Şafak Kaç ?

Başlatan helen20, 13 Haziran , 2008, 10:26:22

« önceki - sonraki »

oozge

sevdacım bu konuyu encan açmamıştıki  :k06:

encan cım ıyıkı geldın bosver bırak sıkntıyı artıkımmm bak ne gusel sohbetler konular var burdaa

mavili

insan kendini neye şartlarsa öyle gidiyor ben başta sezeryan olcam diye şartladım ve öyle alıştırdım normal dogum fikri şimdi beni korkutuyor bakalım yinede doktorum ne derse öyle olacak

encan canım sayfamıza gel biraz oraya bişeyler yazdım okumanı tavsiye ederim madem sezeryan olma ihtimalin ve korkuların var okusan iyi olur

sevda

oSKİİİ BEN ENCANA YAZMADIMKİİ ŞAFAK KAÇÇÇ YAZISINII BU BAŞLIK GÜZELMİŞŞ DEDİM SADECEEE... :k06:

ENCANI YENİ GÖRDÜM ONA MERHABA DEMEK İSTEDİMM SADECCEEE... ;)

encan

mavili nereye gelmem gerekıyor

oozge

Alıntı yapılan: sevda - 10 Temmuz , 2008, 15:57:27
oSKİİİ BEN ENCANA YAZMADIMKİİ ŞAFAK KAÇÇÇ YAZISINII BU BAŞLIK GÜZELMİŞŞ DEDİM SADECEEE... :k06:

ENCANI YENİ GÖRDÜM ONA MERHABA DEMEK İSTEDİMM SADECCEEE... ;)

ne bilim yaw ben öle anlamışımm
pardon canımcımm :k06: :k06: :k06:

mavili

dogumu haziran temmuz agustos olan anneler bölümüne canım emoşla bizim sayfamıza

emosum

kızlar benim safagı 12 den baslatalım :D

oozge

sevda

OSKİCİM SORUN DEĞİL... ;)

EMOŞUMMM DEMEK 12 HADİ BAKALIM HAYIRLISI OLSUN ALLAH SAĞLIKLI SIHHATLİ KUCAĞINA ALMAYI NASİP ETSİN YAVRUNU... :amin: :amin:

emosum

sevdacım cok teşekkürler canım  :opucuk:

sevda

CANIM BENİM SORMAK İSTEDİĞİN ŞEYLER VARMI UZUN ZAMANDIRR GÖRÜŞEMİYORUZ SENİNLEEE NASIL GEÇİYOR GÜNLERİN BAKALIMM MELEĞİM NASIL ANNESİİ.. ;)

emosum

teşekkürler canım evet coktandır görüşemiyoruz günler iyi geciyor meleğimde iyi ..ben okuyorum sizin sayfanızı arhanda galiba hasta olmus canım gecmiş olsun şimdi nasıl oğlusun

sevda

şimdi iyi güzelim ama çok zordu 2 günn....çok sağol ilgin için... ;) ;) :opucuk: :opucuk: :opucuk:

emosum

iyi olduguna sevindim canım :nazar: :nazar: :nazar: tabi bir anne için cocugunun en ufak bi hastalıgından daha kötü ne olabilirki dikkat edin canım  :nazar: :nazar: :nazar:

mavili

benim şafak daha karanlıkkkkkkkk

bakalım ayın 19 unda doktora gideyimde ne diyecek

sevdacım çok geçmiş olsun canım havalarda sıcak etkileniyor çocuklar biz bile dayanamıyoruz ki