dogum catlaklar

Başlatan mesude, 07 Haziran , 2008, 21:56:00

« önceki - sonraki »

mesude

ya arkadaslar sız hamılelıkte catlak olmasın dıye onlem aldınızmı ben almadım cok var benım catlamalar sızce ne yapabılırım bılen kullanan varsa benı bılgılendırsın lutfeeen  :)
hayatımın anlamı tatlı bebegim iyiki varsın iyiki benimsin

emosum

forumda böyle bir konu var oraya bak istersen ;)

duokca

mesude slm canım msjını yenı gordum uzun suredır gırmıytordum canım benımde catlaklarım var  valla..badem yagı ıyı gelıyormus dıye bılıyorum.sen nerelıısn msn adresını ozelıme yazarsan eklerım canım byy

mesude

slm bebısın cok seker :)ya badem yagı hamılelıkte kullanılmalıymıs sonra faydası yok bugun tv de bı reklam gordum rejene dıe bı krem varmıs catlakları gecırıyomus arastıracam bakım gercek mı ıse yararsa alacam
hayatımın anlamı tatlı bebegim iyiki varsın iyiki benimsin

-GAMZE-

mrb arkadaslar bendede catlaklar var o badem yagını catlamadan once surup onlem alman gerkmış sonradan ogerdndık gec oldu ama  şimdide fındık yagı kaysı yagı ve badem yagını bırazda lımon suyunu surup  hergun masaj yapaman gerekıomuş  bend edaha denemedım bıde bonie cream die bi crem varmış %100 gıderıomuş fıyatı 60-80 ytl arasında deişiomuş bende yurt dısından bı krem gelcek onumuzdekı aya falan  bakalım onun faydası olassa bunu alcam bıde catlak olan yerlerı bol bol keseleyın  duş alırken sıcak suyu anıden sogutup catlak yerlerı şok yapın sıcak soguk soguk sıcak sıfonu gezdırın catlak yerlerde  işallah bı faydam olmuştur

mavili

bazı gebeliklerde nekadar önlem alırsan al oluşuyor çatlaklar çok şükür bende henüz bişey yok inşallah da olmaz

-GAMZE-

öle valla vucut tıpıne gore deişio benım annem 7 taneyı dormuş tek bı tane catla yok ben bı taneyle catladım patladım :toothy10: :toothy10:

oozge

sakınan göze çöp batarmış ya bende kesın olur emınım yani
suan selulıt bıle hıc yok ozaman kesın herbısı olur dha smdıden korkuorum ya olmasın dıye
:k06: :k06: :k06: :k06:

mavili

aslında annede yoksa kızındada olmuyor diyorlar ama benim annemdede yok ve bendede henüz olmadı üstelik ozamanlarda eskiden yani nerede çatlak kremi biz çok şanslıyız ama bazılarında yine kurtuluş yok evet vücut tipi çok önemli

-GAMZE-

işallah olmaz canım moralini bozmka İÇİN SÖLEMIYORUM  AMA  bendede yoktu hamıleyken selulut  kılo aldıgından kayboluo kıloyu verınce tekrar cıkıo işallah cıkmaz onada bebek yagına bı kutu aspirini ezip hergun masaj yap gecıo  ;)

mavili

maşallah kız neler de biliyon sen öyle hiç duymamıştım bebek yagına aspirin mekanizması ne acaba nasıl önlüyor :opucuk:

oozge

saolasın gamzecımm
ama henuz bebıste yok gebelıkte yok kocada yok çatlak selılutte yok
oldugunda basınızı cok agrıtcagım kesın helekı senınn
baksna herbişeylerı blıon sennn:):):):)

mavili

ösge elini çabuk tut bakim :caca:

yunus emreyi de kaptırdın zaten emoşun kızına

-GAMZE-

ya bütün gün rastırma içindeyim ben suratımda bı sivilce cıksa kafayı bozardım o catlakları gordukce cıldırıyorum  bi şekılde yok edıcem ama şimdi hollandadan bı krem sıparıs ettım o gelcek gelsın ozamn sıze ıyı gelıp gelkemdını sölerimm  olabılır annede olmassa kızlardda olmaz benım 2 ablamda doğum yaptı onlarda hiç bişi yok bende varr  :'( :'( :'( allahtan eşim sorun yapmıo o ben üzülüyorum die teselli verio bende bişid emesin die hep üzülüo ayaklarına yatıom ahahahaha :toothy10: :toothy10: :toothy10:

mavili

inşallah kurtulursun canım  :amin: