28 Nisan , 2024, 10:20:12

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Cinsiyet takıntınız var mı?

Başlatan elen, 13 Ağustos , 2008, 18:35:15

« önceki - sonraki »

**fatoş**

bizimde cinsiyet takıntımız yok ama eşiminde benimde gönlümden geçen oğluşumuzdan sonra bir kız hayırlısı tabi yinede rabbim ne dilediyse eli ayağı düzgün sağlıklı olsunda gerisi önemli değil ama kız da beklemiyor değiliz :D :k06:

can yine cannnn

Alıntı yapılan: KaRa_CicEGiM - 05 Temmuz , 2010, 11:09:21
bizimde cinsiyet takıntımız yok ama eşiminde benimde gönlümden geçen oğluşumuzdan sonra bir kız hayırlısı tabi yinede rabbim ne dilediyse eli ayağı düzgün sağlıklı olsunda gerisi önemli değil ama kız da beklemiyor değiliz :D :k06:
AYNI DURUMDAYIZ TATLIM AMA RABBİM NEYLERSE GÜZEL EYLER
KIZ İSTEDİM ERKEK VERDİ HAYIRLISI OLSUN İNŞALLAH HER İKİMİZ İÇİNDE
can dediklerim....

**fatoş**

Alıntı yapılan: ♫♥♪NeRmİn♫♥♪ - 05 Temmuz , 2010, 11:11:33
Alıntı yapılan: KaRa_CicEGiM - 05 Temmuz , 2010, 11:09:21
AYNI DURUMDAYIZ TATLIM AMA RABBİM NEYLERSE GÜZEL EYLER
KIZ İSTEDİM ERKEK VERDİ HAYIRLISI OLSUN İNŞALLAH HER İKİMİZ İÇİNDE

inş cnm

Demet_dk

Alıntı yapılan: eda_m - 05 Temmuz , 2010, 08:37:54
cinsiyet takıntısı olanlar var evet bende bebişimi cuma günü oğrendim erkek olduğunu bi sevinçle ailelerimizi aradık ama ama aileler keşke kız olsaydı olsun napalım modundalar ben ogün sevineceğime daha cok üzüldüm hiç sevmicekler gibi sanki bebişimi  :violent1:  bende dedim öbür oğullarından kız gelir rahatlarsınız dedim biz seviyoruz siz sevmesenizde dedim hemen dönüyolar ama benim oğluşumda küçük bi melek neden  :'(

bende sinir oluyorum böyle söyleyenlere
kızın olur keşke oğlun olsa derler
oğlun olur keşke kızın olsa derler insanlara gerçekten anlam veremiyorum

eşimin tarafından b kadın bana demişti keşke kızın olsa diye
dengesiz işte sanane belki ben erkek istiyorum
üzülmüştüm o zaman keşke cevabını verip sustursaydım

şimdi kendi kızı hamile onunkide erkek miş
şimdi bende onu görünce keşke kız olsaymış mı desem diyorum
annem yapma diyo
ama yapıcam

****SeRaP-27****

yap kız :D banada sürekli erkek erkek dediler bende ayrım yapmak istemiyordum hepsi evlat sonuçta kızım oldu ay herkes eee olsun napalım demezmi  :cildir: ne demek napalım ne kadar salakça sanki erkek olmak zorunda ben daha bekarlığımdan beri kız kız diye sayıklardım isim bile bulmuştum ama hamile kalınca hiç yorum yapmadım allah gönlüme göre verdi ama insanlar çok dengesiz işte
Allahımmmm binlerce kez teşekkürler sen evladımı koru ya rabbimmmmmmm

°o.O євяυ O.o°

eşimin babaannesi de erkek diye ölcek ama bnm suratıma bişe demedi bilio derse cevabını veririm ve bi daha evine gtmem ama arkamdan kesn demştr keşke oğlan olaydıı :k06:
ben  başta erkek bebğim olsun istiordum eşimde öle ama kız olduğunu öğrennce daha bi sevndikk yaa prensesm o bnm :D

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

Demet_dk

ya bu işin keşke simi var
sizene yani kız olsa erkek olsa
anne baba memnun size noluyo :cussing: :cussing:

°o.O євяυ O.o°

eski kafalar işte cnm sanki elimizde ne kadar günah  :cildir:

