19 Mart , 2024, 07:42:14

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Benim küçük hanımefendim,bal peteğim.......

Başlatan KONYALI, 14 Ocak , 2012, 04:24:25

« önceki - sonraki »

KONYALI

güzel kızım benım,şimdi hem karnını doyuruyor hemde uyuyorsun..bugun tam 3,5 a kadar yatmısız senınle...bır uyandım neye ugradıgımı sasırdım..dun gece sabaha kadar uyumadın..en son paparayı işitince bır uyudun 2 kere falan kalktın sonrada delıksız uyumusuz kızım...gerci annen cok yorgundu ve dınlenmııs en azından ıyı oldu ama uyandıgımızda ruveyda teyzen bızı aradı ve gelıyorum dedı..nasıl toparlanacağımı sasırdım allahtan trafik varmısta bızde gıyındık paklandık rahat rahat karsıladık ruveydayı teyzeyı...senı ılk defa gördü ve bayıldı sana...ama o bile yaramaz dedı sana..evet annecım yaramaz oldun sen annecım yaaa...yalnız kalmıyorsun,hatta kalamıyorsun cunku bır bakıyorum donuyorsun yüz üstü...yeni yeni sesler cıkarıyorsun cıglıklar atıyorsun,istediğin olmayınca aglıyorsun bende agladıgında yapmıyorum istediğini bu kez söylenmeye baslıyorsun dıgıl dıgıl diye...annecım o kadar guzel guluyorsunki rabbim gülmekten ayırmasın seni... :amin: :amin: :amin:
pazar gunu hava cok guzeldı annecım baba bizi kahvaltıya goturdu...gıttıgımız yerde herkese boncuk dağıttın annecım,teyzeler ablalar nasıl bayıldılar sana korktum nazar olacaksın diye...
bugun havuc suyu verdım sana annecım,elımde bardakla kaşıgı gorunce elma suyu sandın verene kadar mızırdandın...sonra verince suratını eksıttın ama genede 5-6 kasık verebıldım annecım..sonra aksamda kayısı püresi verdım ılk kez bıraz eksıydı bende seker kattım ve ondanda 5-6 kasık yıyebıldın..masallah benım kuzuma...şimdide bilgisayarı gordun ve uyuyordun uyandın annecım...cok afacansın cokkk

fıstık

HİKAYENİ OKUDUM CANIM   :)

ÇOK ŞÜKÜR SAĞ SALİM KAVUŞMUŞSUNUZ

ALLAH SİZE VE KUZUNA SAĞLIK SIHHAT VERSİN ÖMÜR BOYU  :amin:

KONYALI

Alıntı yapılan: fıstık - 01 Mart , 2012, 01:25:26
HİKAYENİ OKUDUM CANIM   :)

ÇOK ŞÜKÜR SAĞ SALİM KAVUŞMUŞSUNUZ

ALLAH SİZE VE KUZUNA SAĞLIK SIHHAT VERSİN ÖMÜR BOYU  :amin:

saol cnm,hepimize inşallah

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

xxcansuxx

cadıya  bak sen herkese tescil ettirmiş yaramaz olduğunu  :k06: :k06:
yesin yesin kuzum sevsin yeni tatları  :hungry: :hungry:  :nazar: :nazar:

KONYALI

evet annecım babanın telı caldı senı uyandırdı..sende elımde bılgısayarı gorunce patlattın gözlerı..şimdi yanımda bilgisayara bakıyorsun ve aynı zamanda altını dolduruyorsun..hemde nasıllllll...
sabah erken kalktın annecım,yıkadı anne seni butun gun uyudun sımdı uyumayacaksın belli oldu..yazık ama anneye yaaa....
sımdı gıdelım senı aklayıp paklayalım ki rahatsız olmayasın demi..sonra gene yazarız...

