28 Nisan , 2024, 16:08:56

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Cinsiyet takıntınız var mı?

Başlatan elen, 13 Ağustos , 2008, 18:35:15

« önceki - sonraki »

elen

Bizim Allah izin verirse ikincisi de kız olacak erkek olsa nasıl olurdu merak ediyorum ya da ille kız ya da ille erkek tutturan var mı?annemler çevremden herkes bu erkek olsaydı deyince canım sıkıldı siz ne dersiniz sevgili anneler?

sevda

CANIM ASLINA BAKARSAN ERKEKLER GENELDE ERKEK KADINLARDA HEM CİNSİNDEN BİR ÇOCUK İSTİYORLAR BU DOĞANIN BİR KANUNU GİBİ SANKİ AMA BANA KALIRSA SAĞLIKLI VE İYİ YETİŞMİŞ BİR BREY OLMALARI EN ÖNEMLİ OLANI DİYE DÜŞÜNÜYORUM...

emosum

mavili

benim eşimin akrabalarında yani eşim tarafta hiç erkek çocuk yok nesilleri tükenecek diye çok korkuyorlar eltimin 2 kızı var yeni dogan tüm bebekler kız benimkide kız cinsiyetini ögrenene dek herkes bana inşallah erkek olur seninki diyordu ama benim gönlümden kız geçiyordu hep ilkim kız olsun diye dua ederdim hep Allahım gönlüme göre verdi ama eşimin tarafı çok sevimedi erkek olsaymış keşke dediler ama benim ilk bebegim benim için şuan hiç bir önemi yok ki kızmış erkekmiş saglıklı olsun hayırlı olsun daha ne isteyim rabbimden çok üzülmüştüm söylenenlere ama soylarını ben kurataracak degilim ya Allahım bana gönlümden geçeni biricik kızımı verdi çok şükür Allahım olmayanlara da versin anneligi yaşatsın isteyen herkese

ikinci bebegim olursa onu erkek olsun isterim biri kız digeri erkek ama olmazsada Allah bilir hayırlısı buymuş derim hem bir kız evlat anneye ne kadar yardımcı olursa iki kız evladın yardımı da iki kat olur işte ne güzel

oozge

2cocugum olursa 2side kız olsunnnnnnnnnn  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

mavili

ALLAHIM GÖNLÜNE GÖRE VERSİN İNŞALLAH

oozge

:amin: :amin: :amin: :amin:
canımmm
gercı tek cocuk ıstıyorum benn kesınlıkle.ama o erkek olursa 2.ciyi kız tutturmya calısırımmm kız olsn dıe 2.ciyi dogururum yanııı ama oda erkek olursa naparım bılmem :suclu: :suclu:

mavili

arka arkaya erkek dogururmuşsun bu sefer kız olacak diye diye futbol takımı kurarmışsın  :toothy10:

oozge

ayyyyyyy hep korkuom yaaaaaaaaaaa :suclu: :suclu: :suclu:
kafayı sıyırırım ozmn bn  :k06:

ecrin merzam

benim babamda beni yapana kadar 4 tane erkek yapmışlar  :toothy10: :toothy10:

oozge

ecrin merzam

aslında 14 kardeşizzzzzzz çaktırma   :laughing7: :laughing7:

oozge

mavili

havvvvvaaaaa    nasıl yani gerçekten mi şaka demi :-ooo

(¯`•._.• ( zuzzuu ) •._.•´¯) ,

BENDE ALLAHTAN HEP KIZ BEBEK İSTEDİM. AMA İÇİME ERKEK DOĞDU ...

NEYSE ALLAH DUALARIMI KABUL ETTİ VE BANA ÇOK GÜZEL BİR KIZ BEBİŞİ VERDİ   :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar: