29 Mart , 2024, 12:39:49

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Ne Olur Birakip Gitmeyin Minaklarim

Başlatan destina06, 26 Ocak , 2013, 15:18:59

« önceki - sonraki »

xxcansuxx

Alıntı yapılan: destina06 - 28 Ocak , 2013, 15:09:14
teşekkür ederim arkadaşlar güzel dilekleriniz için ben de öyle olmasını umut etmiştim ama olmadı bitti rüya :ehi: :ehi: dötümün üstüne oturdum yine :ehi: kocaman 0,100 aldım ağzımın payını da aldım oturuyom şimdi yola çıktılar gigiyolar yine benim minnaklar yapacak bişey yok biz elimizden gelenin fazlasını yaptık onlar gitmekten yana kullandılar tercihlerini ne diyek güle güle minnaklar :y25:
canım ya hakkında hayırlısı olsun ne denirki üzüldüm  :y25: :y25: :y25:
benimde başımdan geçti biliyorsun emek veriyorsun umut bağlıyorsun olmayınca olmuyor ama bir bakmışsın ki senin minnaklar kendiliğinden gelmiş olur bazılarıda böyle nazlanıyor drlarla olmuyor kendiliğinden çıkageliyor  olumsuz olma olacak inş.  yılmak yıkılmak yok şulem

destina06

sağol canancım öyle olmayınca olmuyor ve en kötüsü de tüm yaşadığın şeyleri bir kelimeye sığdırıp kısmet diyorsun ve ötesi yok :dontknow:

destina06

xxcansuxx

Alıntı yapılan: destina06 - 28 Ocak , 2013, 15:19:56
sağol canancım öyle olmayınca olmuyor ve en kötüsü de tüm yaşadığın şeyleri bir kelimeye sığdırıp kısmet diyorsun ve ötesi yok :dontknow:
bak şulem olacağına inan dr bana tüpte olmamasına anlam veremedim herşey harikaydı dedi üzüldüm dedi... o öyle deyince içimden ol diyen ol dememiş demek ki dedim oysa çok umutluydum namaz kılarken onlarla kılıyordum sanki neyse ama bak tüpten başka çaren yok diyenlere inat kendiliğinden oldu... burada nil var ya oda öyle tüpten sonra kendiliğinden oldu rabbim ol desin önünde engel olsada olur olcakta istemeye devam et dualarında  :opucuk: :opucuk:

ยรlคภ๓คz göภlüm

burda eskilerden ikimiz kaldık, ikimiz birlikte hamile kalacağız inşallah... burda tüp bebek yaptırıp sonra kendiliğinden hamile kalan bir bayan vardı... çevremde de aynı olayı yaşayanlar var inşallah senin de bebeğin bekletmeden gelir

destina06

öyle canancım her şey ikisinde de iyiydi en kaliteli embriyolar yerleştirildi ama işte ol diyecek olan yine Rabbim demeyince olmuyor desin diye çok da dua ediyoruz ama olmuyor olmuyor işte :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead: yok istemekden vazgeçilmez şimdi dilin varmaz ama yarın yana yakıla yine istersin :y25:

destina06

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 28 Ocak , 2013, 15:30:11
burda eskilerden ikimiz kaldık, ikimiz birlikte hamile kalacağız inşallah... burda tüp bebek yaptırıp sonra kendiliğinden hamile kalan bir bayan vardı... çevremde de aynı olayı yaşayanlar var inşallah senin de bebeğin bekletmeden gelir

inşallah ayşecim ne diyeyim ki...

ayy

alll laa bu da sana  :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1:
ayşem bende varım kız eskiden kalma sıpasız kalan :sad1: :sad1: :sad1:

destina06

akşam kocam gelince nolacak bakalım çok zor söledim adama la sesinin öodu düştü apar topar kapattım :sad1: :sad1:

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: ﻪկկ ❤ ☾ - 28 Ocak , 2013, 15:34:10
alll laa bu da sana  :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1:
ayşem bende varım kız eskiden kalma sıpasız kalan :sad1: :sad1: :sad1:

canım bizim sıpalar hep birlikte yola çıkmışlar ama yolda  oyuna dalmışlar... inşallah güzel haberleri birbirimizin adına açarız

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: destina06 - 28 Ocak , 2013, 15:35:49
akşam kocam gelince nolacak bakalım çok zor söledim adama la sesinin öodu düştü apar topar kapattım :sad1: :sad1:
ahh canım... ben de aşılamalardan sonra beklenmeyin haberi şakayla söylerdim... üzüldüğümü anlamasın diye... o da şakalayla tepki verirdi... canım inşallah ayşe ile senin ikizler benim de tekiz daha  fazla bekletmeden gelecek :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

ayy

bananem ben herkese ikiz diye dua ediyom ayşemm uzatma bu konuyu daha öncede konuşmuştukk :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca:

destina06

yok ben de üzgün aramadım da ne bilim o kötü olunca ben daha çok üzülüyo herifi öle görmek daha bi dokunuyo insana :y25: ama yapcak bişey yok :cildir: :cildir:

Selma27

Konuyu daha yeni gordum ...Hersey nasip..Allah ol dedimi akan sular bile durur ama iste kaderimizde alnimizda ne varsa onu yasiyoruz. Allah'im insallah size tez zamanda kendiliginden gonderir ...

mutluluk

şulecim ne oldu dr ne dedi.inş tutunmuşlardır :amin: