28 Nisan , 2024, 20:26:04

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Oğluşum Doğdu

Başlatan ยรlคภ๓คz göภlüm, 08 Ekim , 2012, 22:04:16

« önceki - sonraki »

ยรlคภ๓คz göภlüm

08 Ekim , 2012, 22:04:16 Son düzenlenme: 27 Ocak , 2014, 19:35:28 ยรlคภ๓คz göภlüm
bugün doktora gittim... kistim hala duruyormuş, doktor istersen laparoskopi ile alabiliriz ama hamileliğe engel değil dedi... Kilo alma dedi hafif pko varmış zayıflayayım mı dedim hayır zaten formundasın ama kilo da alma dedi... 56kiloyum boyum da 170... yarın yürüyüşe başlayamayı deneyeceğim... plates ve yüzmeye başlamayı düşünüyorum....   Tedaviye başladık.... Kızlar dua edin aşılamam tutsun

burcum

ALLAH hayırlı ve sağlıklı gebelik nasip etsin canım :amin:

xxcansuxx

haydi hayırlısı kardeş geliyor desene  :muzz: :muzz: :muzz:

rabbim emeklerinizi boşa çıkarmsın sağlıkla güzel haberleri ver inş.  :amin: :amin: :amin:

laracroftt

hayırlısı ıle tutar ınsallah asılamanda sende kavusursun melegıne :amin:

serserim

hayırlısı olsu canım benimde 2. aşılamam tuttu çok şükür kızımı bekliyorum inşallah meleğine kavuşursun :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

özlem0609

hayırlısıyla ve saglkla gebe kalırsın ıns canım :amin: :amin: :amin:

ยรlคภ๓คz göภlüm

kızlar iyi dilekleriniz için çok sağolun

emell

Allahım yardımcın olsun canım ..inş güzel haberler vermek nasip olur

bhrssyy

Rabbim emeklerinizin karşılığını versin inşallah canım  :amin: :amin: :amin: :amin: hayırlı sağlıklı gebelik ve bebişler nasip etsin  :amin: :amin: :amin: :opucuk:

Sır_Çiçegi

inş. güzel haberlerini alırız cnm  :amin: :amin:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

_inci_tanem_

Hadi hayırlısıyla inşallah canım  :amin: :amin: RABBİM güldürsün yüzünüzü :amin:
Tedavinin sonucunda hayırlı müjdeli haberler verirsin bizlere inşallah  :amin: :amin: :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

masal12

canım inş kısa zamanda güzel haberini alırız aşılamanın şansı düşük diyorlar ama böyle hamile kalan çok insan var belki bende 1-2 ay sonra yaptırırım bütün ayrıntıllarını aşamalarını yazarsan sevinirim oğluna kardeş gelsin artık en hayırlısından inşallah :amin: :amin: :amin:

mehtap0753

Alıntı yapılan: güzgüneşim - 08 Ekim , 2012, 23:01:12
kızlar iyi dilekleriniz için çok sağolun

hadi bakalım cnm 2013e girmeden bebek haberlerini alıcaz seninde inşş :hello2:

yasemin10

Canım hadi hayırlı olsun. İnşallah ilk aşılama denemenizde meleğine kavuşursun.Rabbim tez zamanda yüzünüzü güldürsün  :amin:  :amin:

ayy

tedaviniz hayırlı olsun canım inşallah ilk denemenizde gelir meleğin :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk: