27 Nisan , 2024, 20:33:26

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Şafak Kaç ?

Başlatan helen20, 13 Haziran , 2008, 10:26:22

« önceki - sonraki »

yeşil

doğru söylüyosun o halide güzel tabiki ama inan bana şu an çok daha rahatsın hatta ben bi ara  yaşına gelincemi doğursam acaba diye düşünmüştüm :)

mavili

konuşan yürüyen derdini anlatabilen bişekilde dogsalar ne olurdu acaba :-ooo

yeşil

olmuyo be ama o zamanda başka problemleri oluyo her geçen gün bi öncekini arıyosun mesela benim kızım emekliyo sürekli biyerlere kaçıp karıştırma peşinde gözünü ayırmaya gelmiyo yürüdüğü zamanı düşünemiyorum  :cildir:

mavili

Allah herşeyin iyisini ve hayırlısını biliyor gerçekten ve bizi de ona göre yaratmış :amin:

oozge

27  :smileinbox: :angel12:    ---------------->emoşumm
44  :angel12: :smileinbox:    ---------------->mavişimm

emosum

oozge

mavili

ya benim daha çokmuş beeeeeee   emoş günleri degiştirsekmi seninle  :toothy10:

emosum

aslında günlerimi seninle değişmem ama eloşun suyu  için diyorum keşke sen benim haftamda olsaydın şimdi ama yoksa hayatta vermem  günlerimi ama öyle bişey olsa verirdim ;)

mavili

emosum

oozge

BANA VERIN YAAAAAAAAAAAA :y25: :y25:

9 AY BEKLEMEDEN NE GUSEL 25 GUN BEKLE DOGURRR :ehi: :ehi:

mavili

hazırcı ösge armut piş agzıma düş yok öyle sen önce baba bul yap bir bebiş bizde sırası gelince hamiş oldugunda senin hamişliginle ugraşalım biraz ohoooooo yandın sen neler yapçam sana her şikayetini söylediginde bilmişlik yapıp sana akıl vercem burdan uzaktan davulun sesi hoş gelirmiş misali biz de emoşla kızlarımızı büyütmüş oluruz gezmelere felan çıkarız sen forumda akşama dek otur  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

emosum

süpersin maviş  :toothy10: :toothy10: :toothy10:  evet özge forumda olucak biz dısarlarda :k06: :k06: :k06:

oozge

hıııııııııı dmk öleeeeee heeeee
bnde burdn yetısırım wllaaa  kızlarınızaa kotu kotu seyler ogretırımmm ozmn görursunuz sızzzzz
bn evde oturuosm sızde  cocuklarınızın anası evınızın karısı olcaksınz oturcaksınz evınızdeeeeeeeeee işte okadar
bn sız sıkılmayın dıye gelıom ya hep burayaaaaaaa
hele siz bi gelmeyinnnnnnnnnnn ozmn sorcam sizeeeeeeeeeeee :caca: :caca: