dogum catlaklar

Başlatan mesude, 07 Haziran , 2008, 21:56:00

« önceki - sonraki »

-GAMZE-

işallaahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

oozge

Alıntı yapılan: mavili - 10 Temmuz , 2008, 16:17:03
ösge elini çabuk tut bakim :caca:

yunus emreyi de kaptırdın zaten emoşun kızına

kaptırdık wlla göz göre göre hemdeeeeee

gamzecımm inşallah bıranonce kurtulursunn şu çatlaklardan fln canımmm

amma bebıs doldu burası yaaaaaaa yoldada varr bıraz engebeli yollardan gelıyolar hemen hemen 1 ay sonra hepsı tamamlanıcakk burda olcaklar inşallahhhhhh
ozmn bakın cümbüşe allaaaaaaaaaaaaaaa tutmayın benıııı yıcem bebıslerın hepsınıııııııııııııııııııı yıcemm

-GAMZE-

ösge sende tatlısın ya onlar seni yerse hahahahah :ehi: :ehi:

oozge

ımmmmm dusunmem lazımm  :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch:

kısıye gore degısır dermışımmmmm :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
yesınler anacımmm bebiş degılmı bunlarrr ayoll yesınlerr ama benım onlrı dha cok yicegım kesinnnnnnnnn :k06: :k06: :k06: :toothy10: :toothy10: :hungry: :hungry: :hungry: :hungry: :hungry: :hungry: :hungry: :hungry: :hungry: :hungry: :hungry: :hungry: :hungry:

mavili

ösge eloşu korkutma dogmaktan vazgeçecek şimdi  :caca:

eloş yiyemezse ben yerim senin tatlı dilleriniiii :opucuk:

oozge

canımmmm mavişimm canım arkdsımmm kardeşimmmmmmmmmm  :ehi: :ehi:
saolsın  teşkür ederimm yıyın garii :toothy10: :toothy10:

seyhan

merhaba arkadaşlar ben de yeni doğum yaptım.aslında çok da yeni değil 4 ay oldu.bende de çok çatlak var.rejene almayı düşünüyorum. kullanan varmı aranızda

Ecrin57

yok canim ben bilmiyorum onu nasil ama hamileliginde bir sey kullanmadinmi

ben cok sey kullaniyorum catlak korkusundan insallah olmazda  onlem almak icin  hamisken tedbir almak sart galibaa

insallah olmamistir ama bakalim yok saniyorum ama dogumdan sonra ortaya cikiyormus olurp olmadigi  emosta bile cikmis yani  bilmiyorum artikk rejene kullaniriz artikk sen bir dene bizede soyle :k06: :k06:

emosum

evet ayfer bende hamişken demek catlaklar belli olmuyodu zayıflayınca catlaklar gözüktü :toothy10:
aman dikkat edin catlagınız yok sanmayın :toothy10:

seyhan

emoşum ya sen ne yaptın çatlaklarına

emosum

hamileyken doktorun önerdiği rilastil diye bir krem vardı onu sürüyodum
ama demekki yetri kadar sürmedim karnımda catlaklar oluşmus

seyhan

ya canım doktorum bana hiç bişey önermedi olacaksa olur dedi. ah ah bi bulsam o doktoru :caca: :caca: :caca:

arkadaşım da badem yağı sürmüş hiç çatlağı yok

ben hamileliğimde sadece 10 kilo aldım ama diz kapaklarımın arkaları bile her yerim çatladı ya :crybaby2: :crybaby2:

Ecrin57

yaa cok zayiflardada olabiliyoki seyhancim dert etme uzulme melegin vvar senin mankenmi olucaz ya  bosverr

diyorum ben ama bana sorsan cok korkuyorumm cok kendimi inceliyorumm ama olursada yapicak bir seyim yok artik cunku badem yagindan bitkisel yagdan tutta kreme kadar hepsini suruyom duzenli olarak
dustan sonra badem yagi gece gunduz krem ve gun ortasinda bitkisel yaglarr
cok yoruluyorum kemle yagla geciyo gunlerimmm

emoscum atik dogumdan sonra bakicamm size haber vericemm bende catlarsammm herkezz catlarr
eger olursa catlak bidaha inanmiycamoyle seylere zatennn
allah birakcammmmmmmmmmmmm
incirr gibi catliyim napiyimmmmmmmmmmm :ehi: :ehi: :ehi:

ecrin merzam

allah iyiliğini versin ayfer incir mevsimide geldi bu arada dikkat etmek lazım  :toothy10: :toothy10:

bende de yok ama doğumdan sonra bi çatlimmm soracam ben o eczacıya  :ehi:

bende çok kilo aldım ya bakalım doğumdan sonra belli olur muş ya tırsmıyo değilim :honk: :honk:

emoş ya senin hamileyken hiç belli olmuyomuydu ya merak ettim ben demin baktım aynayla büyüteçli hemide yok görünüyo şu an itibarıyla bakalım nolcak  :tongue3:

emosum

havvacım ben cok kilo aldım evet aynada bendede görünmüyodu ama şimdi zayıfladıkça çatlıyom :toothy10: :toothy10:

kızlar inşallah sizde olmaz olursada bosverin  anneyiz biz