Benim küçük hanımefendim,bal peteğim.......

Başlatan KONYALI, 14 Ocak , 2012, 04:24:25

« önceki - sonraki »

KONYALI

annecım bugun öğlen meyve püresi,sonra aksam ustu bırkaç kasık meyve püresi verdım..aksamda muhallebi yedik...bıran fazlamı yuklendım acaba dedım ama...doymuyorsun dıye acele edıyorum galıba annecım..ama zaten püreleri sadece birkaç kasık yedin...yarın sadece meyve ve muhallebi vericem kızım...3-5 gun sonrada sebze corbasına baslıcaz...hadi bakalım sağlıkla devam edelim inşallah

KONYALI

bugun sezen teyzemızden aldıgımız tariften esinlenerek yaptıgımız elma ve kayısı püresi,30 ml mama ve 1 adet cicibebeyle yaptıgımız mamayla kahvaltı ettık ve cok begendık annecım..masallah bıze :nazar: :nazar: :nazar:

aydinays

Alıntı yapılan: KONYALI - 08 Mart , 2012, 20:13:09
bugun sezen teyzemızden aldıgımız tariften esinlenerek yaptıgımız elma ve kayısı püresi,30 ml mama ve 1 adet cicibebeyle yaptıgımız mamayla kahvaltı ettık ve cok begendık annecım..masallah bıze :nazar: :nazar: :nazar:

maşallah  :nazar: :nazar: :nazar: demekki büyümüşler de ağızlarının tadını arıyorlar.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

KONYALI

aynen canım bızden duskunler damak zevklerıne bilesin..öle herseyı yemıyoruz seçiyoruz resmen

xxcansuxx

maşaallah zerenime ohhh yarasın yesin yesin annsi  :nazar: :nazar:

KONYALI

KONYALI

guzeller guzelı kızım,balım,aşkım,ömrüm,yaşama sebebim......
annecim artık benımle kuduruyorsun sende,sabah yanıma aldım beraber yattık,sonra uyandın bende senı öptüm öptüm..sende öpeyim diye bekliyorsun şımarık bir suratla..sevgi arsızı olmussun annem sen..nasılda biliyorsun sevıldıgını...çok güler yüzlüsün annecim..herkese gülücükler saçıyorsun,insan ayırt etmıyorsun...bu huyun çok hosuma gidiyor,yabani bir kız olma emi annem..cana yakın,güler yüzlü ol hep...kızım altını açtıgımda baglayamıyorum artık,bir o yana bir bu yana atıyorsun,kaşla göz arası çoraplarını çıkartıyorsun,anneyi nasıl tekmeliyorsun altını baglamıyım diye..her altını açtıgımızda kavga ediyoruz annecim...geceleride ben yatana kadar yatmıyorsun,kalkıp bakıyorsun ben yatagımdaysam yatıp gözlerını kapatıyorsun..çok akıllısın annecim maşallah sana..bugun buyuk teyzen geldı sana corap örmus..teyzeyı gorunce kalktın oturdun..tabı herkes şokkkkk kendı kalkıp oturdu dıyorlar..benım ıcın yenı bırsey değilki 1 aydır ben senı yatırma sende oturma savası verıyoruz annecım ama artık yastıklarla destekleyerek oturuyoruz annecım...dişlerin çok kasınıyor artık kucagımda hoplatırken bıle salyaların üstüme akıyor... :k06: :k06: :k06: 5 parğında agzında sölene sölene kasıyorsun..şimdi mışıl mışıl uyuyorsun annecım...dilerim hep gül,her daim mutlu olmayı nasıp etsın rabbim...seni çok seviyorum annemmmmmmm
he bu arada bugun aptamilin irmikli meyveli mamasını yedik..şapırdata şapırdata..çokmu güzeldi annemmm...maşşalh kuzuma

aydinays

Maşallah zerenime. Ferah kaç aylık oldu Zeren benim oğlumda oturmak istiyor ama kendi başına kalkmasına daha var herhalde  :dontknow: :dontknow: :dontknow:
Oturmaya başlayınca kendi başına oynamaya başlıyorlarmış galiba.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

KONYALI

CNM ZEREN 5,5 AYLIK..AMA 1 AYDIR OTURMAYA CALISIYOR ZATEN VE ARTIK BEN MÜDAHALE EDEMİYORUM ÇOK HAREKETLİ ÇUNKU...YASTIKLA DESTEKLEYIP OTURTUOYURM CNM BEN...AMA KIZLKAR DAHA ERKEN OTURURMUS SEN DOKTORUNA SOR ISTERSEN

aydinays

Alıntı yapılan: KONYALI - 13 Mart , 2012, 21:27:21
CNM ZEREN 5,5 AYLIK..AMA 1 AYDIR OTURMAYA CALISIYOR ZATEN VE ARTIK BEN MÜDAHALE EDEMİYORUM ÇOK HAREKETLİ ÇUNKU...YASTIKLA DESTEKLEYIP OTURTUOYURM CNM BEN...AMA KIZLKAR DAHA ERKEN OTURURMUS SEN DOKTORUNA SOR ISTERSEN

hımm bizim kayrada 3 aylıkken oturmak isteğine başladı. Ama kendi kalkıp oturana kadar herhalde 6 ayı geçer.
Ama zaten 5 ten sonra destekle oturtulabiliyor. Zerenin ayı gelmiş annesi.  :nazar: :nazar:

Balböceği

ohhh afiyet bal seker et dot olsun kuzuma  :nazar: :nazar:

KONYALI

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 14 Mart , 2012, 00:55:04
ohhh afiyet bal seker et dot olsun kuzuma  :nazar: :nazar:

saol eda teyzesi..en sevdiği mama bu vallahi diğerlerine hep burun kıvırıyor...

KONYALI

guzel kızım bugun evımızı aldık..1 ay sonra yeni evimize tasınacaz buyuk ıhtımalle..şimdi tadilat yapılacak bırazcık..hadi hayırlısı şeker pancarım benım

aydinays

Alıntı yapılan: KONYALI - 15 Mart , 2012, 19:04:16
guzel kızım bugun evımızı aldık..1 ay sonra yeni evimize tasınacaz buyuk ıhtımalle..şimdi tadilat yapılacak bırazcık..hadi hayırlısı şeker pancarım benım

canım yeni evinizde güle güle oturun. Bebekler şansları ile gelirlermiş ailelerine.  :nazar: :nazar: :nazar:

KONYALI

saol cnm allah razı olsun..evet kızımın şansı sanırım :nazar: :nazar: :nazar: