DIARY OF OZLEM'S DIET:)))

Başlatan tweety0555, 02 Nisan , 2012, 10:02:18

« önceki - sonraki »

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

özlem eğer bi açığını göreyim affetmiyecem seni :ehi: hele 1 ısırım simit ye yaktım

tweety0555

KIZ BEN SANA NE YAPTIM  :sad1: VALLAHI SAYFALARI GEZIYOM AMA KIMIN SAYFASINA NE YAZIYOM UNUTUYOM HAAA :ehi: NEYSE BEN BIR BARDAK SUTUMU ICIP CUKKA YATAK GECE 5 TE YATMISTIM 8 DA KALKTIM UYKUSUZUM  :sleepy1: :sleepy1: :sleepy1: :sleepy1:

ღ♥ Nilda♥ღ

inan bende nereye ne yzdığımı bilmiyorum 20 dakkadır kime ne gitti hatırlamıyorumm  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :toothy10:
.   

tweety0555

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

nurun yazdığını beğendin ya

gözüm üstünde bilesin :ehi:

iyi geceler,tekrar Allah kavuştursun canım

tweety0555

AMA GERCEKTEN COK  KAFIYELI BIR SEKILDE YAZMIS BEN COK GULDUM KENDI KENDIME :ehi:

ღ♥ Nilda♥ღ

.   

tweety0555

BUGUNLUK BENDEN BU KADAR SEVGILI GUNLUK :flowers: IYI GECELER GIIYORUM IKI OGLUSUMLA KOYUN KOYUNA YATMAYA :wave: :love9: :love9: :love9: :love9:

Balböceği

iyi geceler canım, yarın bomba haberlerle gel  :love9: :aferin:  

tweety0555

gunaydıııııııınnnnnn dıyet kardeslerım,
sabah hemen bır heyecanla tartıya kostum ama ıstedıgım gecen haftakı gıbı kılo veremedım..

baslangıc: 63200
ılk hafta: 61800 :nazar:
ıkıncı hafta :61 100 yanı 700 gr vermısım  :nazar: olsun ama bu kadarınada sukur  :amin: bakalım dıger kardeslerım ne yapacak :suclu:

EMEL 26

gayet güzel canım devam et
:icon_thumright:
tebrikler :nazar:
Kızlarımla hayat çok güzel💖

tweety0555

sagol canım :opucuk:
sabah kahvaltıda kıbırt buyuklugunde peynır bır domates ve bır dılım ekmek ve yesıl cayımı ıctım :hungry:

muhribe

HASRET!M S@N@

tweety0555

sagol betusum ve cananım :opucuk:
vallahı 1 ltre suyu daha ıcemedım oglene kadar nasıl 4 lıtre ıcıyorlar suyu yahu :icon_scratch: