düşkün benimki napsın zavallı iş yerinde yoruluyo yetmiyo bide benim yüzümden yoruluyo e adamda artık pes ediyo napsın :ehi:

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥

BEN GELDİM BUGÜN BİRAZ YOĞUNUM KIZLAR
Bir küçücük yiğitcik varmış annesi babası onu cok severmis

Yaseminnn

Yaseminnn

Alıntı yapılan: yağmur nisa - 02 Aralık , 2010, 12:25:58
h.g bende bugün tam aksi durgun işler :) sen n işle meşgulsun canım

Yaseminnn

Alıntı yapılan: elcin - 02 Aralık , 2010, 12:12:27
Alıntı yapılan: Yaseminnn - 02 Aralık , 2010, 11:56:52
sen cözümü bulmussun valla bizde ne hafta içi ne hafta sonu bitürlü tutturamadık olmuyo yavvv uykusuna düşkün benimki napsın zavallı iş yerinde yoruluyo yetmiyo bide benim yüzümden yoruluyo e adamda artık pes ediyo napsın :ehi:
Haklısın canım eşimin işi benden agır ama bugüne kadar hiç yorgunum yapmayalım falan demedi cogunlukla ben diyorum sinir oluyo bazen  :ehi:  sende pazar günü bi daha dene bence :) çok sevdiği bi parfümün falan yok mu benim bi parfümüm var mesela bayılıyo ona onu cezbediyomuş öyle günlerde onu kullanıyorum genelde  ;)

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥

Alıntı yapılan: Yaseminnn - 02 Aralık , 2010, 12:31:18
Alıntı yapılan: yağmur nisa - 02 Aralık , 2010, 12:25:58
h.g bende bugün tam aksi durgun işler :) sen n işle meşgulsun canım
[/quote

ÖN MUHASEBE +SEKRETER CNM SİZ NE İŞ YAPIYORSUNUZ
Bir küçücük yiğitcik varmış annesi babası onu cok severmis