En Erken Gebelik Belirtileri ...

Başlatan naz_pinar, 19 Ağustos , 2008, 16:18:03

« önceki - sonraki »

Shadowqueen

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 02 Aralık , 2010, 13:51:06
Gizemcim 10+3 olmuşuz biz hani ultrasonla arada 1 hafta fark vardı ya ben 9 olduk diye gittim o fark kapanmış canım. şuan sat ve ultrason birbiriyle uyumlu.doktor folik asiti bırakmamı söyledi artık

Ne güzel tatlım farkı erken kapatmışsın benim satla aramdaki fark 12 haftada kapanmıştı yani bende 11 diye gittim 12 çıkmıştı hadi hayırlısı canım. Valla benim doktorum ikili testten sonra demir hapına geçirdi beni

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

zaten kullanıyorum ben doktorum devam demir hapına dedi canım
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

KasrıCinan

canım sata göre 8 haftalık ama ben bugün 7.haftama girdim daha.ne bileyim hem ultrasona göre 7  8 gün küçük nefes darlığı neden oluyor bilmiyorum

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

sinem88

pisicik kansızlık sorunun mu var canım kan değerlerin kaç hgb

naftalin

ya arkdaslar benım dılım damagım cok kuruyo ve cok su tuketıyorum bu 2-3 gunden berı boyle hamıle olupta boyle seyler yasayan var mı?

Shadowqueen

Alıntı yapılan: kasrıcinan - 02 Aralık , 2010, 13:57:43
canım sata göre 8 haftalık ama ben bugün 7.haftama girdim daha.ne bileyim hem ultrasona göre 7  8 gün küçük nefes darlığı neden oluyor bilmiyorum

Canım bebiş ne kadar küçük gözükse de karnının içinde kesesi ile organlarını sıkıştırıyor yer açmak için,bunun için nefes darlığı olabilir

sinem88

Alıntı yapılan: naftalin - 02 Aralık , 2010, 14:00:29
ya arkdaslar benım dılım damagım cok kuruyo ve cok su tuketıyorum bu 2-3 gunden berı boyle hamıle olupta boyle seyler yasayan var mı?

canım benim sen hamilemisin? şekerini bi ölçtür istersen ağız kuruluğunun nedeni şeker olabilir

elcin

benimde mis gibi kokan bir meleğim olsun

sinem88

Alıntı yapılan: elcin - 02 Aralık , 2010, 14:04:47
slm bayanlar nasılsınızzz :)

selam canım hoş geldin iyiyiz sen nasılsın.

Shadowqueen

Selam hoşgeldin, valla böyle birşey yaşamıyorum ama sıvı tüketmen bebek için iyi. İstersen doktoruna danış cnm farklı birşey olabilir

Shadowqueen

sinem88

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 02 Aralık , 2010, 14:06:45

Selam hoşgeldin, valla böyle birşey yaşamıyorum ama sıvı tüketmen bebek için iyi. İstersen doktoruna danış cnm farklı birşey olabilir

gizemcim sen nekadarlık hamilesin

naftalin

yok hamıle degılım ama hamıle olabılırım seker oranım gayet ıı

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Shadowqueen

Alıntı yapılan: sinem88 - 02 Aralık , 2010, 14:08:58
Alıntı yapılan: Shadowqueen - 02 Aralık , 2010, 14:06:45

gizemcim sen nekadarlık hamilesin

Canım ben 7+1 günlük hamileyim yarın doktor kontrolüm var