dogum catlaklar

Başlatan mesude, 07 Haziran , 2008, 21:56:00

« önceki - sonraki »

Ecrin57

allah iyiligini versinn havvaaaaaaaaaaaaa sen bendende beter ciktin heeeeeeee
hic buyutecle bakmakk aklima gelmedii kiz korkarim ben onla bakmayaa gormiyim daha iyi anaaaaaaaaaaaaa adama buyutecc araticammm simdi kaldiripppppppp

oda diyicek onumu canin cektiii :toothy10: :toothy10: :toothy10:

kac kilo oldunn kacla baslamistin havvacim
bende kesin 80na dogru gidiyom sistim bu ara 63le baslamistikk bizzzde

ecrin merzam

:toothy10: :toothy10: :toothy10:

kıs ondan değil büyük gösteren aynalar yokmu bu kıl tüy almak için onlarla baktım  :ehi: :ehi:

ama büyüteç iyi fikir hee  :toothy10: :toothy10:

canım 54 le evlendim 3 ayda benim süper mario beni 60 yaptı şimdide 19 lilo felan aldım yani az aslında  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

kendi şişko ya hep zayıfsın diyodu zaten şimdi iyiymişim  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

Ecrin57

iyi sen simdi iyimisin benimki  siskoda degil ikimizde minyon tipliyizzz

simdi siskoyumm boyleyken bile beni sisko gormuyoo yuhhhhhhhhhh diyom artikk :ehi: :ehi:

motivemi ediyo bilmiyom ama evlenince bende 56 kiloydum bana kuru kemiklisin derdi sisko yapti beni 63 oldum 6 ay sonraa ye is yatt durmadann

oylede hamis kaldim kilolar gene eklendi ozaman bile veremiy<odumm sindi nasil vericem bilmiyomm
cabuk aliyommm
birazz ben galibaaaaaaaaaaa :tongue3: :tongue3:

ecrin merzam

canım ya boşver veririz bizde makro tipliyiz  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

bibimki kendine benzetmek için aldırdı banada kiloları ben tatlı isterdim o yaşpasta tatlı alırdı ne istesem 2 çeşit alırdı uyuzluğuna tabi biliyodu zaafımı en çok sevdiğim şeydir tatlı 3 öğün yiyebilirm  :hungry: :hungry: :hungry:

ama verecem ben inanıyorum bissürü kıyafet almıştım onlara girmem lazım kimselere veremem  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

Ecrin57

evett ya aynenn bende 5 aylik hamisken bile cok guzelll kiyafeler ayakkabilar aldim kimseciklere vermmem onlari goruppte kilo vermeye hevesli olurum diyee

ayni dusunuyoruzz caniimm  bende taliyi cok aramam sadece regelim olucagi zaman krizim tutatdi oda nutelle kriziyyyyyyydi kasik kasikk yerdimm
simdide oluyoo gecen bir kilolugu bitirdim 3 gundee
esim diyo gene aliyim bitmis diyoo
dedim sakin alma ben istesemdee almaaa
kiriz gecirsem bile almaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
nolur alma diyorummm yoksa sisicem dahadaa

ecrin merzam

ya ayfer ya ben kaç şişe nutella yedim anlatamam  :ehi:

en son eşim büyük kavanozlardan almaya başlamıştı en son aldığında bu bitene kadar kesin doğurcam söz dedim
şimdi dibinde acıcık kalmış yememeye çalışıyorum bidaha alamamak için

benimde canım hiç ekşili acılı çekmedi hep tatlı yedim

ye tatlıyı çıkar hakkıyı lafıda bu arada tarih oldu  :k06:

