26 Nisan , 2024, 10:15:02

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Ne Olur Birakip Gitmeyin Minaklarim

Başlatan destina06, 26 Ocak , 2013, 15:18:59

« önceki - sonraki »

sudenaz85

canım benim hiç üzme kendini okadar dua edenin varki inş. bebişlerin sana sıkıca sarılacak onlar seni heycanlandırıyo okadar kanama olur iyi düşün şimdi senin için bi fetih okuycam canım allahın izniyle güzel haberlerini alıcaz ve kutlama yapıcazz :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

xxcansuxx

canım inş. minnakların sımsıkı tutunmak için içinde kazı çalışmaları yapıyordur rabbim kavuştursun inş.  :amin: :amin: :amin: güzel haberler vereceksin 2 gün sonra bak drunda korkma demiş dualarımızdasın inş. bu sefer hep birlikte sevineceğiz  :amin: :amin: :amin:

ayy

şulemm minnaklarının teyzeleri kendisi için dua etmeyi bıraktı onlar için ediyor yarın inşallah hepimiz mutlu olucaz ve bidahada asla seni bırakmayacaklar :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
sen şarkı söyle onlara bide şeker alacamızı herdefasında tekrarla :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:
bide elin göbüşünde günde 707 defa YA VARİS çek :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

Balböceği

destina06

sağolun kızlar Allah hepinizden bin kere razı olsun :amin: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

ayse_etiskenece

Alıntı yapılan: destina06 - 27 Ocak , 2013, 16:06:01
sağolun kızlar Allah hepinizden bin kere razı olsun :amin: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:
inş minnakların bırakmazlar seni canımmmmmmm...rabbim kucağına lamayı nasip etsin..anlıyorum çok zor bir durum..benim bbeğim 26 haftalıkken bırakıp gtti beni...herşeyin hayırlısını istemek lazım..dualarını eksik etme hiç bir zaman

esracım

Şulem inşallah bebeklerin seni bırakmazlar canım ve yarın güzel haberlerini almak nasip olur  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

ยรlคภ๓คz göภlüm

canım inşallah bu defa bebeklerin seninle; üzülme, rahat olmaya çalış

minikkelebek

Yeni gördüm,yerleşme kanaması diye düşündüm ben okuyunca,inşallah doğru hissetmişimdir,canım ne oldu
test yaptırdın mı????

burcum

şulecim yeni gördüm çok sevindim ALLAH ın izniyle meleklerin seninle kalıcak :amin: çoğu kadın gebeliğinde kanama yaşıyor endişelenme ki çoğul gebeliklerde bu ihtimal daha fazla :opucuk: sen bundan sonra böyle yaşamaya alıştır kendini bundan sonra hep böyle düşünceli olacaksın iyiler mi birşeyleri yok demi aman testler iyi mi çıkıcak aman hareket etmediler hel doğsunlar sen o zaman görücen gününü :k06: :ehi: kalbinin vücudunun dışında attığını hissediceksin :love9: kafayı yiyeceksin bundan sonraki hayatın hep onları düşünmekle geçicek alıştırmaya başla kendini :ehi: :opucuk: bi neyi manyak oluyorsun psikopat :ehi: :ehi: :ehi: :opucuk: sakın üzme kendini :opucuk:

muhribe

karşınızda o meşhur kanamaları lekelenmeleri 4 ay yaşamış bi anne var  :k06:
her bebek farklıdır, kimi anne bi damla kan görmez 9 ay boyunca kimisi sürekli lekelenir
Rabbim ömrünü biçtiyse sular seller olsa o bebeğe bişeycik olmaz  :amin:
gönlünü ferah tut canım iyi haberlerini bekliyoruz

destina06

teşekkür ederim arkadaşlar güzel dilekleriniz için ben de öyle olmasını umut etmiştim ama olmadı bitti rüya :ehi: :ehi: dötümün üstüne oturdum yine :ehi: kocaman 0,100 aldım ağzımın payını da aldım oturuyom şimdi yola çıktılar gigiyolar yine benim minnaklar yapacak bişey yok biz elimizden gelenin fazlasını yaptık onlar gitmekten yana kullandılar tercihlerini ne diyek güle güle minnaklar :y25:

ayy

sen elinden gönlünden gelen herşeyi yaptın şulem :sad1: :sad1:
onlar geleceği günü biliyorlar inşlllah tedavisiz sürpriz yapar annelerine ve teyzelerine :amin: :amin: :amin: :amin:
şimdi unut herşeyi hem kafan hem bedenen dinlen belkide ummadıgın anda dolduracaklar göbüşünü :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

destina06

umduğumuz anda gelmiyolar öle heç gelmezler la gelmezlerse gelmesinler aman çok da tın  :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: aha bu da onlara

ayy

vurma sıpalaraaa :caca: :caca: :caca: :caca: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1:
gelcekler annesi az sabırlı ol rabbim büyük hazinesi büyük bizede o hazineden sürprizler gönderecek inşallah :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: