DIARY OF OZLEM'S DIET:)))

Başlatan tweety0555, 02 Nisan , 2012, 10:02:18

« önceki - sonraki »

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

lahmacun vardı bugün dondurulmuş alamdım

süperim dimi

tweety0555

EVET AAYSEGUL AYNILARI YIYORUZ AMA YESILLIK YERINE DOMTIS SALATALIK YE ,KOFTE YE IZGARA YE VS CORBA YEMEK ZATEN DEGISIYOR :k06:

SEVGILI GUNLUGUM MAALESEF AKSAM MUNUME UYMDIM NE CORBA NEDE SEBZE YEDIM :-\YERINE TAVUK YEDIM YAGSIZ KIZARTTIM :suclu: PEK KEYFIM YOK YARIN KONUSURUZ :-\ :-\ :-\

muhribe

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

canım olsun arada olur böyle

nedir canını sıkan

tweety0555

ESIMIN BAVULUNU HAZIRLADIM YEMEKTTI  YENI CAMSIR YIKMAYDI YORULDUM  :-\SIZLERE IYI GECELER BEN KACAR :opucuk:

Balböceği

anlat bacım için açılır  :opucuk:  

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

ah içi burkuldu heralde eşinden ayrılacak ya

tweety0555

SEVGILI DIYETIM BU SABAH EN BURUK KAHVALTIMI LOKMALAR BOGAZIMA DIZILE DIZILE YAPTIM :y25:ESIM BU GECE 3 TE ALMANYA YA UCUYOR :crybaby2:VE BEN BIR AY ONSUZUM ASLINDA BUGUNE KADAR OH GITSIN KAFA DINLERIM GEZERIM VS DIYORDUM AMA SABAH KAHVALTIDA COCUKLARA YEMEK YEDIRIRKEN BENIM ONSUZ YAPAMAYACAGIMI ANLADIM :crybaby2:VE GOZLERDEN YASLAR SUZULDU  :crybaby2:O SIRADA TV DE NESLISAH DIYE BIR KADIN ÖLMÜŞ ONUN HABERI VARDI BENIMKI DUYSALLASMAMAK ICIN ONA MI AGLIYON DIYEREK BENI GULDURDU :love9:
   SABAH KAHVALTIMDA EKSTRADAN YARIM YUMRTA YEDIM VE BEN BU HAFTA COK AZ KILO VERMISIM AYNI DIYETE UYMAMAM RAGMEN  :sad1: AMAN NAPIM 50LI RAKAMALARI GORSEM BIR :D
  ARA OGUNUMDEDE TUM PROTAKAL YERINE YARIM YEDIM  :hungry: 1,5 LT RE SU ICTIM..SUYU COK ZOR ICIYORUM ISTEMEYE ISTEMEYE :igrenc:
OPUYORUM SIZLERI DIYET KARDESLERIM...BU ARADA DIYET KARDESLERIMIZ COGALMIS

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

özlemcim Allah kavuşutrsun şimdiden

insan kızsada sinirlensede kocasından vazgeçemiyor

buda evliliğin kerameti olsa gerek

hele bide çocuklar olunca dahada zor babalarını tanıyor yokluğu sanada onlarada zor

ama süper gelecek inşallah bu ayrılık birbirinizin kıymetini anlayacaksınız

diyetinde süper gidiyor

öğlen ne yiyoruz

tweety0555

AYSEGUL BEN DUN TAVUK SARMA KIZARTMISTIM YAGSIZ TAVADA IKI TANE ONDAN ,BIR DOMATES VE BIR DILIM EKMEK YEDIM :hungry:YOGURDUMU UNUTTUM ODA KALSIN BUGUN NE YAPIM :ehi: :ehi:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

yağsız kızartma ilginç :ehi:

valla benim aklım uçmuş durumda

buzlukta haşlanmış baget var 3 tane ama kanat bütüklüğünde onunla yeşillik yerim öğlen

EMEL 26

Kızlarımla hayat çok güzel💖

muhribe

özlem Allah kavuştursun canım  :opucuk:

tweety0555

KENDI YAGIYLA KIZARIYOR DA  :caca: NE GULUYON BAKEMM :ehi: SEN GITTE GAYGANANA HAZIRLAN :tongue3: :ehi:

EMEL CIM YENI DIYET KARDESIM SAGOL CANIM :opucuk:
SAGOL ESKI DIYET KARDESIM BETUL CUM :opucuk:

Balböceği