Şafak Kaç ?

Başlatan helen20, 13 Haziran , 2008, 10:26:22

« önceki - sonraki »

oozge

mavili

emoşum şafak iyice azalmış bak zaman nasıl da hızlı geçmeye başladı

emosum

evet ya bir an temmuz ayının hiç gelmeyecegini düşünmüştüm :k06: :k06:

yeşil

zaman ne çabuk geçiyo dimi bende hamilelik bitmez sanıyodum kızım 9 ayını bitirdi bile :)

yeşil

he bide küçük bi sorun daha var eğer bebeğiniz kızsa küçük bir rakibiniz var demektir  :k06: ben bütün gün elimden geleni yapıyorum kızımı mutlu etmek için ama babasını görünce beni unutuyo onunla acayip oynuyo benim pabucum dama atılıyo bide eşim demezmi kızım annen seni üzdümü bugün diye :cildir:deli oluyorum ama yinede herşeye rağmen babasını kucağında kızımı görmek birbirleriyle ilişkilerini izlemek keyif verici hayatınıza anlam katan iki kişi aynı karede  :love3: :love9:
ikisinide çok seviyorum allah ikisininde acısını göstermesin ikisininde sağlığına duacıyım  :amin:

emosum

evet canım dogru söylüyosun :k06: bende eşim yokken kızımla konusuyorum kızımhareket etsin diye ama tık yok bazen inatcılıgı tutuyoo ..ama eşim işten gelince kızım babayı cok mu özledin sen diyo baslıyo hareket etmeye :k06: :ben buna bile sinir oluyodum hatta eşim bana diyo ben sana diyorum bu kız babacı ;) ama dediğin gibi onlar hayatımıza anlam katan iki kişi  ;)Allah kimseye sevdiğinin acısını göstermesin ve kimseyi sevdiğinden ayırmasın :amin:

oozge

mavili

emoşumun bana yaptıgı takvimi ben resim yüklemeye çalışırken yanlışlıkla sildim ben yine istiyorum o takvimden emoş bana yine yaparmısın?

emosum

tamam canım yapıyorum ama sen bana özelden yaz sifreni yine ben seninkinden ekliyeyim :opucuk:

mavili

emoşum gönderdim canım senin sadece  4 haftan kalmış ya azıcık ya ne güzel benim daha çokkkkkkkkkkkkkk    emoş heyecan varmı benden daha fazladır eminim

emosum

evet evet 4 hafta :muzz: :muzz: :muzz:  ama daha erkende olabilir  :k06:

oozge

mavili

benimde 45 gün kalmış daha çokkkkkkkkkk

oozge

hiç belli olmasssssss ;););););)

mavili

haklısın zaten epeydir  erken dogucam deyip duruyor zorla tutuyoruz orda aman aman beklesin zamanını doldursun karnımda rahatım çıkınca nasıl olsa birdaha içeri girmesi gibi bir ihtimal söz konusu degil şimdi aglayan yok acıkan yok altını pisleten yok