Ecrin57

sorma benimde basta tubis gibiii tursuu  istiyodumm eksi acii tursunu suyunu bile ictigimi bilirimmmmmmmmm

olsun sen nutellani bitirr  daha cumaya cokk o zamana yenisinide bitiririsin yani ben oyl yapardim kesinnnnnnnnnnnn
ama tembihh ettimmm
alma diyee
en sonn uykudan uyarmistimm  nutella diee

oozge

oh oh kaynıo burası kaynıyooo :k06: :k06: :k06: :k06:

yaaaaaa havva bızmkındede marıoluk var sanırsamm odaa bnı cok ama cok zayıf buluyo ve kılo almam ıcn şartlar koyuyo ben ne dersem onu yapıo ve bende 2 kılo almışım yaaaaaa :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25:

nasıl sevındı ama gormenıs lazımdı yaniiiii :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

-GAMZE-

sen al kılo al  herıfın ne ıstıosa ole ol   :toothy10: :toothy10: :toothy10:

ecrin merzam

ösgecim hoşgeldin canım  :flowers:

gamzecim merhaba nasılsın  :flowers:

ösgecim sakın gaza gelme bi almaya başlarsan gerisi geliyo canım dikkat et  :k06:

Ecrin57

amann osge dogru soyluyoo havvaa gaza gelmee
sen yoksa verilmiyo daha ya
bak benimkide oyleydi evlenince sisko yapti beni o kilolarii veremedende hamis oldum 63 kilo ylaa onceden  azcikk al 55 faaln iyi sana ama sen uzun boylusunn goze batmadigi surecee dikkat ett sen
genee

ben simdi hamisim kkoca gobekle hala iyisin sen cok almadinn diyoo benimki dusunnnnnnnn :ehi: :ehi:

oozge

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

ya bu 2 kılo sus payıı kızlarrrr. aldıkk ya dha ne ıstıon dıyebılmek ıcınnnn :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:cok cabuk kılo verıom ztn bnuda goremes yakındaaa  :ehi: :ehi: :ehi:
arayıpta bulamadıgı sey desene
yaaa bıs hep aksmlrı gorusuoruz mecburenn   bişiler atıştırıp alıo benıı e karnım tokk hade bı yemek fasl ıdha anlatamıom ınanmıo bana yemek yedm ddgmde ıcı rht etmıo aç bırakamsmıs benı ya hergun tartısıos beeeeeeeeee
bayılcam yaknda zaafiyet gecırcem walla be
cuma aksamı gorustukk guzelbahceye gıttık patates fılan söledı aparetıf olsun dıee  mıllet bıse bakar tuhaf thaf bızmkııı ellerıyle beslıoo yıyım dıe.
sonraaaa naptıı bızmm shrek :toothy10: :toothy10: :toothy10:
agzımda yara vardı ya kızlar "aft" lar onlr ıcn ılaç getrmıstı ve kullanmamıştım gordu cantamdaa onu ınadına meyve yıyelm dedı bıde blıo seftali sevdgmı koca tabak seftalı geldiiii ve hepsnı yedırdı goslerımde nyaşlar geldı resmen agzımdakı acıdann nsl yanıodu of offf  gecsın dıye yedırmışşş
cok kızdm zorla yedırıo dıe ama

geçtıı yaralarrr artıkkk :dontknow:

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

Ecrin57

seftalimiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :hungry: :hungry: :hungry: :hungry: :hungry:

bende yiycem simdii  osgee

demekki olaya el atmaliymiss yufuscukkkkkkkkkkk gordunmu yaralari gecir,missssssssss

ecrin merzam

bende yedim ama artık ne yesem midem ekşiyo ya sabahtan beri zeytin ekmekle duryorum bişey yemeye korkar oldum artık  :y25:

oozge

ayferimm afıet olsunn bal seker olsun canımmmm :aferin:

havvacımmm ne diimki bitanem yaaa yemeye calış dıcem blırm o mıde yanmasınııı reflüü demiii gebelıkte oluyo bu dogumdan sonrada bı sure devam edıyo fakat sonra duzene gırıyo.
sabret cnmmm 4 guncuk dha belkıde daha azzzzz :hello2: