26 Nisan , 2024, 08:41:47

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Ne Olur Birakip Gitmeyin Minaklarim

Başlatan destina06, 26 Ocak , 2013, 15:18:59

« önceki - sonraki »

destina06

Gitmeyin nolur bunca beklenmisken,hayal edilmisken,simsicak size sarilip konusmusken simdi hicbir sey olmamis gibi,hic istenmemis, hic beklenmemis gibi bjirakip gitmeyin.İcim boyle eziliyorken ustelik aci cekiyorken,gozyaslarim artik yanaklarimi yakiyorken birakip gitmeyin.Her seyi yarim birakmayin.Nasil hayal kurarim giderseniz ,umudun bir anlami olur mu artik benim icin, ya da kac sefer yenilgilerden galip cikar insan.Giderseniz geriye ne kalir,
anneniz babaniz ne halde olur :crybaby2: :crybaby2: nolur gitmeyin iste seker alirim size buyuyunce cok da severim sizi.Ne desem de ikna etsem sizi bilemedim sadece gitmeyin iste :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

bnsroni

Allah yardımcın olsun kucağını doldursun tez zamanda :amin:

Balböceği

Canım ben anlamadım hamile misin  :dontknow:

İnşallah bişey olmaz Rabb'ime emanet  :amin: :y25:

destina06

Yok hamile degilim eda transferim oldu karnimda iki minnagim var ve sanirim gidiyolar kanama ve lekelenme var 2 gun vardi test gunume :y25: :y25:

ayy

:sad1: :sad1: :sad1: :sad1: :sad1: :sad1: :sad1: :sad1: :sad1: :sad1: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
yapma şulem neolur kuzum dur bakayım henüz bilmiyoruz ne oldugunu belki çabalıyordur minnakların tutunmakiçin :amin: :amin: :amin: :amin:ağlama ne olur onlarında işini zorlaştırma olurmu .

destina06

Alıntı yapılan: Bensuuu - 26 Ocak , 2013, 15:24:53
Allah yardımcın olsun kucağını doldursun tez zamanda :amin:

Amin tesekkur ederim :amin: :amin:

destina06

Aysem bilmiyorum insallah oyledir :amin:  :amin: :amin: ama ben o kadar iyimser dusunemiyorum nedense  :y25: :y25:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

insallah 2 yavrunda sana tutunuyodur cnm  :amin: :amin: :nazar: :nazar: icini ferah tut  :opucuk: bende hamileyim kactir kanamam oluyo leke geliyo bende hep iyi düsünmeye calisiyom sende öyle yap Rabbim vermisse kanaman olsa bile bisey olmaz ins

:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

ayy

insan en kötüsünü hep aklına getiriyor zaten kuzum.ama inşallah öyle olmayacak kuzum sen minnakalrınla konuşmaya devam et.söyle tezyzeleride şeker alcak onlara :amin: :amin:

nazlıyarim

:y25: canım benim ya bi kan tahlili verseydin üzme kendini belki yerleşme kanamasıdır.
BENİM HALA UMUDUM VAR...

sukeyna

Canım benim moral cok önemli , hayaller kur onlarla ilgili insallah guzel olacak hersey  :amin:

๑ஐtek tabancaஐ๑

şulecim ben ağlayacaktım neredeyse  :y25:
güzelim senin şimdi pozitif düşünmen lazım ümitli olman lazım böyle yaparsan bu psikoloji ile minnaklarınında işini zorlaştırırsın yapma kuzum  :opucuk:
inş. tutunacaklar annelerine kuzular  :amin:
Rabbim yüzünü güldürsün inş. bu defa hayırlısı ile yavrularını kucağına al dualarım seninle  :amin: :opucuk:

destina06

Sagolun kizlar Allah razi olsun dualarinizi eksik etmeyin  :amin: :amin:

kelebegimm

Canım insallah tutunurlar sana :amin: :amin:
Kanamn agrisizmii peki :icon_scratch:

]

destina06

Alıntı yapılan: kelebegimm - 26 Ocak , 2013, 23:39:16
Canım insallah tutunurlar sana :amin: :amin:
Kanamn agrisizmii peki :icon_scratch:

Canim ole hic agrisiz sizisiz geldi.Tuvalete girmistim kalkicaktim silince geldi sonra apar topar igne yaptirmaya gittik kesilmis devami gelmedi sukur ama simdi de sildikce kahve lekelenme var doktor devam eder birkac gun korkma dedi :dontknow: hayirlisi Allahtan ben artik yoruldum iki gundur omrumden omur gitti keza ilki olmadi o zamanda uzuntu keder biz elimiden gelenin fazlasini yapiyoruz gerisi Allahin takdiri.insallah bu sefer sonumuzu guzel yazmistir :amin: