DIARY OF OZLEM'S DIET:)))

Başlatan tweety0555, 02 Nisan , 2012, 10:02:18

« önceki - sonraki »

tweety0555

02 Nisan , 2012, 10:02:18 Son düzenlenme: 02 Nisan , 2012, 11:05:46 tweety0555
EVET BENIM NEYIM EKSIK DIYEREK BENDE BIR GUNLUK ACIYORUM  :ehi:
           ASLINDA HIC TARZIM OLMAYAN SEYDIR DIYET CUNKI BEN SEVEREK YIYEN KILOLARIYLA MUTHIS MUTLU OLAN BIRISIYIM FAKAT 17 HAZIRANDA SUNNNET DUGUNU YAPACAGIM VE ABIYE GIYMEK UGRUNA SEVEREK YEME ISLEMINDEN BIR SURELIGINE VAZGECIYORUM ;)
ASLINDA MACERAM DIS DR UNA GITTIGIMDE DIYETISYENE RANDEVU SORDUM BIR AY SONRASI ICIN VEREBILIRIZ DEDI BENDE OLMAZ DEYIP DR A CIKTIM KADIN HEMEN SIMDI YARIN ICIN BIR SAATIM BOSALDI GIT AL RANDEVUYU ASAGIDAN DEDI AMA BEN ASAGIYA INENE KADAR DOLMUSTU RANDEVU AMA DIYETISYEN KIRMADI BENI VE ERTESI GUN GITTIM  :hieyt:
             EVDEN GIDERKEN 26.03.2012 DE GITTIM VE 63200 IDIM .AMA ORADAKI ALETTE 62700 CIKTIM KILOMUN BOYUMA GORE IYI OLDUGUNU FAKAT DAHA NORMAL SINIRLARA CEKEBILECEGIMIZI SOYLEYIP BANA BIR DIYET YAZDI TAM BIR HAFTA OLACAK YARIN VE BEN MUMKUN OLDUGUNCA UYGULUYORUM DIYETI ..HATTA OKULDA DAHI AYNI REJIMI YAPIYORUM :muzz:
             DUN DISARDA YEMEK YEMEMIZE RAGMEN IRADEMI COK GUZEL KULLANDIM VE HIC EKMEK YEMEDEN SEBZE YEDIM SUPERDI  :muzz:
             AYRICA BURADAKI DIYET KARDESLERIMLE :tongue3: :k06: DAHA BIR GAZA GELIYORUM SIZLERI SEVIYORUM KIZLAR YASASIN FIT VUCUT GITSIN YAGLI VUCUT :toothy10:

xxcansuxx

sende mi bende bu diyetdaş neden açmamış hoş olurdu onunda yedikleri öğrensek diyordum isabet olmuş  :muzz: :muzz: :muzz:

hayırlı olsun günlğün sonunda kilo kilo yağlar eritesin  :amin: :amin: :k06:

DENİZGÖZLÜM81

hayırlı olsun canım benim umarım kurtuluruz şu göbüşlerden :k06: :k06:

tweety0555

DIYETIM
   SABAH  SEKERSIZ CAY
                ISTEDIGIN KADAR PEYNIR HERCINS OLABILIR KREM PEYNIR HARIC
                 BOL YESILLIK
                  2 KASIK PEKMEZ
                   2 CEVIZ (BEN DAHA YIYEMEDIM AMA :crybaby2:
                  2 DILIM TAM BUGDAY EKMEGI

OGLEN ET TAVUK BALIK KIZARTMA HARICI HERTURLU PISMIS OLUR
               3 DILIM EKMEK(YADA SU BIMDE SATILAN SANDICH EKMEKLERINDEN BIR TANE 75 GRLIK CALISANLAR BUNUNLA SANDWICH YAPABILIR)
               SALATA GENE
               1 BARDAK AYRAN YADA 2 KASIK YOGURT

AKSAM CORBA(TAVUKSUYU YADA ET SUYU OLMAYACAK)
                1 DILIM EKMEK
                SEBZE YEMEGI ETSIZ VE SUSUZ YERINDEN
               YAGSIZ SALATA

7 DE KAHVALTI 1 DE OGLEN 6 DA AKSAM DIYE YAZDIK AMA SATATLERLE OYNAYABILIRSIN DEDI ILERI YADA GERI SEKLINDE ...
9 11 15 20 DE BIRER MEYVE ILE ARA OGUNUM VAR..

VALLAHI OYLE GEREKSIZ SEYLER YIYORMUSUM KI SOK OLDUM...
BU ARADA KURU BAKLAGIL NOHUT KURUFASULYE  ,BEZELYE , PATATES VE DOLMA YASAK

tweety0555

SAGOLUN KIZLAR INSAALLAH ERIYECEGIZ HEP BIRLIKTE :hello2:

xxcansuxx

bende ilk diyet yaptığımda listeyi görünce drun eee burda birşy yok ki demiştim sonra anlamıştım meğer ne çok yiyormuşuz normali sağlıklısı böyleymş  :icon_thumright:

tweety0555

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 02 Nisan , 2012, 10:11:42
bende ilk diyet yaptığımda listeyi görünce drun eee burda birşy yok ki demiştim sonra anlamıştım meğer ne çok yiyormuşuz normali sağlıklısı böyleymş  :icon_thumright:
COK HAKLISIN BENDE HIC AC KALMIYORUM ACLIKTA HISSETMIYORUM HATTA KILOLAR GITTIKCE DAHA BIR HIRS YAPIYORUM UMARIM DEVAM EDER.. :suclu:

tweety0555

23 MART 2012   63200
                  02 NISAN 2012  61800 :nazar: :nazar: 1 HAFTADA 1 KILO 400 :nazar: :muzz:

hüzünden_gelme

hadi bakalım hayırlı olsunn istedıgın kiloya dusersınn :hieyt:

Balböceği

özlem, harikasin bacım :)

O kada güzel anlatmissinki okurken yasasın diyet kardeslerim dedim  :hieyt:

Ben okurken bazen şaşırıyorum sende ekmek yemedim dedinya  :k06:

Oysaki bana göre diyetteyim demek azimli olduğuma gelir :)

Ayrıca eve abur cubur girmiyorsa kilo vermek kolaylaşıyor :)

Bak dün aksam o dondurma olmasaydı evde asla dondurma yemezdim  :ehi:

Şeytan tetikliyor.  :toothy10:

Diyete başlamadan almıştım ama şimdi asla almıyorum abur cubur  :muzz:

HASRET!M S@N@

inş fit bir görünüme sahip olursun cnm

tweety0555

CANAN CIM SAGOL ARKADASIM  :opucuk:
EDA CIM  VALLAHI ABUR CUBUR BENI OKADAR CEKMIYOR AMA SICAK CIKOLATAYI OZLEMEDIM DESEM YERIDIR :sad1:
BUGUN OGLEN TUM ARKADASLARA YEMEK YAPTIM AMA KENDIM TAVUK SOTE YAPTIM SADEEC TAVUK TAN :hungry: YANIAN BIRAZ CORBA VE BRI DILIM EKMEK YEDIM MUTHIS KARNIM DOYDU SUKLURLER OLSUN :amin:
KILO VERDIKCE INSAN HIRSLANIYOR  :muzz: AMA YARIN KAHVALTI GUNUM VAR VE BEN NASIL KENDIME DUR DIYECEGIM BAKALIM :dontknow:EN BYUK SINAV YARIN KIZLAR :ehi: DOGUMA GIDERKEN BILE BU KADAR STRESS OLMAMISTIM :ehi:

burcum

diyetin hayırlı olsun canım :flowers:

°•.ℓανιηуα.•°

özlem sende mi brütüs  :ehi:

kız aslında ben de yapıyom ama kilomu söylemeye çekiniyom. ondan yazamıyom  :toothy10:

tweety0555

SAGOL NUKET :opucuk: OZNUR GEL BU ISTEN KACMA GEL YANIMIZA :toothy10: