28 Nisan , 2024, 04:56:39

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Oğluşum Doğdu

Başlatan ยรlคภ๓คz göภlüm, 08 Ekim , 2012, 22:04:16

« önceki - sonraki »

ponçik

Alıntı yapılan: makaron - 19 Ocak , 2014, 22:47:37
Ayşem hala bu saatte ne işin var ayakta. Hadi yataga güzel güzel uyu yarın buyuk gun. Allah yardımcınız oldun. Darısı bizlere inşallah.
İnsallah  :amin:

ยรlคภ๓คz göภlüm

Sagolun kizlar heyecandan ne uykusu. Ben de yarin hepiniz icin dua edecegim

zen_s

Ayşe canım Allah yar ve yarımcın olsun sağlıkla bebeğini kucağına alırsın inşallah şimdi senin yerine koydumda kendimi heyecanlandım sen ne haldesin kimbilir inşallah yarın güzel haberlerini alırız canım  :amin:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

ยรlคภ๓คz göภlüm

zen_s

Günaydın Ayşe bugün büyük gün ne güzel doğuma ne zaman giriyorsun
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

ponçik

Ayşem inşallah sağlıkla bebişimiz dünyaya gelecek  :love9: heyecanını paylaşıyoruz ve merakla bekliyoruz  :wav:

ยรlคภ๓คz göภlüm

zen_s

Ayşem doğuma girdin inşallah Allah yardımcın olsun sağlıkla bebeğini kucağına al kokla inşallah  :amin: :amin: :amin:

ยรlคภ๓คz göภlüm

Bebegime kordon dolanmis 24-48 saat yeni doganda kalabilirmis dua edin de sorun olmadin

zen_s

Canım inşallah bir sorun çıkmaz biz içimizi ferah tutalım rabbim esirger  :amin: :amin:

ยรlคภ๓คz göภlüm

Canim oglum seni kucagima almak ne guzel bir duyguydu ilk defa gozlerini gordum nasil da tatli tatli  bakiyordun aglamaktan o anin tadini cikaramadim.

zen_s

Ayşemmmm ağlatyın beni akşam akşam Allahım biran önce kavuştursun sizi  :amin:  :amin:

masal12

ayşecim nasılsın çok sevındım gözünüzaydın allah sağlıkla büyümesini nasip etsin

rabbim tüm isteyen herkese versin..

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 17 Temmuz , 2013, 08:27:04
kızlar herşey yolundaymış, ense kalınlığı normal çıktı.. 55 gr... 4 boyutlu baktı, çok hareketi dedi... hiç yerinde durmuyor, abisi gibi hareketli bir erkek olacak... doktor cinsiyeti konusunda çok emin konuştu
aynen doktrun dediği gibi çok hareketli bir bebek, hiç yerinde durmuyor ve çok inatçı