27 Nisan , 2024, 23:16:55

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Kaçıncı Ayda Kaç Kilo Aldınız?

Başlatan zeyno, 29 Ocak , 2007, 16:39:01

« önceki - sonraki »

mavili

yok canım çok degil bişey degil onlar dogumdan sonra sönecek hava kabarcıgı onlar canımmmmm

emosum

inşallah öyledir şimdilik iyi gidiyos kiloda :ehi: :ehi:

mavili

bizden başka kilo alan yok sanırım baksana kimseden ses çıkmıyor

sevda

Kızlarr sizlerr bana göre çok iyi gidiyorsunuz ben abartmıştım fazla fazla yedimm ama bebeğimdee 4,030 gr doğduu yani hep bana dememişim birass da oğluşum yemiş benle beraberr analı oğullu oburmuşuzz yanii... :k06: :k06: :k06:

burcu-emir

22 kilo aldım ,son ay uçan balon gibiydim  :k06: (eşim bu ismi takmıştı) doğumda 15 kilosu gitti....logusayken sütün olsun diye herkes bişey tıktı ağzıma,5 kilosunu geri aldım  :sad1: ama ben den tavsiye su için sütünüz olurlara sakın kanmayın yemeyince süt olmuyor maalesef.şimdi 6 kilosunu verdim.geriye 8 kilom kaldı  :muzz:

emosum

kızlar bende merak ediyom acaba son aylarda ben nasıl olacam bende ucan balon olmayayım sonra :k06:

mavili

bakalım hayırlısı   son aylarımı bende çok merak ediyorum süt olması için en iyi su içmek diyorlar hep merak ediyorum sadece su yeterli oluyormu tatlı ile pek aram yok süt için tatlı yemelisin diyorlar zaten doktorum bile muayneye gelmeden yarım saat önce çikolata ye diyor işkence gibi geliyor  :suclu:

emosum

bende fazla sevmiyom cikolata yani tatlıları  yaaa sana niye diyo dr tatlı ye diye gelmeden önce :icon_scratch:

mavili

bebek daha kuvvetli hareket etsin ve ultrasonda daha iyi görüntüleyelim diye hareketleri daha hissedilir ve güçlü olurmuş tatlı enerji verir bebeginde hareket etmek için enerjiye ihtiyacı var sanırım belkide çikolatayı daha dogmadan böyle sevdiriyorlar bebege :k06:

emosum

:toothy10: :toothy10:
aaa  bende öyle yapacamm ama ben ac karnına gidecem seker testi için artık baska zaman

mavili

dene bak evde bile çikolata yeyince daha kuvvetli hareket ediyor bu akşam yine denedik öyle oldu kıpır kıpır hiç durmadı uzun süre

şeker yükleme testi için evet aç olman gerek canım :k06:

emosum

ız benim bebiş sürekli bir hareket içinde ama ben cikolatayı fazla sevmiyom yinede :ehi:

mavili

benimki bugün çok uzun süre hareketlendi ilk defa çikolatayı bende hiç sevmiyorum tatlıyı bile eskiden ne çok yerdim şimdi  :igrenc:

bakalım 20 haftamız doluyor artıkım yarın

bebişini ve seni kocaman öpüyorum canım :k06:

sedaaaa

slm 14+4 hamileyim ve şimdiden 4 kilo aldım.ne olur bu konuda yalnız olmadığımı söyleyin bana...

handan

sedacım bende o civarlarda almıştım. işte  o kilolar kaldı bende  gitmiyo   :(
o kilolar kalçadaydı, hala duruyo  :y25:

hamileliğmde 13 kilo kadar  aldım. 2 ay oldu doğum yapalı 8 kilosu duruyo. :sad1: