şükür rabbime meleğim geldi...ama çok korkuyorum....

Başlatan gül-i rana, 28 Nisan , 2012, 17:29:34

« önceki - sonraki »

gül-i rana

kızlar biraz önce sonucumu aldım 493 .8 miş. adetime 3 gün var daha.sizce değer nasıl.

BİR DE BENİM ÇOK KORKULARIM VAR.BUNDAN ÖNCEKİ MELEĞİMİN 8 HAFTALIKKEN KALBİ DURDU KÜRAJ OLDUM.

YA BU DA ÖYLE OLURSA DİYE DÜŞÜNMEKTEN KENDİMİ ALAMIYORUM.

KÜRTAJDAN SONRA TIP FAK. ARAŞTIRMA YAPTIRDIK EŞİMDE DE BENDE DE SORUN ÇIKMADI.DOKTOR BÜYÜK İHTİMAL BEBEK SAĞLIKSIZDI ONDAN DÜŞTÜ DEDİ AMA BEN YİNE DE ÇOK KORKUYORUM.

BU DÜŞÜNCEDEN NASIL KURTULURUM. NE OLUR BANA FİKİR VERİN :dontknow:

@@@gözde@@@

canım çok sevindim adetine daha 3 gün varmış değerin gayet güzel Rabbim sağsalim kucağınıza aldığınız günleride göstersin  :amin: canım aklına kötü şeyler getirme meleğin Allah a emanet bol bol dua et.. bak doktorunda demiş sağlıksız olduğu için düşmüştür diye demekki ölesi hayırlıymış..şimdi bol bol dinlen aklınada olumsuz düşünceler getirme  :opucuk: Allah bütün bebişleri korusun inşAllah  :amin: :amin:

GÜL GÜZELİ

Canım korkularını bir yere bırak ve sadece şunu düşün meleğinin dünyada nasibi yokmuş ki Rabbim ömrünü o kadar eyledi..Korkmak yerine bolca dua et ve tam bi teslimiyetle Allah'a sığın..Rabbim yawrunu sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşaAllah..Hayırlı uğurlu olsun  :opucuk:

gül-i rana

Alıntı yapılan: @@@gözde@@@ - 28 Nisan , 2012, 17:41:11
canım çok sevindim adetine daha 3 gün varmış değerin gayet güzel Rabbim sağsalim kucağınıza aldığınız günleride göstersin  :amin: canım aklına kötü şeyler getirme meleğin Allah a emanet bol bol dua et.. bak doktorunda demiş sağlıksız olduğu için düşmüştür diye demekki ölesi hayırlıymış..şimdi bol bol dinlen aklınada olumsuz düşünceler getirme  :opucuk: Allah bütün bebişleri korusun inşAllah  :amin: :amin:

saol canım benim.inşallah bu sefer sağ salim alırım kucağıma.bir de belime ağrı giriyo ara ara adet sancısı ibi bu normalmi :dontknow:

Balböceği

gözün aydın olsun tatlım  :hello2:

Korkma Allah'ın izniyle birsey olmayacak...   :amin:

İçini ferah tut,  bu korkular sen kucağına alana dek devam eder yoksa. :(

Rabbim tamamına erdirsin.  :amin: bol bol dua et..  :opucuk:   

gül-i rana

Alıntı yapılan: GÜL GÜZELİ - 28 Nisan , 2012, 17:49:31
Canım korkularını bir yere bırak ve sadece şunu düşün meleğinin dünyada nasibi yokmuş ki Rabbim ömrünü o kadar eyledi..Korkmak yerine bolca dua et ve tam bi teslimiyetle Allah'a sığın..Rabbim yawrunu sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşaAllah..Hayırlı uğurlu olsun  :opucuk:

inşallah canım.inşallah dediğin gibi olur :opucuk:.insan düşünmeden edemiyo işte şeytan vesvese verip duruyo ya bu da öyle olursa diye.rabbime şükürler olsun sağlıklı bir şekilde kucağımıza aldığımız günleride göstersin inş.herkese de nasip etsin :amin: :amin: :amin:

gül-i rana

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 28 Nisan , 2012, 17:50:06
gözün aydın olsun tatlım  :hello2:

Korkma Allah'ın izniyle birsey olmayacak...   :amin:

İçini ferah tut,  bu korkular sen kucağına alana dek devam eder yoksa. :(

Rabbim tamamına erdirsin.  :amin: bol bol dua et..  :opucuk:   

:opucuk: :opucuk: saol canım ..inşallah rabbim isteyen herkese nasip esin :opucuk: :opucuk:

ayy

Alıntı yapılan: gül-i rana - 28 Nisan , 2012, 17:29:34
kızlar biraz önce sonucumu aldım 493 .8 miş. adetime 3 gün var daha.sizce değer nasıl.

BİR DE BENİM ÇOK KORKULARIM VAR.BUNDAN ÖNCEKİ MELEĞİMİN 8 HAFTALIKKEN KALBİ DURDU KÜRAJ OLDUM.

KÜRTAJDAN SONRA TIP FAK. ARAŞTIRMA YAPTIRDIK EŞİMDE DE BENDE DE SORUN ÇIKMADI.DOKTOR BÜYÜK İHTİMAL BEBEK SAĞLIKSIZDI ONDAN DÜŞTÜ DEDİ AMA BEN YİNE DE ÇOK KORKUYORUM.

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:MAŞALLAH ÇOK GÜZEL DEGERİN CANIM HİÇ STRES YAPMA HİÇ SORUN YOKMUŞ BAK DR UN DEDİĞİ GİBİ BEBİŞ SAĞLIKSIZ OLABİLİR SEN RAHAT OL BEBİŞİNDE RAHAT OLSUN ANNESİ.RABBİM SAGLICAKA KUCAĞINA ALMAKTA NASİP ETSİN İNŞALLAH :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:DEGERİN SANKİ BEBEĞİN İKİZ GİBİ GELDİ BANA  :amin:RABBİM GÖNLÜNE GÖRE VERSİN İNŞALLAH :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

gül-i rana

Alıntı yapılan: ayy - 28 Nisan , 2012, 17:56:22
Alıntı yapılan: gül-i rana - 28 Nisan , 2012, 17:29:34

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:MAŞALLAH ÇOK GÜZEL DEGERİN CANIM HİÇ STRES YAPMA HİÇ SORUN YOKMUŞ BAK DR UN DEDİĞİ GİBİ BEBİŞ SAĞLIKSIZ OLABİLİR SEN RAHAT OL BEBİŞİNDE RAHAT OLSUN ANNESİ.RABBİM SAGLICAKA KUCAĞINA ALMAKTA NASİP ETSİN İNŞALLAH :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:DEGERİN SANKİ BEBEĞİN İKİZ GİBİ GELDİ BANA  :amin:RABBİM GÖNLÜNE GÖRE VERSİN İNŞALLAH :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

canım çok teşekkür ederim...inşallah ikizdir çok isterim ikiz olmasını..tabi sağlıklı olsunlar da inşallah :amin: :opucuk:

@@@gözde@@@

Alıntı yapılan: gül-i rana - 28 Nisan , 2012, 17:49:51

saol canım benim.inşallah bu sefer sağ salim alırım kucağıma.bir de belime ağrı giriyo ara ara adet sancısı ibi bu normalmi :dontknow:

:amin: :amin: canım bel ağrısı  kasık ağrısı bebek yerine yeni yeni yerleştiği için normeldir endişe etme ilk zamanlar hepimizde oldu bebekler büyükdükce ara ara şimdi bile devam ettiği oluyo.. doktoruna gittiğinde genede söyle ağrım var diye onun ağzından duymak daha çok  rahatlatır sanırım seni  :opucuk:

gül-i rana

Alıntı yapılan: @@@gözde@@@ - 28 Nisan , 2012, 18:00:55
Alıntı yapılan: gül-i rana - 28 Nisan , 2012, 17:49:51

:amin: :amin: canım bel ağrısı  kasık ağrısı bebek yerine yeni yeni yerleştiği için normeldir endişe etme ilk zamanlar hepimizde oldu bebekler büyükdükce ara ara şimdi bile devam ettiği oluyo.. doktoruna gittiğinde genede söyle ağrım var diye onun ağzından duymak daha çok  rahatlatır sanırım seni  :opucuk:

inşallah canım ondan olsun ağrılar ben her türlüsüne katlanırım :opucuk:

gül-i rana

kızlar birde benim araştırma yaptırdığım sonuçlarda heterezigot yazıyor.ne anlama geldiğini bilen varmı :icon_scratch:

destina06

:hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: canım tebrik ederim Allah sağ salim sizi birbirinize kavuştursun :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: bizlere de dua et canım :opucuk:

ayy

Alıntı yapılan: gül-i rana - 28 Nisan , 2012, 18:13:19
kızlar birde benim araştırma yaptırdığım sonuçlarda heterezigot yazıyor.ne anlama geldiğini bilen varmı :icon_scratch:
canım tam bilmemekler beraber kan pıhtılşması gibi  bişeymi acaba drun a sor bence ve eger yapmadıysan pıhtılaşma testimi yapsan acaba  :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow:anlayamadım tatlım ama dr sormadan emin olamayız belki başka bişey demek istiyordur yada tam tersi  öyle bi durum yok demenk istiyordur  :dontknow: :dontknow:pazartesidr drna mutlaka sor tatlım :dontknow: :dontknow: :dontknow:önemli bişey degildir inşallah canım :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk:

muhribe

gül-i rana, sakın diğer bebeğimi kaybettim bunu da kaybedersem diye düşünme canım. Allah karnındakine sağlık versin, aynı yollardan ben de geçtim. 9 haftalıktık kürtaj oldum kalp atışları yoktu çünkü. senin gibi araştırıldı sorun yoktu, doktor bebek sağlıksızdı vücut büyümesine izin vermedi dedi. şanslısınız doğsaydı özürlü olacaktı siz de o da çok çekecektiniz dedi. hayırlısı buymuş dedik sabrettik.

şu an 8.5 aylık bir oğlum var. ona hamile kaldığımda ilk zamanlar kalbim ağzımda gezerdim yine aynı şeyler olacak diye. ama olmadı bin şükür. Allaha sığın ve sağlık iste. Rabbim eli ayağı düzgün versin kucağına inş  :amin: