Şafak Kaç ?

Başlatan helen20, 13 Haziran , 2008, 10:26:22

« önceki - sonraki »

emosum

ayhhh bu 10 nlara gelene kadar neler cektim dur biraz hava atayım :k06: :k06: :k06:

ama maviş dediğin gibi keşke aynı yerlerde olsak ya hep görüşürdük ;)

mavili

hava mı atıyon hmmm sen dogur denizi o seni uyutmazken gazıyla beziyle ugraşırken ben hala eloş karnımda oldugu için gezmelere gidecegim bende sana hava atarım işte o zaman :k06:

emosum

dogru söylüyosun :toothy10: :toothy10: :toothy10: ozamanda sen bana hava atarsın ;)

mavili

tabi neden olmasın akşama kadar gezer gezer dururum akşam da nete girer bugün şuradaydım bugün buradaydım yazar dururum bazen gitmesemde yazarmışım seni kıskandırmak için :toothy10:

emosum

oozge

:toothy10: :ehi: :k06: :ehi: :toothy10:
puhaaa koptum gulmektenn wllaaaa :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

sevda

Geri sayımın çok hoş emoşum yaa bizde senle beraber gün sayıyoruzz bakarmısın ne güzel yaa... ;)

mavili

Ecrin57

benim agustos ortasi sezeryan olacak ama tam tarih belli olmadigi icin gun yazamiyorum :occasion5:

emosum

bugun 9 ;)

ama birazdan 8 olcak :k06: :k06:

oozge

8 oleyyyyyyyyyyyyyyy :muzz: :muzz: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

emosum

sevda

gittikçe azalıyorr günlerr kıslarr hadi bakalımmm... ;)

sevda

Mavişimmm normal doğummu yapmaya karar verdin bakimmmm eğer öyleyse inan çok sevindim senin adına hem bebeğin kilosu birazz daha artıcakk hemde sende bu özel ana şahit olucaksınn çok güzelll bir haberr zuzudan aldım haberii ben onun yalacısıyımm... ;)

mavili

evet ben normal yapmak istiyorum herkes yapabiliyorsa ben niye yapmayım ki bugüne dek nesiller sezeryanla üremedi demi ama