dogum catlaklar

Başlatan mesude, 07 Haziran , 2008, 21:56:00

« önceki - sonraki »

tubis

yandı özgecim yandııı.. :toothy10: :toothy10: :toothy10:

yandı gülüm keten helvaa  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

sevda

seyhan

selammm kıslarrrrrr nasılsınız ben dişimi çektirmeye gittim ya dişim yeniden apse yaptı çekmedi dr. antibiyotik verdi yine bi hafta sonra çekebilirim dedi ya.offffffffffffffffff :y25: :y25: :y25:

seyhan

kızlar selma ne yapıyo.haber alıyo musunuz.ben ne zamandır konuşamadım. hiç girmiyo mu yoksa ben mi rastgelmiyorum.bebişi nasıl konuşan varsa bana anlatsın lütfenn :amin:

oozge

CNM selma ve eloş cok ıyıler ama dha rayına oturamamışş bıturluu.mısafırler fln derken mavış fırsat bulamıo gelmeye.

tubis

hoşgeldin tekrar geçmiş olsun seyhancım. neyse 1 hafta daha idare etcen demektir. :'(

özgeninde dediği gibi selmanın misafrleri gelip gidiyo sanırım hala. o yüzden gremiyor onlaın yanında.

oozge

bide bebısıylen hasret gıderıolardır

tabı uykusuz gecelerın sonunda mavış ne haldedır bılemıorum ama
eloş hıc uyumuyomuş cunku gecelerı :-[ :-[ :-[ :-[

seyhan

ah canım selmacım.şimdi gece uyumuyorsa 40 ından sonra düzeliyo.ama onlar için değer.allah uzun ve mutlu ömür versin eloşa :k06: :k06:sağlıklı olsun da.ben de kaanı banyo yaptırcam şimdi çok seviyo suyu.çok mutlu.ay kıslar ya benim oğluşum giyinmeyi hiç sevmiyo.çıplak şimdi.kış da geliyo ne yapacam ben ya :y25: :y25:

Ecrin57

seyhan gecmis olsun canim ya genemi kurtulamadimn  ay cok kotuu bu dislerden ne cektik ya bizz
nese canim ilaclarini kullan bakalim bir hafta sonra insallah cekilirr

bu arada masallah sanadaa ne cici bir annesinn senn  formundasinn masallahh
bizde oyle olabilecekmiyizz acaba

oglusununu optum simmdidenmisler gibi olmustur simdiii

evin cikaksa kisin sorun olmazz soyarsin canim gene ama soguksa allah korusunn hasta olurr
son zamanlarin tadini cikarsin birakk bosverr

seyhan

canım benim çok sağol.ben evlendiğimde 45 kiloydum.zayıf olmayı da seviyodum.ama sonra kilo almaya başladım.hamile kalınca da daha çok aldım.en son 62 ile doğum yaptım.doğumdan sonra 55 edüştüm ama annemin yanına gitttim.o da sağolsun tekrar 62 ye çıkmamı sağladı.onu ye süt yapsın bunu ye falan..... :hungry: :hungry:
neyseki şimdi yemiyorum.zayıfladım yine 56 yım çok şükür.kiloyu sevmiyorum.eşim de hhiç sevmiyo.ahhhh bi de şu çatlaklardan kurtulsammmmm :'(
şimdi oruç tutucam nasip olursa biraz daha zayıflarım.eşim kızıyo dayanazmazsın emzirirken diyo ama ben tutucam.
öyle işte belki farketmişsindir kilo konusunda çok hassasım.ağladığım zamanlar bile oldu.ama artık zayıflamaya başladım ya mutluyum :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:
öpüyorum seni canım :k06: :k06:
görüşmek üzere :opucuk: :opucuk:

sevda

Seyhancım bence okadarda kilolu durmuyorsun kendine haksızlık etme derim... ;)

Ecrin57

bencede dahada zayiflama
ben 63le hamiss oldum dusunsene
56 benim ideal kilomdu ama evlenince kilo aldim 63 oldum ve kilolari veremedende hamiss oldumm senin doguma gittigin kilon benim hamiss oldugumm kilommm
kesin 80na yaklastimm
ve kiloyuda catlaklarida bede cok sorunn ediyomm
simdidenn
sezeryan olucam vee sezeryandada gobekkk kaliyoo bebek dogmamiss gibi gorunuyoo

insallah bende verebilirim ya

ama senin tam iyi kilon dahada zayiflama catlaklar dahada belli oluyoo yoksa cok zayiflikta cirkinlikk oluyoo
ortada olucaksin tamm
ne tombill nede kelikliii
ben oyle seviyorumm 56da tam iyi oluyordumm insallah o kiloma gelemesemde
60sin altinda olsam yeterr :amin: :amin: :amin: :amin:

EBRUM

yo ecrin sezeryanla tamam biraz göbeğin kalıyor korse falan giyemiyosun ama bende 2 ay önce sezeryanla doğum yaptım hamişken 10 kilo almıştım doğumdan sonra tartldım 15 kilo vermişim onun için sorun etme

Ecrin57

insallah ebrucumm oyle olurr  cunkuu  zorr kilo verebiliyorumm cok korkmuyoda degilim yaniiii

sen neler yaptinn karninin duzlesmesi icin bir sey yaptinmii
msla  :dontknow:

EBRUM

yok canım hiçbirşey yapmadım var ama benim normaldede az göbeğim vardı sadece o kaldı yani kendi halime döndüm şimdi onu vermeye çalışıyorum