26 Nisan , 2024, 11:57:33

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Ne Olur Birakip Gitmeyin Minaklarim

Başlatan destina06, 26 Ocak , 2013, 15:18:59

« önceki - sonraki »

destina06

o değilde yaf kevgire döndüm iğne yiye yiye.Cuma günü yaptırdığım iğnenin acısı geçmeişken bi de pazar yedim hayır totomun üstüne oturamıyom her tarafım delik deşik oldu yine yok yaf :icon_scratch: :y25:

esracım

Alıntı yapılan: destina06 - 28 Ocak , 2013, 17:55:52
sağol esracım biz elimizden geleni yaptık sagolun sizler ve benim bu sureçte olduğumu bilen herkes de dualarıyla yanımda oldu ama olmadı işte olmayınca olmuyor.Ben de çok isterdim bugün minnaklarımın benim de olduğunu ama işte yola çıktılar gidiyolar yine :y25: :y25:
keşke bugün seninle olsalardı  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

destina06

burcum

şulemmmm canım her şer de bir hayır var bunu sakın unutma şuan sana bunu anlatmak çok zor biliyorum ama vardır bir hayır canım ne olur böyle düşün :opucuk: bak gör bebeklerin olacak seninde buarada bebeğinde yazabilirdim ama ellerim bebeklerin yazdı lütfen karamsarlığa kapılma sizi de böyle sınıyor rabbim :amin: şükür halimize binlerce kere şükür dicez :amin: bak gör senin hamilelik haberini de sevineceğiz burada resimlerinizi göreceğiz :amin: :opucuk:

vanilla

canım benim üzülme bende uykudan uyandım bebek sahibi olamayacakmişim gibi geldi ağladim ağladim gözlerim şiş eşim uyuyor aklıma geldin senden güzel haberler alıcam diye buraya giridm ne diyim herşey Allh tan üzülme canım benim dualarım seninleydi kısmet inşllh güzel haberler alıcaz :crybaby2:

destina06

İnsallah Allah bu yolda kimseyi sinamasin :amin: :amin:

esracım

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: destina06 - 28 Ocak , 2013, 18:16:27
o değilde yaf kevgire döndüm iğne yiye yiye.Cuma günü yaptırdığım iğnenin acısı geçmeişken bi de pazar yedim hayır totomun üstüne oturamıyom her tarafım delik deşik oldu yine yok yaf :icon_scratch: :y25:

canım aynen ya göbekten en az 30 tane iğne vuruldum.  tamam iğne fazla acıtmıyor ama üst üste o kadar vurulunca artık karnım ağrımaya başlamışıtı...su içince dışarı fışkıracak sular  :ehi: :ehi: :ehi:

ayy

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
aboo ben aşılamamda 7 defa vuruldum o iğnelerden ama eşimin bi vuruşu vardı sanki iğnenin mavi tarafınıda göbeme sokacaktı :violent1: :violent1: :violent1:tam öğrendi iğnem bittiii :ehi: :ehi: :ehi: bende sular fışkıracak sanıyordummm :sad1: :sad1: :sad1:

:Dminikeller :D

cok zor bır surec 30 ıgne yıyorsun tup bbekte ama uzulmeyın ve kesınlıkle sıtres yapmayın kızlar ben degıl yatmak tatıle bıle gıttım sonucu ogrenmeden ve sonuc suan 34 haftlaıgız kızımla ınsallah ısteyen herkese nasıp eder rabbım

elfo

şulemmm  :opucuk: kaç gündür pc başına oturamıyorum. soğuk algınlığı oldu öksürük var ateş var yorgan döşek yatıyordum aklımda sen vardın. kardeşime tarif ettim şuraya gir buraya gir diye. ondan öğrendim olmadığını  :'( aslında bi tarafım üzülse de diğer tarafım asla ümitsiz değil sana dair. tam transfer zamanında Fetih Suresi okuduk. bu inş. duamızın kabul olmasına vesile oldu ama ne zaman olacağını bilemeyiz. vakti Rabbim katında gizli. inş. seneye bu vakitler gün sayıyor ol doğumuna  :amin: bir sıkıntı başka büyük sıkıntıların def'ine vesile olurmuş. şu günlerde çektiğin gerek fiziksel gerek ruhsal sıkıntılar inş. çok sağlıklı bir hamilelik çok sağlıklı bir doğum ve çok sağlıklı evlatların olmasına vesile olur  :amin: hayatta hiçbir sıkıntı kalıcı değil. inş. bu sıkıntın geçecek hatta göreceksin hamile kaldığını öğrenip bikaç gün sonra alakasız saçma sapan şeylere kafayı takmaya başlayacaksın. daha düne kadar çocuk çocuk diye kendini yırttığın günleri pat diye unutuvereceksin. hayat bu kadar ilginç  :dontknow: eşin de sen de sağlıklısın. bol bol şükredin ve tevbe edin. şükür nimeti arttırır, tevbeyi bol yapanlara ise Allah mal ve oğullar ile yardım eder inş.
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

destina06

Canim cok gecmis olsun dikkat et kendine iyi bak oglusuna :love9: :love9: oyle canim sabredip beklemekten baska caremiz yok.buna da sukur zaman Rabbimin katinda uygun oldugu zaman olacak insallah.o kadar dua edenimiz var elbet bir gun ,gun bizim de gunumuz olacak.o zamana kadar sabirla duayla beklemek bize dusen :opucuk:

elfo

sana tavsiyem bebek istediğinizi büyüklerinizden gizlemeyin (gerçi hatırladığım kadarıyla biliyorlardı) sık sık hatırlatıp dua isteyin. anne babaların duaları inş. hemen yerini bulur  :amin:
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

kuzucuk

şulemmmmm canım arkadaşım daha yeni girebildim nete kayınvalideler neti iptal etmişlerdi hep aklımda duamdaydın heyecanla açtım mutlu haberler okumak için ama çok üzüldüm bitanem  :y25:  :y25:  :y25:  :y25:  :y25: canımcım bak bu kuzular çok fena nazlı çıktı ah sıpalar gelcekler az kaldı inanıyorum kuşum inşallah normal yoldan gelir senin sıpa anneciğinin kalbini yüzünü sevince boğar hep duamdasın bitanem yolculuk boyunca da hep dua ettim  asla pes etmek yok sonuna kadar devam ..

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 30 Ocak , 2013, 08:18:25
Alıntı yapılan: destina06 - 28 Ocak , 2013, 18:16:27

canım aynen ya göbekten en az 30 tane iğne vuruldum.  tamam iğne fazla acıtmıyor ama üst üste o kadar vurulunca artık karnım ağrımaya başlamışıtı...su içince dışarı fışkıracak sular  :ehi: :ehi: :ehi:
bende yediğim progestaan iğnelerine yanıyorum yani canımın yandığına  :k06: :k06: toto delik deşikti üzerine oturamıyordum morluk ve sertliklerden eşim vuruyordu en çok olmadığını öğrenince ona yanmıştım sabah akşam  30u geçmişti  :sad1: :sad1: :sad1: