Kaçıncı Ayda Kaç Kilo Aldınız?

Başlatan zeyno, 29 Ocak , 2007, 16:39:01

« önceki - sonraki »

jbdun

selam kıslar,ben de hamileliğim boyunca 13kg aldım ve hala 4kg var,o da göbek ve çevresinde :sad1:
ben hemen hemen kgların hepsini 6.aydan sonra almıştım ve hamile kıyafetini de 7.aydan sonra giydim ;)

mirayım

Alıntı yapılan: Zara82 - 14 Şubat , 2007, 02:52:31
arkadaslar gözünüzü korkutmak istemem ama ben tam 23 kilo aldim....yediklerime dikkat ettigim halde..bende cogunuz gibi tatli seyler yiyordum..özellikle geceleri üsenmeden uyandigim cikolata yiyordum... ayrica ben son haftada asiri kilo aldim ve cok sislik vardi bende...Simdi 8 kilom kaldi vermem gereken .... :suclu:

evet bende gece kalkıp çikolata yiyorum hep tatlı yemek istiyorum yanlız nedenini bilmiyorum ama 3 kilo eksilmişim  ???

Almiş'inAnniş'i

bunu nasıl başardın? hamileyken 3 kilo vermek mucize gibi bişi olsa gerek  :honk:

mirayım

bilmiyorumki ablam dedi eğer yediklerine dikkat ediyorsan ondan olomuştur dedi yada tartı yanlıştır ama tartım da sorun yok eşim aynı kiloda çıkıyor birde hep aynı tartıda tartılıyorum :icon_scratch: bi kilo almışım ama o günden beri :laughing7:

mirayım

ya son birkaç gündür öyle iştahsızm ki az önce bile sabah kahvaltısını bi çorbayla geçiştirdim oda kahvaltı etmek olsun diye yanındada ekmek yedim tok tuttsun birdaha yeiyim diye ama canım tatlı istiyor elma falan yiyorum

pelinim

ilk hamileliğim çok sorunsuzdu.20 kilo almıştım..doğumda 9 kilosun gitmişti..şimdi 3 ayda 2 kilo eksildim hamilelik kilomdan..iştahsızlık vardı yeni düzeldim..çok almak istemiyorum bu kez kilo..ama engel de olamıyor insan..

Almiş'inAnniş'i

8. ayım bitmek üzere ve 17kg. 500 gr. almışım şimdiye kadar :(

SEVİNÇ

Kızlar,dr çok kızdı.Bu ay 3 kilo almışım. :y25:

ღ°cerenay.♥.

arkadaşlar son aya geldim , bitiriyorum nihayet
çok ayıp
:director: 20 kilo aldımmmm

SEVİNÇ

Allah hyaırlı doğumlar nasip etsin canım.
Demek 20 kilo 63 tum +20 83 e kadar yolum var. :muzz:
Alıntı yapılan: cerenay - 19 Mart , 2007, 00:33:09
arkadaşlar son aya geldim , bitiriyorum nihayet
çok ayıp
:director: 20 kilo aldımmmm

Almiş'inAnniş'i

bu gün tartılma günüm ama hiç işime gelmiyo şimdi sinirlerim bozulcak sabah sabah

pelinim

tubito

remziyecimmmmmm

kaç kilo olmusun söyle bakemmmmm kaçmak yok öyleee  :tongue3:

Almiş'inAnniş'i

SEVİNÇ

Raziciğim,ilk hamileliğimde aynı kilodaymışız 55 tim +18 almıştım doğum sonra 63 e düştüm sonra zayıflıyamadım tabi...