şükür rabbime meleğim geldi...ama çok korkuyorum....

Başlatan gül-i rana, 28 Nisan , 2012, 17:29:34

« önceki - sonraki »

Balböceği

sendemi düşürdün betüşüm :(

Oluyor maalesef  :( benimkide 8 haftalikti. Ama Şimdi dünyalar tatliisi oğluşum var  :nazar:

Hamile kaldığımda hep inandım kucağıma alacağıma  :amin: Rabbim herkesin evladını  korusun.  :amin:

Sır_Çiçegi

cok sewindimm arkadaşım gözün aydın olsun inş.  :amin:

güzel we saglıklı bi hamilelik geçirirsin inş.  :amin:

hiç üzülme sakın kafanada takma dua edelim bebeğğin seni bırakmasın inş.  :amin: :amin:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

muhribe

Rabbim yiyecek ekmek vermemiş napalım edam.

kucaklarımızdakilere ömür versin inş. kaybettiklerimiz mahşerde şefaatçimiz olacak inş  :amin:

Balböceği

doruk38

:alkış: :alkış: :alkış: :alkış:  tebrik ederim canım . ALLAH KUCAĞINA ALAMAYI NASİP ETSİN  :amin: :amin: :amin:

gül-i rana

Alıntı yapılan: destina06 - 28 Nisan , 2012, 18:38:31
:hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: canım tebrik ederim Allah sağ salim sizi birbirinize kavuştursun :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: bizlere de dua et canım :opucuk:

saol canım :opucuk: inşallah rabbim herkese nasip etsin sağlıcakla kucağına almayı :amin: :amin: :amin:

gül-i rana

Alıntı yapılan: muhribe - 28 Nisan , 2012, 21:00:51
gül-i rana, sakın diğer bebeğimi kaybettim bunu da kaybedersem diye düşünme canım. Allah karnındakine sağlık versin, aynı yollardan ben de geçtim. 9 haftalıktık kürtaj oldum kalp atışları yoktu çünkü. senin gibi araştırıldı sorun yoktu, doktor bebek sağlıksızdı vücut büyümesine izin vermedi dedi. şanslısınız doğsaydı özürlü olacaktı siz de o da çok çekecektiniz dedi. hayırlısı buymuş dedik sabrettik.

şu an 8.5 aylık bir oğlum var. ona hamile kaldığımda ilk zamanlar kalbim ağzımda gezerdim yine aynı şeyler olacak diye. ama olmadı bin şükür. Allaha sığın ve sağlık iste. Rabbim eli ayağı düzgün versin kucağına inş  :amin:

inşallah benimkide seninkide mutlu bir şekilde sonuçlanır.içimi ferahlattın canım çok saol.rabbim korusun tüm melekleri :opucuk:

gül-i rana

Alıntı yapılan: doruk38 - 28 Nisan , 2012, 21:52:34
:alkış: :alkış: :alkış: :alkış:  tebrik ederim canım . ALLAH KUCAĞINA ALAMAYI NASİP ETSİN  :amin: :amin: :amin:

teşekkür ederim canım. :opucuk: inşallah hepimiz sağ salim alırız kuağımıza meleklerimizi :amin: :amin:

gül-i rana

Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 28 Nisan , 2012, 21:29:23
cok sewindimm arkadaşım gözün aydın olsun inş.  :amin:

güzel we saglıklı bi hamilelik geçirirsin inş.  :amin:

hiç üzülme sakın kafanada takma dua edelim bebeğğin seni bırakmasın inş.  :amin: :amin:

teşekkür ederim canım :opucuk: inşallah kötü düşnmemeye çalışıcam ..rabbim bu sefer yüzümüzü güldrsün inşallah :amin:

Lă_Tăhzen!

Rabbım tamamına erdırsın hayırlarla saglıkla alırsın bebbegını kucagına insallah arkadasım

Saglıklı sorunsuz bır hamılelık gecırırsın ınsallah hıcbıseye takılma hep guzel düşün

gül-i rana

Alıntı yapılan: ayy - 28 Nisan , 2012, 20:40:14
Alıntı yapılan: gül-i rana - 28 Nisan , 2012, 18:13:19
kızlar birde benim araştırma yaptırdığım sonuçlarda heterezigot yazıyor.ne anlama geldiğini bilen varmı :icon_scratch:
canım tam bilmemekler beraber kan pıhtılşması gibi  bişeymi acaba drun a sor bence ve eger yapmadıysan pıhtılaşma testimi yapsan acaba  :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow:anlayamadım tatlım ama dr sormadan emin olamayız belki başka bişey demek istiyordur yada tam tersi  öyle bi durum yok demenk istiyordur  :dontknow: :dontknow:pazartesidr drna mutlaka sor tatlım :dontknow: :dontknow: :dontknow:önemli bişey degildir inşallah canım :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk:

canım testler yapıldığında dr sormuştum kan pıhtılaşması yok demişti ama heterezigot yazınca kafama takıldı.nette araştırdım kesin bir sonuçta bulamadım.pazartesiyi iple çekiyom biran önce gidip soram inş. :opucuk:

gül-i rana

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 28 Nisan , 2012, 23:34:10
Rabbım tamamına erdırsın hayırlarla saglıkla alırsın bebbegını kucagına insallah arkadasım

Saglıklı sorunsuz bır hamılelık gecırırsın ınsallah hıcbıseye takılma hep guzel düşün

:opucuk:teşekkür ederim canım benim.kardeşimin ölümünden sonra canıma can geldi.bi daha asla mutlu olamıycağımı sanıyodum .şükür rabbime bi teselli verdi bana ....küçük alimizi yolladı belkide :amin: :amin:

RosE27

gunaydin cnm oncelikle hayirli olsun icini nekadar ferah tut desemde lafla olmadigini biliyorum ins bebegin sana simsiki tutunur zaten dusucegi warsa biz yirtinsakta duser bak bana gebeligimin 12.haftasinda siddetli kanama oldum suan 17haftalik hamileyim we hala kanamam dewam ediyor dusun 5haftadir kaniyorum hastanede yattim bir hafta simdi ewde yatiyorum gecen aksamda siddetli kasik agrisi ile yattim hastanede sbh doktorum dedi bunlarin hepsi olucak rahmim deli gibi kasilio benim bolbol siwi tuket ben hic siwi alamiyorum serumla weriolar doktor dun bagirdi bana icc ic kola yasak gerekirse sana serbest onu bile ic yeterki siwi al nekadar siwi okadar kasiklarda az kasilmaymis oyuzden sen sana dusenleri yap tedbirini altakdiri zaten RABBIMDen yadasikkarinin dusunduklerinn hepsi normal cnm ALLAH im kucaginada almayi nasip etsin :amin:

melek100lü

:love9: :love9: TEBRİKLER CANIM  :love9: :love9: SAĞLIKLI SORUNSUZ BİR GEBELİK OLSUN İNŞALLAH

burcum

ALLAH tamamina erdirsin korkularindan arinip hamileligin tadini cikar canim bana cogul gebelik gibi geldi