KONYALI

bugun ilk tarhana denememizi yaptık ve basarısızlıkla sonuclandı...azimle devam :basardim: :basardim: :basardim:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: KONYALI - 04 Mart , 2012, 02:08:10
bugun ilk tarhana denememizi yaptık ve basarısızlıkla sonuclandı...azimle devam :basardim: :basardim: :basardim:
:k06: :k06: :k06: sevmedi mi,zeren yılmak yook devam anacığının hatrı için o dayayacağım tarhanayı karışma demiş ya  :ehi: :ehi:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:nazar: :nazar: :nazar: :hello2:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

KONYALI

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 04 Mart , 2012, 16:06:57
:k06: :k06: :k06: sevmedi mi,zeren yılmak yook devam anacığının hatrı için o dayayacağım tarhanayı karışma demiş ya  :ehi: :ehi:

evet cnm ama aynen devam ediyor mücadele..sebze püresinide denedık ve muhallebide yedikkkkk :basardim: :basardim: :basardim:

KONYALI

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 05 Mart , 2012, 16:42:24
OYY MASALLAHH TADINI BEGENMEDİ DEMEK  :k06:

yok kevsercım o kadar seçiyorki anlatamam..kıyametler kopuyor yeni tadları denerken..ama yılmak yok..aynen devam edicezki diğerlerine alışsın..zor zanaat bu annelik valla

KONYALI

guzel kızım annen bugun ınatla doktora goturdu senı ve tarttırdı...cunku benım prensesımın yanakları gıttı...ben anladımki kilo almıyorsun ve baktımkı en son 20 gun olmus doktora gıdeli..hemen gıttık 20 gunde 200 gr almıssın sadece..ama uzun boylu olucan galıba sureklı uzuyorsun...artık ek gıdalara gec dedı doktor amcamız... :hello2: :hello2: :hello2:
gelsın corbalar,gitsin muhallebiler..kefir bile verebilirsin dedi doktor amcamızki..muhakkak alışıcaksın kefire zaten annem..olmazsa olmazımız o bizim...aksam ılk muhallebi denememizi yaptık gene basarısız olduk ama sen savasçı ben savaşçı ve galip olan ben olucam hiç kurtuluşun yok kızım...bugun bıraz babanın kurbanı olduk umarım üşümemişsindirde hasta olmazsın annecım bıraz ınce gıydırıp çıkarttım dısarı cunku baban hava cok sıcak dedı...bir daha inanmıcam babana..ılk ve son guvenısım senın hakkında ben kendı dusundugumu yapıcam...bugun sana bır ciciler aldık annecim,bayıla bayıla aldım resmen..yaz tatilimiz için askılı askılı elbiseler..kısacık kısacık..benım kızım totosuna göre...rengarenk bir sürü aldım annecim,canımız saolsun..baba çalışssın dursun :k06: :k06: :k06:
fırsatımız olursa buraya fotosunu koyarızda teyzoşlarımıza görsun..şimdik yanımda oyun oynuyorsun ve yenı bır ses cıkarıyorsun annecım,hanı kucuk kedi yavruları ciyaklar ya böle..ilk dogduklarında...aynen öle acındırıyorsun kendını kızım ne numaracı oldun sen..ama annen hiç kıyamıyorki sana..çok şımardın çokkkk..işim var seninle

aydinays

Ferahçım zamana bebekleri çok numaracı çok. Kendilerine mutlaka baktırıyorlar. İnşallah ek gıdaları seversiniz.
Bizde bu hafta yoğurda başlıcaz bende merak ediyorum sevecekmiyiz yoğurdu.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

KONYALI

Alıntı yapılan: aydinays - 06 Mart , 2012, 08:19:08
Ferahçım zamana bebekleri çok numaracı çok. Kendilerine mutlaka baktırıyorlar. İnşallah ek gıdaları seversiniz.
Bizde bu hafta yoğurda başlıcaz bende merak ediyorum sevecekmiyiz yoğurdu.

vallahi sorma cnm herseyı reddediyor suan ne versem yemıyor ama bende aç bırakıyorum sonra söylene söylene alıyor birkaç kaşık...alışacak mecbur ama bıraz sabır...
kayra o kadar oldumu masallah yogurtlarada baslarmıs...doktormu dedı cnm yogurt dıye..ben daha yenı baslıcam zerene yogurda cunku?