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

esra26

Alıntı yapılan: ♫♥♪NeRmİn♫♥♪ - 05 Temmuz , 2010, 11:07:08
cinsiyet takıntısı olanlar var evet bende bebişimi cuma günü oğrendim erkek olduğunu bi sevinçle ailelerimizi aradık ama ama aileler keşke kız olsaydı olsun napalım modundalar ben ogün sevineceğime daha cok üzüldüm hiç sevmicekler gibi sanki bebişimi  :violent1:  bende dedim öbür oğullarından kız gelir rahatlarsınız dedim biz seviyoruz siz sevmesenizde dedim hemen dönüyolar ama benim oğluşumda küçük bi melek neden  :'(
ÜZÜLME TATLIM O SENİ ÜZENLER RABBİMİN NEYİ HAYIRLI KILDIĞININ HENÜZ FARKINDA OLMAYANLAR :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

teşekkür ederim canım evet rabbim neylerse güzel eyler bize de oğluşumuzu nasip etmiş binlerce şükürler olsun  :amin:

esra26

kız erkek sağşıklı ve hayırlı evlat olsun da önemli olan o
milletin ağzı torba değilki büzesin konuşuyolar işte  :caca:

Balböceği

Alıntı yapılan: eda_m - 05 Temmuz , 2010, 14:25:46
ÜZÜLME TATLIM O SENİ ÜZENLER RABBİMİN NEYİ HAYIRLI KILDIĞININ HENÜZ FARKINDA OLMAYANLAR :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

teşekkür ederim canım evet rabbim neylerse güzel eyler bize de oğluşumuzu nasip etmiş binlerce şükürler olsun  :amin:
onlar dusuncesiz insalarda ondan cnm bir tuyunu yaratsalarya demeye gelince derler uzulme
kizinda olur oglunda kim ne derse desin  :opucuk: ben simdiden kizim olursa nasil bi tavir alirlar modundayimm  :ehi:

esra26

:ehi: :ehi: edoş alemsin valla bende hiç düşünmediydim erkek olursa ne düşünürler diye öğrendim  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:  sizdede erkek mi kıymetli yoksa bizim sülalede erkek bol olunca kızlar kıymetli oluyo  ;D

can yine cannnn

Alıntı yapılan: eda_m - 05 Temmuz , 2010, 14:25:46

AMİNNNNNNNN
can dediklerim....

Emir@Havin

kizlar bizim etrafimizdada cinsiyet takintisi olanlar var.

Bir oglum bir kizim var cok sukur, ikiside benim icin birbirinden degerli.

3. bebisime hamileyim her goren insallah oglun olur dediler ne alakaysa.

Cok sukur kizimda var oglumda allah ne verirse versin basimizin ustunde yeri var derdim hep.

3. bebegim erkek, simdide gorenler diyorki insallah 4. de kiz olur???

Sinir oluyorum boyle konusanlara sanki doguran onlar. onlara ne ???

Biz 5 eltiyiz benim bir kucugum var ve 3 de buyuk eltim var.
En buyugu bebisimin cinsiyeti belli olmadan diyorki sen oglan getir oglan elif(diger eltim)gibi kiz getirme.
Cok sinir oldum o oyle deyince ee buyugumde kalbini kirmak saygisizlikta yapmak istemiyorum hayirlisi yenge dedim cok sukur kizimda var oglumda var dedim. O yinede yok yok sen oglan getir bize dedi.Halbuki onunda 2 kizi var ne guzel iste kiz evlat.

neyse bosverin boyle insanlari allah yavrularimizi bizlere bagislasin kiz oglan ne fark eder
:amin: :amin: :amin:
EMiR HAViN ve YUSUF

AY LAV YU...

мiŁenα.

Ne gereksiz bir takıntı :-\

Allah aşkına evladın kızı erkeği olurmu ???..Bunu sadece ANNE olmayan biri takıntı haline getirir.Çünkü ANNELİK duygusunu bilmiyordur.. :icon_thumright:

Evlat bambaşka birşey anne olana kadar kız olsun erkek olsun ne olcak diye bende  düşünüyordum.. :-[

Ama anne olunca anladım ne kadar saçma olduğunu..10 tane de kızım olsa evlat 10 tane oğplumda olsa evlat..

Kız anneye yardım eder yok oğla eve bakar gibi düşüncemde yok.. :'(

Erkek olur hayırsız olur kız olur hayırsız olur ;yAni onları diyene dencek tek KELİME RABBİM HAYIRLI EVLAT VERSİN :amin:

:love9: :love7: :love9: