Şafak Kaç ?

Başlatan helen20, 13 Haziran , 2008, 10:26:22

« önceki - sonraki »

mavili

ÖSGECİM BU GÜN AYIN 19 DEGİLMİ YA BENMİ ŞAŞIRDIM GÜNLERİ HELEN 20 SİNDE SEZERYAN OLMAYACAKMIYDI Kİ YANİ YARIN BENDE HEYECAN VE SABIRSIZLIKLA DOGUM HİKAYELERİNİ YAZMALARINI BEKLİYORUM EN MUTLUSUNDAN :k06:

oozge

CNM DUN YRN DOGUMA GIDICEM DEMISTİİİİ OYUZDENNN ŞEEETTİM BENDEEE :ehi: :ehi: :ehi:

mavili

ben bakmamışım canım olabilir bakalım hayırlısı ile bebişlerimiz doğuyor artıkkkk

emosum

oozge

evet wlllaaa herkeslerde hamişşş yaw bırsuruu bebıs olcakkk :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:
senın şafak kaççç mavişşşş????????

adasu

13 gün kaldı hayırlısıyla :hieyt: :nazar:

mavili

benim şafak 60 sanırım

emosum

benimde 44  malatya plakası olduk sonunda :k06: :k06: :k06: :k06:

tubis

mavili

benim şafak artık belli degil eloş biran önce gelmek için bense onu daha fazla karnımda tutmak için elimizden geleni yapıyoruz

oglusum

cnm benimde safak 3 ama erken dogum olacak bebisim kucukmus biraz oyuzden erken alacaklar :'( :'( umarim hersey yolunda giderde carsamba gunu karnimda degilde kollarimda olur oglusum  :binkybaby: ama hala guzel bi isim bulamadim fikri olan varsa lutfen yazsin :binkybaby: :hello2: :hello2:

oozge

hayırlısı olsn cnm allah kurtarsın dıyelım bıranonce ogluşuna kavuşursun inşallahhhhhhhhhhh :nazar: :nazar: :amin: :amin: :amin: :amin:

isim konusuna gelınce ısımlerle ılglı bolumler var canım ordan bakabılrsın ıstersen ama sarp olabılır mesela  bnce cok asil bı isim ve sarp ısımlı erkekler genelde cok yakısıklı ve sempatık guleryuzlu oluolar
kişi isminden alırmış ya özellıklerını kişilğini öle bısı blıorum ben
yada ne olabılırrr ??? ??? ??? ???bulayım yazarım cnm sna benn
ama ısımlere ugra mutlaka derim benn

emosum

oozge

emosum