Cinsiyet takıntınız var mı?

Başlatan elen, 13 Ağustos , 2008, 18:35:15

« önceki - sonraki »

SiRiNe

Alıntı yapılan: duygusu - 25 Kasım , 2010, 16:37:19
sağlıklı , sıhatli vatana millete hayırlı bir evlat olsunda erkek olmus kız olmus hıc fark etmezz cinsiyet takıntısı olan insanları cahil olarak kabul ediyorum sonucta rabbimiz veriyo kız olmus erkek olmus ne fark edeer şükretmemiz lazımm
:icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:

eguzel89

bende bu salı öğrencem cinsiyetini ben erkek olsun eşimde kız olsun istiyor hatta eşimin aileside hep kız istiyor çünkü eşim 3 erkek kardeş bende evliliğimin ilk günlerinde gördüğüm bir rüyada eylül ayında hamile kaldığımı öğrenmiştim ertesi gün bebeğimi doğurmuştum ve erkekti ve bir cem ismi geçiyordu şimdi aynı tarihte hamile kaldım ve doktorumun adı cem:)
kurban olayım sana Allahım nazardan korusun:)

Aytii

Evladın ayrımı yoktur bana göre ;) ayrıca biri kız olunca diğeri erkek olsun diyenlerde halt etmiş  ::) onlar çok biliyor  :) Allahım sağlıklı ve hayırlı evlatlar nasip etsin cinsiyeti benim için anlamsız şuanda ama tabikide bir anne veya baba merak eder kızmı erkekmi diye

merak etmek ayrı illa kız veya erkek olsun demek ayrı

SiRiNe

Alıntı yapılan: Aytii - 07 Ocak , 2011, 09:23:43
Evladın ayrımı yoktur bana göre ;) ayrıca biri kız olunca diğeri erkek olsun diyenlerde halt etmiş  ::) onlar çok biliyor  :) Allahım sağlıklı ve hayırlı evlatlar nasip etsin cinsiyeti benim için anlamsız şuanda ama tabikide bir anne veya baba merak eder kızmı erkekmi diye

merak etmek ayrı illa kız veya erkek olsun demek ayrı
:icon_thumright: :icon_thumright:

HASRET!M S@N@

benm hiç öyle bir takıntım yok tek cocugum olsunda cinsiyeti pekte önemli değil benm için sağlıklı sıhhatli olması yeterli

muhribe

Allah evladın sağlıklısını ve hayırlısını versin  :amin:
elbette içimizden kız ya da erkek olsun gibi dilekler geçer
ama bunlar takıntıya dönünce Allah illa o evlatla imtihan ediyor insanı
çok örnek gördüm, Allah o hataya düşürmesin..
bi oğlumuz var, Allah acısını göstermesin
eşim geçenlerde bi de kız evlat sevgisini tatsak, oğlumuz bu kadar güzelse kim bilir kızımız olsa ne kadar güzel olur dedi
Rabbim hayırlısını versin evlatlarla imtihan etmesin  :amin:

zerrinplt

Sağlıklı olsun yeter canım cinsiyeti önemli değil

dilekyilmz

Sağlıklı sıhhatlı olsun yeter canım cinsiyeti önemli değil