En Erken Gebelik Belirtileri ...

Başlatan naz_pinar, 19 Ağustos , 2008, 16:18:03

« önceki - sonraki »

KasrıCinan

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 02 Aralık , 2010, 14:02:04
Alıntı yapılan: kasrıcinan - 02 Aralık , 2010, 13:57:43
canım sata göre 8 haftalık ama ben bugün 7.haftama girdim daha.ne bileyim hem ultrasona göre 7  8 gün küçük nefes darlığı neden oluyor bilmiyorum
anladım canım insallah aradaki fark kapanmıstır bebisim büyümüstür

Canım bebiş ne kadar küçük gözükse de karnının içinde kesesi ile organlarını sıkıştırıyor yer açmak için,bunun için nefes darlığı olabilir

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

KasrıCinan

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

KasrıCinan

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 02 Aralık , 2010, 14:15:02
ayy canım ya allahım ne büyük senden bi parça orada yatıyor

elcin

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 02 Aralık , 2010, 14:15:02
allah sağ salim sağlıklı bi sekilde kucağına almayıda nasıp etsin melegini  insallah :amin:
benimde mis gibi kokan bir meleğim olsun

Shadowqueen

amin kızlar ya cümlemizin hayırlısıyla,sağlıklısıyla evladımızı kucagımıza almayı nasip etsin inşallah Rabbim
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Shadowqueen

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 02 Aralık , 2010, 14:25:31
amin kızlar ya cümlemizin hayırlısıyla,sağlıklısıyla evladımızı kucagımıza almayı nasip etsin inşallah Rabbim
:amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

gizemcim hep sorcam unutuyorum ya :) senin şu çevrim içi kutusu var ya nickinin yanında yeşil yanan onun arkasından çıkıntı var bitane bir tek sende var canım o ne ya:) çok merak ettimde

elcin

amin ins hepimiz senin yasadığın duyguları yasariz...

Shadowqueen

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 02 Aralık , 2010, 14:30:48
gizemcim hep sorcam unutuyorum ya :) senin şu çevrim içi kutusu var ya nickinin yanında yeşil yanan onun arkasından çıkıntı var bitane bir tek sende var canım o ne ya:) çok merak ettimde

Canım aynısını ben kendimde değil sende görüyorum arkadaş olarak ekledik ya sanırım ondan canım  :flowers:

eftelyaa

slm kizlaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaar huuuuuuuuu ben geldim:))) :hello: :hello:

elcin

Alıntı yapılan: eftelyaa - 02 Aralık , 2010, 14:33:17
hosgeldinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn :ehi:

Shadowqueen

Hoşgeldin canım

KasrıCinan

hosgeldin canım