şükür rabbime meleğim geldi...ama çok korkuyorum....

Başlatan gül-i rana, 28 Nisan , 2012, 17:29:34

« önceki - sonraki »

KasrıCinan

:muzz: :muzz: :muzz:
çok sevindim ALLAH tamamına erdirsin.senden bu haberi ne zaman alacağım diye bekliyordum işin doğrusu.ALLAH gönlüne göre versin arkadasım :amin: :nazar: :nazar: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

xxcansuxx

Alıntı yapılan: gül-i rana - 28 Nisan , 2012, 23:55:06
Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 28 Nisan , 2012, 23:34:10
Rabbım tamamına erdırsın hayırlarla saglıkla alırsın bebbegını kucagına insallah arkadasım

Saglıklı sorunsuz bır hamılelık gecırırsın ınsallah hıcbıseye takılma hep guzel düşün

:opucuk:teşekkür ederim canım benim.kardeşimin ölümünden sonra canıma can geldi.bi daha asla mutlu olamıycağımı sanıyodum .şükür rabbime bi teselli verdi bana ....küçük alimizi yolladı belkide :amin: :amin:
canım tebrik ederim Allahım sorunsuz hamilelik yaşatsın sağlıkla bebişini kucağına al :amin: :amin: şimdi gördüm konunu iletini okuyunca emin ol yukarda yazdığın geçti içimden belki erkektir ailesi ne kadar mutludur dedim ailenize bir teselli olsun minik meleğin kendine ve ona iyi bak çok sevindim arkadaşım  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

EMEL 26

Kızlarımla hayat çok güzel💖

serserim

hayırlı olsun canım Allah tamamını erdirsin değerin çok güzel üstelik edtine daha var  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav:

<<<betty>>>

Hayırlı uğurlu olsun canım, Rabbim sağlıkla kucağına almanı da nasip etsin inşallah  :amin: :amin: :amin:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

hayirli olsun cnm cok sevindim senin adina insallah bu sefer kucagina alirsin yavrunu  :amin: :amin: :opucuk: :nazar: benden tavsiye icini ferah tut korkma düsünme bile öyle seyleri bide simdiden cok sevinme kimseyede anlatma derim  :opucuk: bunlari bende yasadim yazdigim gibi yaptim sükür kizima kavustum darisi basina  :amin: :love9:
:nazar: :nazar:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

HASRET!M S@N@

cnm cok sevindim allahım sağ slaim kucagına almayı nasip etsin inşşş  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

mutluluk

değerin çok çok iyi canım.korkma.benim adetimden 10 gün sonra değerim böyleydi.tabiki benim düştü. :crybaby2: inş senin bu sefer bebekin hep yanında olucak :amin: :opucuk: :hello2:

_inci_tanem_

Canım Tebrik ederimmm...RABBİM sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah  :amin: :amin: :amin: Darısı tez vakitte bizim başımıza hayırsıyla  :amin: 

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

esracım

canım tebrik ederim seni.Allah ım yavrunu sana bağışlasın inşallah sağü salim kucağına alırsın.Allah tamamına erdirsin :amin:

suzannn

tebrik ederim canım değerin çok iyi çıkmış hayırlısı olsun inşallah sağsağlim kucağına almak nasip olur inşallah

Nezo

Korkma Arkadaşım Allah' ın Dediği Olur  :amin: Tebrik Ederim İnşallah Sağlıklı Bir Hamilelik Geçirirsin  :flowers:

gül-i rana

kızlar doktordan geliyorum değerim 1235e çıkmış çok şükür. :hello2: :hello2:doktor kan sulandırıcı iğne ve aspirin verdi bunları gebeliğin ileriki haftalarına kadar kullancaksın dedi.birde progestan verdi düşük önleyiciymiş.çok mutlu oldum inşallah bu sefer herşey güzel gider alırım meleklerimi kollarıma.ultrasonda ikiz olup olmadığını anlıycaz dedi.sağlıklı olsunda hiç önemli değil.çok şükür rabbime :nazar: :nazar:

gül-i rana

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 29 Nisan , 2012, 20:47:53
:muzz: :muzz: :muzz:
çok sevindim ALLAH tamamına erdirsin.senden bu haberi ne zaman alacağım diye bekliyordum işin doğrusu.ALLAH gönlüne göre versin arkadasım :amin: :nazar: :nazar: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

canım benim :opucuk: çok teşekkür ederim.bizlerde sizin gibi alırız cennet kokulularımızı kucağmıza :opucuk: :amin: