şükür rabbime meleğim geldi...ama çok korkuyorum....

Başlatan gül-i rana, 28 Nisan , 2012, 17:29:34

« önceki - sonraki »

gül-i rana

Alıntı yapılan: gulokan27 - 01 Mayıs , 2012, 11:46:08
cnm benimde adetime 4 gun kala degerim 351.4 du suan ikiz hamileyim keseyi gormeye gittigimde tek kese gorundu ama kalp atisini duymaya gittigimde 2 kalp atiyodu ins seninde ikizdir  :amin:

ay ne güzel sürpriz olmuş size. :nazar: :nazar:

bizde böyle güzel bir sürprizle karşılaşırız inşallah :amin:

RosE27

inscnm inss ama degerin baya yuksek olabilir cikar ortaya yakinda :)

@@@gözde@@@

canım  maşallah değerin çok güzel yükselmiş  :nazar: çok sevindim Allah sağsalim kucağınıza aldığınız günleride göstersin  :amin:

kelebegimm

tabrik ederim canim rabbim tamamina erdirsin kucagina almayida nasip etsin :amin: :amin: :amin: :amin:

]

nazlıyarim

maşallah arkadasım hayırlı olsun.allahım hayırlısıyla kollarınıza almanızı nasip eylesin  :amin:
BENİM HALA UMUDUM VAR...

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

canım rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin

kardeşine çok üzülmüştüm bebeğine çok sevindim rabbim bir nebzede olsa acılarını hafiletsin

Ya-semin

tebrik ederim canım, Allah tamamına erdirsin inşallah
Dikenden gül bitiren, kışı da bahar haline dönürür. Selviyi hür bir halde yücelten, kederi de sevinç haline sokabilir. Mevlana

gül-i rana

kızlar  ya benim bugün göğüs hassasiyetim kayboldu gibi bebğime bişeymi oldu acaba :crybaby2:

çok korkuyorum ya doktora da gidemem şimdi çalışıyorum.
ne olur bişey söyleyin :crybaby2: :crybaby2:

serserim

Alıntı yapılan: gül-i rana - 11 Mayıs , 2012, 10:21:19
kızlar  ya benim bugün göğüs hassasiyetim kayboldu gibi bebğime bişeymi oldu acaba :crybaby2:

çok korkuyorum ya doktora da gidemem şimdi çalışıyorum.
ne olur bişey söyleyin :crybaby2: :crybaby2:

CANIM DUR STRES YAPMA HEMEN DAHA ÇOK BAŞI HAMİLELİĞİNİN BİRŞEY OLMİCK HAYIRLISIYLA BEBİŞİNE ÇOK STRES YAPARSN İSTERSEN GİT TEST AL CANIM KIRMIZI ÇİZGİYİ GÖR VE RAHATLA AMA DAHA ÇOK ERKEN CANIM BELİRTİLER İÇİN

gül-i rana

canım inşallah bir sorun yoktur.ben vesvese yapıyorumdur :amin:

serserim

Alıntı yapılan: gül-i rana - 11 Mayıs , 2012, 11:23:59
canım inşallah bir sorun yoktur.ben vesvese yapıyorumdur :amin:

YOKTUR ALLAHIN İZNİYLE DEDİĞİM GİBİ ÇOK ERKEN CANIM BELİRTİLER RAHAT OL CANIM  :opucuk:

Sır_Çiçegi

rahat ol cnm sürekli olacak die birşey yok gögüs hassasiyeti
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

nazlıyarim

gül arkadasım yoktur bişey allahımın izniyle az kladı 8 ay sonra kucagınıza alıcaksınız inşallah hem bişey merak ediyorum ben  senın degerlerın bıraz yuksek cıkmıstı ya ıkız mı yoksa tek bebişmi bekliyorsun
BENİM HALA UMUDUM VAR...

gül-i rana

:honk: kızlar öğleden sonra dayanamadım doktora gittim.hem daha kalp atışlarını görmeiştim belki görürüm de içim rahatlar diye.

iyiki de gitmişim çünkü kanama alanı oluşmuş  düşük tehdidin var dedi doktor 10 gün rapor verdi okula gitmiceksin dedi.yatıp hiç kalkmıcaksın dedi.birde progestanın dozunu artırdı. :crybaby2: :crybaby2:

çok korkuyorum inşallah bebeğim beni bırakmaz...kavuşuruz bu sefer bebeğime.. bu arada ikiz değilmiş tek eleğim varmış.soldan yumurtlamışsın erkek olma ihtimali yüksek dedi doktor.bunu ilk defa duydum..
cinsiyeti hiç önemli değil sağlıklı birşekilde alıyim de inşallah kucağıma.....herşeye katlanırım ben..
dua edin bizim için ne olur... ayrılmayalım busefer :crybaby2: :crybaby2: :amin: :amin:

destina06

Canım çok geçmiş olsun o zaman yat bol bol dinlen ve dua et.İnşallah bırakmaz seni meleğin :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: