27 Nisan , 2024, 22:36:41

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Cinsiyet takıntınız var mı?

Başlatan elen, 13 Ağustos , 2008, 18:35:15

« önceki - sonraki »

ecrin merzam

evet canım hemde nasıl entrikalar senenaryolar kıskançlıklar ihanet film gibi bizim eltiler  :toothy10: :toothy10:

oozge

ah bu eltıler yokmu ahhhhhhh
:violent1: :violent1: :violent1:
1 saatten fzla tutmucaksın  yanyana
yksa anında çekişmelr başlarrrrr
sn onu yapmadn bana bnu yaptırdınnn sen onu yıkamadın bana yıktatınn kaynanaya laf sokmalar
sen ztn hep bu gelınını korursunn bız neyızkı bızı sevmessın
kalkkkkkkk hulusiiiiiiiiiiiiiii gidiyorusss
otur len oturdgn yereee
seklınde söndurulen forslarrrrrrrr :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

yada herıf kılıbılıbık sa eger

kadın kalk hulusi ddgnde pekı karıcımm der kalkar o kadın cazgır konumuna cıkar  :violent1: kaynanada ondn hep korkar ama ogluna hep uzulurrrr
ahh oglum gul gbı oglum yabana gıttıııııııııı aaaaahhhhhhhhh seklındeeee :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

bugn yne havamdayımm.inşallah butn gn böle olurm :amin: :nazar: :nazar: :nazar:

tuğsem

benim oğlum var yine hamileyim ikiz bebeklere ben erkek çocuk çok seviyorum kimseyle alakası yok bekarlığımdan beri böyle bi tutkudur bende.karnımdaki meleklerimden birinin cinsiyeti kesin erkek diğerinin tam olarak belli olmadı ama prenses te olsa 2 böcek 1 çiçek tadından da yenmez hani :muzz:allah herkese başta sağlıklı evlatlar nasip etsin :nazar:

(¯`°(F)(ShEkErKıZ)(F)°´¯)

Alıntı yapılan: tuğsem - 16 Şubat , 2009, 21:52:00
benim oğlum var yine hamileyim ikiz bebeklere ben erkek çocuk çok seviyorum kimseyle alakası yok bekarlığımdan beri böyle bi tutkudur bende.karnımdaki meleklerimden birinin cinsiyeti kesin erkek diğerinin tam olarak belli olmadı ama prenses te olsa 2 böcek 1 çiçek tadından da yenmez hani :muzz:allah herkese başta sağlıklı evlatlar nasip etsin :nazar:

ikiz miii bende bekarlığımdan beri hep ikiz bebeklerim olsun istedim. Henüz bir tane bile olmadı rabbim nasip eder inşallah.
cinsiyeti önemli değil bence ama genede kız olsa fena olmaz hani :k06:
Gelde Bizim Olsun Tüm Mutluluklar, Beklemeye Sabrım Gücüm Kalmadı!...

Ada-beste-banu

slm kızlar
benimde 5,5 yaşında bir kızım var ve şu anda 31 haftalık hamileyim ve ikinci bebişimde kız
benimde çervremdeki insanlar ya keşke bu da erkek olsaydı diyorlar ve benim canımı sıkıyorlar.  şu anda eşimin görevi dolayısıyla doğudayız. özellikle buradaki arkadaşalrım hep erkek olsaydı deyip duruyorlar ve ben çok üzülüyorum. benim için erkek veya kız hiç önemli değil ama çevredeki konuşmalar "tüh ya bu da mı kııız" lafları beni çileden çıkarıyor.

Balböceği

Hep eli ayagi duzgun olsun saglikli sihhatli olsun ne kiz ne erkek hic onemi yok dedim
kizda lazim bize erkekte rabbim hangisini layik gordu bakalim  :D

AŞKIMCIM SCS

Alıntı yapılan: BaLboceqim - 04 Temmuz , 2010, 00:25:10
Hep eli ayagi duzgun olsun saglikli sihhatli olsun ne kiz ne erkek hic onemi yok dedim
kizda lazim bize erkekte rabbim hangisini layik gordu bakalim  :D

:icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: BENDE SANA KATILIYORUM

AŞKIMCIM SCS

RABBİM VERSİNDE SAĞLIKLI SIHATLI KIZ YADA ERKEK BENİM İÇİN HİÇ FARKETMEZ  :amin: :amin:

Lă_Tăhzen!

ikisinde rabbım veruyor kız da Allahın kulu erkekte kadınlar olmasa erkekler bir hiç bence  :k06:  saglıklı sıhhatlı olsunlarda gerisi boşş illede erkek dıye tuttruan gerı kafalı insanlardan nefret edıyorum

elif35

benim cinsiyet takıntım yok da çevremdeki insanalrın senin karnın erkek karnı demeleri beni deli ediyor dün pazara gittik halamla kaynatamın eski kiracısı gördü bizi işte ayy dedi hemen senin oğlun olcak yok dedim doktor kız dedi bana kadın tutturdu yok senin karnın erkek karnı sivri doktor yanılmıştır koskoca doktor ultrasonda yanılıyo bu karı benim karnıma bakınca teşhisi koyuyo işte benim ilkindede %90 kız dediler oğlum oldu karnım aynı seninki gibiydi dedi ben bana yüzde bir milyon kız kaçısın yok kesin dedi diyorum kadın hala senin oğlun olcak görürsün dedi yaa  :cussing: :cussing: :cussing: :cussing:  doğduğunda kızımın kukuşunu gözüne sokçam onun gerizekalııı  :violent1: hem gerçekten varmı böyle bişey yaa karın sivri olunca kız yayvan olunca erkek olur diye beni gören herkes oğlun olcak diyo  :caca:

can yine cannnn

Alıntı yapılan: elif35 - 04 Temmuz , 2010, 11:59:22
benim cinsiyet takıntım yok da çevremdeki insanalrın senin karnın erkek karnı demeleri beni deli ediyor dün pazara gittik halamla kaynatamın eski kiracısı gördü bizi işte ayy dedi hemen senin oğlun olcak yok dedim doktor kız dedi bana kadın tutturdu yok senin karnın erkek karnı sivri doktor yanılmıştır koskoca doktor ultrasonda yanılıyo bu karı benim karnıma bakınca teşhisi koyuyo işte benim ilkindede %90 kız dediler oğlum oldu karnım aynı seninki gibiydi dedi ben bana yüzde bir milyon kız kaçısın yok kesin dedi diyorum kadın hala senin oğlun olcak görürsün dedi yaa  :cussing: :cussing: :cussing: :cussing:  doğduğunda kızımın kukuşunu gözüne sokçam onun gerizekalııı  :violent1: hem gerçekten varmı böyle bişey yaa karın sivri olunca kız yayvan olunca erkek olur diye beni gören herkes oğlun olcak diyo  :caca:
herkes aklına gelini söylüyo bende senin gibiyim oğluşum var kızım olsun çok istedim ama sanırım tosunum olcak sanırım diyorum benimki biraz karışık o nedenle 2 kere kız sonrasında erkek ve 10 gün öncede tekrar kıza benziyo dediği için karışık diyorum :D :D :D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
rabbim sağlıklıca versin başkada bişey istemiyorum :amin: :amin: :amin:
elifcim benimde karnım sivri banada erkek karnın var diyolar ama ilk oğlumdada karnım yayvandı ne alaka ya rabbim bilir birde şimdiki teknolojiye göre dr tabi
ama çok yanılan dr da oluyo benim ablama 9 ay boyunca kız dedi yeğenim doğdu erkek  :-ooo olabiliyo yani sen inandığına inanmaya devam et seni en mutlu eden bu olacaktır bence  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:
can dediklerim....

elif35

renkli ultrasondada yanılma ihtimalleri oluyormu yaa renklide kesin diyo doktorlar yanılma ihtimali sıfırmış o yüzden, bakalım ne olucak eğer erkek olursa komik olur çünkğ çoğu şeyi pembe beşiği yatağı kıyafetleri battaniyesi  :k06:

can yine cannnn

renklimidir ultrasyonlar bilemiyorum ama oluyo böyle şeyler
olsun annesi pembe giyinsin bizim oğlumuz giyinmişti  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
can dediklerim....

esra26

cinsiyet takıntısı olanlar var evet bende bebişimi cuma günü oğrendim erkek olduğunu bi sevinçle ailelerimizi aradık ama ama aileler keşke kız olsaydı olsun napalım modundalar ben ogün sevineceğime daha cok üzüldüm hiç sevmicekler gibi sanki bebişimi  :violent1:  bende dedim öbür oğullarından kız gelir rahatlarsınız dedim biz seviyoruz siz sevmesenizde dedim hemen dönüyolar ama benim oğluşumda küçük bi melek neden  :'(

can yine cannnn

Alıntı yapılan: eda_m - 05 Temmuz , 2010, 08:37:54
cinsiyet takıntısı olanlar var evet bende bebişimi cuma günü oğrendim erkek olduğunu bi sevinçle ailelerimizi aradık ama ama aileler keşke kız olsaydı olsun napalım modundalar ben ogün sevineceğime daha cok üzüldüm hiç sevmicekler gibi sanki bebişimi  :violent1:  bende dedim öbür oğullarından kız gelir rahatlarsınız dedim biz seviyoruz siz sevmesenizde dedim hemen dönüyolar ama benim oğluşumda küçük bi melek neden  :'(
ÜZÜLME TATLIM O SENİ ÜZENLER RABBİMİN NEYİ HAYIRLI KILDIĞININ HENÜZ FARKINDA OLMAYANLAR :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:
can dediklerim....