27 Nisan , 2024, 12:52:04

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

DIARY OF OZLEM'S DIET:)))

Başlatan tweety0555, 02 Nisan , 2012, 10:02:18

« önceki - sonraki »

tweety0555

vallahı gayet ıyı gıdıyor sımdılık doyuyorsunda merak etme ama esneklık yapma ben yapmıyorum ..haydı bakalım :hieyt:

tweety0555

sevgılı GUNLUGUM ;
  BUGUN SBAAH BIR ELMA YIYEREK EVDEN CIKTIM ..FAKAT BIR ARKADAS KADROYA GECTIGI ICIN BIZE BAKLAVA VE PIDE YAPTIRMIS ALLAH RAZI OLSUN :k06:ARABADA MIS GIBI KOKTU :honk: HERKESIN GAZA GETIRMESI ILE BIR TANE UFAK BIR DILIM YEDIM  :suclu:OKULDADA BIR DILIM  BAKLAVA ALDIM  :suclu:AMA NE YAPTIM SABAH OKULDA NOBETCI OLDUGUM ICIN BAHCEDE TAM 600 ADIM ATTIM TEMPOLU SEKILDE ...1 LITRE SU ICTIM ...AZ ONCE GENE BIR ELMA YEDIM ...OGLENDE KOFTE VE DOMATES SALATALIK AYRAN YEMEGI DUSUNUYORUM ONLAR PIDE YERKEN ::) :-\
     SEVGILI DIYETIM  BUGUN ILK ODULUNU VERDIN BANA VE UZUN ZAMANDIR HIC GIYMEDIGIM DAHA DOGRUSU GIYIP ZORLA FERMUARINI ILIKLEDIGIM DUGMESINI ILIKLIYEMEDIGIM :tongue3:PANTALONUMA GIRDIM VE SUAN ONUNLAYIM  :hello2:COK MUTLUYUM SENI SEVIYORUM DIYETIM :love9: :love9: :love9:
AYRICA DIYETISYENIMIZE GITMEYE SON 12 GUN....

muhribe

ah ah o mis gibi kokular olmasa diyet çok daha kolay olacak  :sad1:

Lă_Tăhzen!

Helal olsun valla özlem iradene ne guzel sahıp çıkıyosun ben pıde ve baklava olacak ve durucagımmm çok zor  tebrik ediyorum seni  :flowers:

tweety0555

Alıntı yapılan: muhribe - 05 Nisan , 2012, 11:54:29
ah ah o mis gibi kokular olmasa diyet çok daha kolay olacak  :sad1:
YA ASLINDA KOKUYLA DEGILDE BUGUN O PANTALONA GIRINCE KENDIMI ODULLENDIRDIM ACIKCASI BIRDE AKSAM YURUYUS YAPINCA KENDIM KASINDIM ASLINDA :ehi:

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 05 Nisan , 2012, 11:55:35
Helal olsun valla özlem iradene ne guzel sahıp çıkıyosun ben pıde ve baklava olacak ve durucagımmm çok zor  tebrik ediyorum seni  :flowers:

NUR CUM KAFAYA KOYDUM EN AZINDAN SU DUGUNU ALATANA KADAR...BIRDE  BAKALIM SU DIYETISYEN DE KAC KILO VERMISIM ONDAKI GAZA GELISIME BAGLI SON 12 GUN ALNLICAN :ehi:

SEVGILI GUNLUK DUN YURUYUSTE AYNI DIYETISYEE GIDEN KIZ SUNU DEDI BAKALIM YAGDAN MI SUDAN MI YOKSA KASTAN MI VERIYORSUN ODA ONEMLI DEDI :honk:BEN SU ICMIYORDUM SUYA YUKLENDIM DUNDEN BERI  :suclu:

tweety0555

CANIM GUNLUGUMMMMMMM :love9:
                   BUGUN OGLEN COK KOTU BIR SINAVDAN GECTIM MUTHIS KIYMALI PIDELER BANA YE BENI DIYE BAKTI AMA BEN YEMEDIM 4 KOFTE VE 1 DOMATES BIR SALATA YEDIM ...SUAN YARIM LITRE DAHA SU ICIYORUM :hieyt:AMA WC YE GITMEKTEN DE SIKILDIM :-\
                   YEMEGI YEDIKTEN SONRA ARKADASLARLA DAGA DOGRU YURUYUSE CIKTIK ....SABAHTAN BERI 1000 ADIM ATTIM :occasion14: :occasion14: :occasion14: AKSAMADA NASIPSE  YURUYECEGIM...
                  AMA YARIN KI MENUMUZDE AVUNYA VAR OYUZDEN YARIN DIYETIMME IHANET EDECEGIM :suclu:AVUNYA COKKK GUZEL OLUYOR CUNKI :hungry:

