Oğluşum Doğdu

Başlatan ยรlคภ๓คz göภlüm, 08 Ekim , 2012, 22:04:16

« önceki - sonraki »

ยรlคภ๓คz göภlüm

canım
Alıntı yapılan: masal12 - 18 Ekim , 2012, 16:22:03
bugün kaçıncı günündesin canım inş iğneler daha da etki yapar  :amin: :amin:

canım 10. gündeyim... bende geç yumurtlama oluyor 16. günde oluyor

masal12

hmm daha çok olmamış zaten canım benimde 12. gunde falan oluyor. İnş güzel güzel oluşucak yumuşlarında bebeğin gelicek bende sabırsızlıkla takip ediyorum seni...

ยรlคภ๓คz göภlüm

Çok sağol canım... inşallah hepimiz kısa zamanda güzel haberlerimizi paylaşırız... yarın kontrolüm var ne zaman çatlatma iğnesi yaptırmam gerektiğini söyleyecek

ยรlคภ๓คz göภlüm

kızlar bugün doktora gittim üç tane yumurta  gelişmiş.. pazartesi aşılama yapılacak inşallah

ayy

Alıntı yapılan: güzgüneşim - 20 Ekim , 2012, 18:33:25
kızlar bugün doktora gittim üç tane yumurta  gelişmiş.. pazartesi aşılama yapılacak inşallah
çok sevindim canım inşallah meleğin gelir bu ay :amin: :amin:

destina06

Hayırlısıyla gelsin miniğin dualarım seninle :amin:

kuzucuk

inşallah tedavin sevinçle sonuçlanır canım ,annelik müjdesiyle bizi de sevindirirsin inşallah  :amin:  :amin:  :amin:

nazlıyarim

:nazar: maşallah ve inşallah gelir bebişin  :amin:
BENİM HALA UMUDUM VAR...

xxcansuxx

:nazar: :nazar: :nazar: NE GÜZEL İNŞ. BEBEĞİN GELECEK  :amin: :amin: :amin:
BENDE HEYECAN DORUKTA  :love9: :love9: :love9:

ยรlคภ๓คz göภlüm

20 Ekim , 2012, 23:03:47 #114 Son düzenlenme: 20 Ekim , 2012, 23:05:41 güzgüneşim

üç tane oluştuğu için çok mutlu oldum :hieyt: :hieyt: heyecanımı paylaştığınız için çokkkkkkkkkkkkkkk sağolun :flowers: :flowers:

elfo

inş. şu mübarek günler yüzüsuyu hürmetine Rabbim bebeğini bu aşılamayla gönderir  :amin:
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

ยรlคภ๓คz göภlüm

kızlar günaydın... büyük gün geldi, dualarınızı bekliyorum

_inci_tanem_

maşallah ayşecim çok güzel bir gelişme  :nazar: inşallah hayırlısıyla gelecek ayşecim meleğin  :amin: :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: güzgüneşim - 22 Ekim , 2012, 08:58:46
kızlar günaydın... büyük gün geldi, dualarınızı bekliyorum

RABBİM hayırlısıyla bu tedavinin sonunda güldürsün yüzünü  :amin: Çabalarıının karşılığını bu tedavinin sonucunda versin mevlam hayırlsııyla sağlıkla meleğin gelsin inşallah canım :amin: :amin: :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

esracım

canım inşallah bebeğin sana sımsıkı tutunur.büyük gün olur bugün ve 2 haftaya kalmaz kutlamalar yaparız.yaz bebeğin geliversin  :amin: :amin: :amin: