Oğluşum Doğdu

Başlatan ยรlคภ๓คz göภlüm, 08 Ekim , 2012, 22:04:16

« önceki - sonraki »

ยรlคภ๓คz göภlüm

kızlar sağolun... şeker hapı iştah kesiyormuş bakalım iştahımı kesmeyi başaracak mı?  :ehi: :ehi: :ehi:  bu arada 56 kiloymuşum... bugünlerde yeşil çay içiyorum o da zayıflatır... bakalım yürüyüşe ne zaman başlayacağım...  bir de diyetini yapabilsem ki o imkansız... :toothy10: :toothy10: :toothy10:

masal12

canım 56 kiloymuşsun daha ne diye zayıflıcaksın boşver bende 1.72 boyundayım 55 kiloyum aynıyız ben kilo almaya calışıyorum cok zayıfım diye:)))

ยรlคภ๓คz göภlüm

CANIM BEN DE 170'İM... AMA HAFİF PKO VARMIŞ ZAYIFLARSAM GEÇER

makaron

Canım tedavin hayırlı olsun. Aşılama ile sonuç alan çok tanıdığım var. İnşallah sen de ilk seferde bebişlerini kuvağına alırsın. Bişey sormak istiyorum bu "hafif pko" nasıl oluyor? ultrasonla mı görülüyor yoksa hormonlara veya genel duruma bakarak mı soyluyor doktor? Bende ultrasonda bişey görünmüyor ama kendimden şüpheleniyorum belirtiler var sanki? Ne dersiniz bende de olabilir mi tecrübeli arkadaşlar?

ยรlคภ๓คz göภlüm

CANIM ULTRASONLA GÖRDÜ...ULTRASONDA ÇIKMADIYSA RAHAT OL, BİRŞEY YOKTUR.

makaron

:icon_scratch: en azından pko nun tedavisi belli. böyle ortada birşey olmayınca ne yapacağını bilemiyor insan.

ยรlคภ๓คz göภlüm

CANIM HORMON TESTİ YAPTIRDIN MI?
TSH
Prolaktin
SHBG

BU ÜÇ HORMONDA PKO OLUP OLMADIĞI ÇIKIYORMUŞ

makaron

TSH ve prolaktin normal çıktı. ama diğerine bakılmadı. olmadı onu da yaptırayım bu ay. Sağol cevapların için. sil baştan yapıp bu ay yeniden doktora başlıycam. Artık sonuç almak istiyorum. Aklım hep orda. millete akıl veriyorum stres yapmayın diye en çok stresi ben yapıyorum.

ยรlคภ๓คz göภlüm

CANIM İSTER İSTEMEZ STRES YAPILIYOR... BEN DE YAPIYORUM

xxcansuxx

güzgüneşi bir arkadaşım pkolu 2.bebek için aşılama yaptırdı ilkinde tuttu hemde ikiz ama birçok yumurta uyarılmış pkolularda öyle oluyor ya çoğul gebelik onlarda çok görülüyor sendende ikiz haberi gelirmiş rahat geçirdiğin yılların acısı çıkarmış  :k06: :k06: :k06: sağlıkla hamiş kalda rabbim emeklerinizi boşa çıkarmasın  :amin: :amin: :amin:

ยรlคภ๓คz göภlüm

Canım A
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 10 Ekim , 2012, 13:08:59
güzgüneşi bir arkadaşım pkolu 2.bebek için aşılama yaptırdı ilkinde tuttu hemde ikiz ama birçok yumurta uyarılmış pkolularda öyle oluyor ya çoğul gebelik onlarda çok görülüyor sendende ikiz haberi gelirmiş rahat geçirdiğin yılların acısı çıkarmış  :k06: :k06: :k06: sağlıkla hamiş kalda rabbim emeklerinizi boşa çıkarmasın  :amin: :amin: :amin:

canım büyük konuşmayayım ama ben bir tane sağlıklı  bebeğim olsun istiyorum... çocuğun birine babaannesi zor baktı üç çocuk hem de ikiz çok zor... Yine de Allahım hayırlı olanı nasip etsin....

ZEYNEP-35

canım hayıslısı olsun inşallah sağlıklı gebelik haberlerini alırız...

ZEYNEP-35

kızlar cahilliğimi mazur görün bu aşılama yumurtlama sorunu var mı uygulanıyor? yumurtlama sorunu olduğu nerden anlaşılıyor ?

elfo

ayşecim o şeker hapı inş. vesile olacak sana  :amin: ne zamandır kullan diyordum oh iyiki de başlamışsın içim rahatladı  :laughing7: aslında belli süredir istiyorsun diye aşılama demiş belki de şeker ilacı vesilesiyle doğal yoldan bile hamile kalırdın. neyse gelsin de tez zamanda aşılama doğal hiç farketmez. yeter ki sağlıkla gelsin  :amin:
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: ZEYNEP-35 - 10 Ekim , 2012, 18:32:21
kızlar cahilliğimi mazur görün bu aşılama yumurtlama sorunu var mı uygulanıyor? yumurtlama sorunu olduğu nerden anlaşılıyor ?

bu yıl üç kez klomen denedik olmadı doktor artık olaya daha ciddi bakmalıyız diye aşılamaya geçti... yumurtlama sorunu da ultrasondan ve hormon tahlillerinden çıkar galiba...