Balböceği

Neyse  :caca: :caca: en azindan nefsini korledin diyelim  :ehi: :ehi:

buda iyi  ;D

tulayysl

kız özlem ben senn diyete uyuyom avunya nedir onu nerden bulcam şimdi. öle yapamıcam şeyleri yeme gısss

tweety0555

EDA CIM VAR YA REJIMDE OLMASAYDIM KESIN BIR ON DILIM YERDIM :-\  :crybaby2: ILK DEFA CANIM ISTEDI AMA BU SEFER YEMEDIM KAZANDIM  :ehi:

SABAH YEDIGIM BIR PARCA KIYMALININ KALORISINE BAKTIM SABAH YEMEDIGIM PEKMEZ VE CEVIZLE BIRAAZ ONU KAPATIYORUM :suclu:  VALLAHI EKSTRA BIRSEY YEDIGIM ZMAN HEMEN KALORI CETVELINE BAKIYORUM :toothy10:

TULAY CIM AVUNYA ZATEN YENMEMESI GEREKEN CEZALI BIR YEMEK AMA BEN COK SEVIYORUM BIZ KOYDE OKULDA GOREV YAPIYORUZ YEMEKLERIMIZI BIZ YAPIYORUZ BUGUN KENDIME KOFTE KIZARTTIM AMA YARINA GETIRMEYECEGIM  AVUNYA YUFKALARI MINIK MINIK KESIP KURU OLARAK FIRINDA KURUTUYORN USTUNE TAVUK SUYU VE TAVUK DIDIYORSUN USTUNE HASLANMIS NOHUT VE USTUNE YOGURT SARIMSAK SUPER OLUYOR ...BEN MUHTEMELEN YARIN KENDI EKMEGIMIN USTUNE AZCIK TAVUK SUYU DOKUP TAVUK DIDIDECEGIM NOHUTTA YASAK CUNKI YOGURT ZATEN VAR MENUMDE..SUPER OLACAK SUPERRRRRR :muzz:

tulayysl

anammm okadar ballı anlattın ki... aklımdan okurken ne yemekler gecti hayal bile edemzsin.ü
yufka dedin su böreği geldi..
tavuk dedin sebzeli fırında tavuk geldi
sarımsaklı yoğurt dedin mantı geldi
...
ya sabırrrr

tweety0555

TULAYYYYYYYYY   :toothy10: :toothy10: :toothy10:
BENDE TENEFUSTE GENE 250 ADIM ATTIM :hello2: VE TAM IKI LITRE SU ICTIM AMA DERSTENDE KENDIMI ZOR ATTIM WC YE :k06: :k06:

tulayysl

oh oh masallah sana.. her tenefus 250 adım atsan.. yok yok sen en iyisi bahce nobeti iste havalar da ısındı.. spor olur sana

tweety0555

Alıntı yapılan: tulayysl - 05 Nisan , 2012, 14:49:28
oh oh masallah sana.. her tenefus 250 adım atsan.. yok yok sen en iyisi bahce nobeti iste havalar da ısındı.. spor olur sana
VALLAHI BUGUN 1 DEN FAZLA ADIM ATTIM :muzz: COCUKLAR GULUYORLAR HOCAM NE YAPIYORSUNUZ TABII BENDEN CAVP YOK ADIM SAYIYORUM YA :honk: SPORA ESLIK EDELIM MI HOCAM DEYIP PESIMDEN GELDILER KABILE HALINDE YURUDUK :ehi:

tulayysl

keske onların yurudukleri de senden giden kalorilerden sayılsaaaaaaaaaa :(

tweety0555

Alıntı yapılan: tulayysl - 05 Nisan , 2012, 14:54:48
keske onların yurudukleri de senden giden kalorilerden sayılsaaaaaaaaaa :(
NE IYI OLURDU :laughing7: