28 Nisan , 2024, 00:34:02

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Kaçıncı Ayda Kaç Kilo Aldınız?

Başlatan zeyno, 29 Ocak , 2007, 16:39:01

« önceki - sonraki »

zeyno

29 Ocak , 2007, 16:39:01 Son düzenlenme: 18 Mart , 2010, 11:24:34 g10ca
ARKADAŞLAR!BEN 28. HAFTADAYIM 11 KİLO ALDIM BİRAZ FAZLA GİBİ!KİLO SORUN DEĞİL DE ÇATLAK BAŞLADI SANIRIM.TAKMAMAYA ÇALIŞIYORUM AMA YİNE DE MORALİM BOZULUYOR BU ÇATLAK İŞİNE :crybaby2:

nar76

zeyno esas benımkı fazla wallahı utanıyorum.daha 15. haftadayız ben sımdıden 7 kılo aldım bıle. :aferin:boyle gıderse akrep nalana rakıp olurum gıbı gelıyor.

SEVİNÇ

Bende oğluma hamileyken ayda 2 şer 2 şer almıştım kiloları. Vermeside pek zor olmadı.
Bu hamileliğimde de 10 haftalık hamileyi 2 kilo vermişim.

sulhus

ÖNCELİKLE HERKESE SLM BENDE 25 HAFTADAYIM 8 KİLO ALMIŞIM NORMALMİ SİZCE  ???
BEBİŞİM 25 HAFTALIK OLDU GERİSAYIMA DEVAM

sunny

ben bunları okuyunca moralim çöktü resmen arkadaşlar. :sad1: 6,5 aylık hamileyim 14 kilo aldım.tek dezavantajım kanamam olmuştu 1 ay yattım,işte ben o ara mahvoldum zaten ,aşırı kilo aldım.
bide doktorum tartısı biraz fazla tartıyo,kompleks yaptı walla bende,aç gidiyorum,yine de kilo almışsın diyo.geçen ay 2 kilo almışım,yine çok kilo almışsın dedi.normali nedir diye sordum,1-1,5 kilodur diyince artık kendimi tutamadım
yarım kilo için kalbimi kırmayın doktor hanım dedi.onun pis tartısı  :violent1: yüzünden gittim hassas digital tartı aldım kendime. evde tartılıyorum,hep daha az çıkıyorum.buda hassas tartı,onunki de  :BangHead: hergün yürüyorum,doğum jimnastiği yapıyorum.yyaaa daha napiyim....bak stres oldum şimdi,haftaya da kontrolüm var,gerildim yine  :laughing7:
ammmaan napalım,bebeğim sağlıklı doğsun da annesi kiloları verir,azimliyim  :k06:

nar76

sunnyy guldurdun benı bu saatte  :ehi:verırız tabı kı canım ya sıkma canını (dıyene bak -o ayrı-)benımde morelım bozulmıyor degıl hani ama bosver bebıslerımız ıcın deger sonuna kadar
:wave:

adalet

bende 25 haftadayim 10 kilo aldim bu gidisle daha cok alacam
bos verin morelinizi bozmayin bebisler saglikli oldugu sorece sorun yoktur dogurnca yorgun ve uykusuz kalacaz kilolari hemencik veririz

Almiş'inAnniş'i

ben de 6.5 ayı doldurdum ve 13,5 kilo aldım yani doktorumun tavsiyesine göre sadece 1.5 kilo almam gerekiyor. ama düşünsenize bebek daha 1.5 kilo civarında. yani sadece onun kilo alması lazım ben yerimde saymalıyım. tabi aşura günlerinde bu mümkün mü? elbette değil  :tongue3:

sunny

ben bu doktorları anlamıyorum arkadaşlar.demet şener gerine gerine çıkıp 22 kilo aldım diyor,ama bizim doktorlar nazi subayı maşallah,1,5 kilo alacakmışım..yok yaaaa  :cildir:
nerde o güzellik? ben isyandayım arkadaşlar.midem ve beynim bana isyan etmiş durumdalar.devamlı yiyecek bişeyler düşünüyorum :hungry:.ben ki hamilelikten önce yemek dense ıggh der burun kıvırırdım,ama anatomik yapım değişti napiyim..

ilgililere duyrulur,demet şenerin doktorunun tel.numarasını bilen varsa acil yollasın.ne şeker bi doktormuş o öyle,hiç bunaltmadan 22 kilo almış kadın. :occasion14: bari gidip aşure yiyeyim,rahatlarım azcık

mirayım

bende 35. haftanın içindeyim 59 ile hamile kalmıştım 54 kiloya düştüm kusmalarım çok vardı şuan 75 kiloyum önce gittiğim doktorum 54 den hesaplamıştı şimdiki doktorum 59 dan hesaplıyor hangisi doğru bilmiyorum ben moralim düzelsin diye 59 dan hesaplayıp 16 kilo aldım diyorum 1.75 boyum herkes çok iyi görünüyorsun desede bı durumdan çok rahatsızım ama yediklerime hep dikkat ettim sadece bebeği beslemeye çalıştım zaten bağırsak sorunum oluyordu kepekli ekmek çok iyi geliyordu günde 3dilim ekmeği geçmiyordum öğlenleri elma süt brokoli ıspanak haşlaması gibi öğünlerle geçiştiriyordum doktor tavsiyesi ile tabikii yine kilo aldım göstermiyorsun diyorlar bebeğimin kilosuda normal bilmiyorum işte böyle benim durumumda son aylar, herşeyi yiyorum ama kekler pastalar mis gibi :suclu:

birde başka bir tavsiye çok uyumayın insan şişiyor 1 haftadır öğlen uyuyorum biraz dudaklarım şişti galiba...

adalet

Alıntı yapılan: sunny - 31 Ocak , 2007, 15:07:32
ben bu doktorları anlamıyorum arkadaşlar.demet şener gerine gerine çıkıp 22 kilo aldım diyor,ama bizim doktorlar nazi subayı maşallah,1,5 kilo alacakmışım..yok yaaaa  :cildir:
nerde o güzellik? ben isyandayım arkadaşlar.midem ve beynim bana isyan etmiş durumdalar.devamlı yiyecek bişeyler düşünüyorum :hungry:.ben ki hamilelikten önce yemek dense ıggh der burun kıvırırdım,ama anatomik yapım değişti napiyim..

ilgililere duyrulur,demet şenerin doktorunun tel.numarasını bilen varsa acil yollasın.ne şeker bi doktormuş o öyle,hiç bunaltmadan 22 kilo almış kadın. :occasion14: bari gidip aşure yiyeyim,rahatlarım azcık
sunnycim isyan etme hepimiz ayni durumdayiz benim agzima hic bos kalmiyor cokmu istahliyim ne
benim dr birsey demiyor bebek saglikli olsun tamam diyor beni tartmiyorlar bile ben kendim tartilmak istiyorum.

Almiş'inAnniş'i

adalet bende senin doktoruna gitmeye karar verdim :D

zeyno

VALLA ARKADAŞLAR!BEN DE SÜREKLİ YEMEK DÜŞÜNÜYORUM.KENDİMİ ZOR TUTUYORUM ÇÜNKİ UCUNU BİR BIRAKSAM 1 HAFTADA 3 KILO ALABİLİLECEK POTANSİYELİM VAR  :BangHead: SANIRIM YARILMAK ÜZEREYİM.ÇOK YAĞLANIYORUM AMA İNANILMAZ KAŞINIYOR KARNIM.BU ÇATIR ÇATIR ÇATLICAM DEMEK Mİ?NE OLUR SÖYLEYİN SİZİNDE KARNINIZ KAŞINIYOR MU?BAZEN DİYORUM Kİ BEBEĞİM İÇİN DEĞER AMA KADINIZ İŞTE GÜZELLİK HERŞEY OLMASA DA ÖNEMLİ BİZİM İÇİN.

sunny

adaletciğim nerde senin şu dünya tatlısı doktorun.valla benimki hitlerin sağ kolu mübarek  :laughing7: ama hata bende,neden derseniz bu doktor benim arkadaşımın doktoru ve kız 105 kiloyla doğurdu (korkmayın zaten 80 kiloyla hamile kamıştı) eee haliyle kadın ürktü bi kere,baktı olacak gibi değil,beni dizginlemeye çalışıyor.  :tongue3:

zeynocum,bu çatlak işi galiba biraz genetik...benim annem harita gibiydi maşallah,bende korkarak bekliyorum.doğru söylüyorsun ne de olsa kadınız,güzellik,estetik önemli,tıpkı bebeklerimizin sağlığı gibi.

zeyno

SUNNY BENIM ANNEMDE 1 TANE CATLAK YOK.ZATEN 48 KILO ILE HAMILE KALMIS 58 ILE DOGURMUS.BEN SIMDI 74 UM. HERKESIN HAYRAN KALDIGI BI ANNEM VAR.BIRAZ CEKMEMISIM VALLA :y25: