Benim küçük hanımefendim,bal peteğim.......

Başlatan KONYALI, 14 Ocak , 2012, 04:24:25

« önceki - sonraki »

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

FERAHCIM MASALLAH SONUCUNUZ İİ ÇIKMIŞ BASARMISSIN SONUNDA İİ SEVİNDİM TATLIM  :opucuk:
ECREDE BU GİDİŞLE ZAYIFLICAK AMA SAGLIKLI OLMALARI ÖNEMLİ  :D
CANIM ECREYE ELMA SUYU VERİYORUM BENİM KIZ BEĞENMEDİ ELMA SUYUNU  :-\

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

aydinays

Ferahçım çok geçmiş olsun tertemiz çıkmış sonuçlarınız. Kilo işinide en kısa zamanda çözersiniz inşallah.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

KONYALI

saol cananım, suan sana kızımla bırlıkte yazıyoruzç...rahat durmuyor bılgısayarı gorunce varya..tarıfler ıcın cok saol cnm denıcem muhakkak...ben daha cok sutum olsun dıye cay ıcıyorum sımdı doysun dıye cunk mamayı hala almıyor..meyvelerdende en cok elmayı sevıyoruz...elma suyu ıcerken kahkahalar atıyor kızım bırde mama alsa cok sevıncem ama hala basaramadım

KONYALI

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 20 Şubat , 2012, 20:40:34
FERAHCIM MASALLAH SONUCUNUZ İİ ÇIKMIŞ BASARMISSIN SONUNDA İİ SEVİNDİM TATLIM  :opucuk:

evet cnm cişi aldım ama halımı gorseydın aradım esımı cabuk gel işedi diye bagırıyorum..ne hale geldık valla...cnm zayıf olması önemlı degılde beslenememesı benım uzuntum...elma suyunu sevıyor zeren cnm havuc dene,havucla elmayı karıstır...bırde elma eksı olabılır ona bak...istemezsede alternatıf olarak armut dene...almazsa fazla zorlama 1-2 gun sonra yıne dene...annelık sabır işi cnm :flowers:

KONYALI

Alıntı yapılan: aydinays - 21 Şubat , 2012, 18:57:22
Ferahçım çok geçmiş olsun tertemiz çıkmış sonuçlarınız. Kilo işinide en kısa zamanda çözersiniz inşallah.

saol aysecım ınsallah yaaa..çok yaramaz bu kız valla

xxcansuxx

Alıntı yapılan: KONYALI - 21 Şubat , 2012, 21:06:52
saol cananım, suan sana kızımla bırlıkte yazıyoruzç...rahat durmuyor bılgısayarı gorunce varya..tarıfler ıcın cok saol cnm denıcem muhakkak...ben daha cok sutum olsun dıye cay ıcıyorum sımdı doysun dıye cunk mamayı hala almıyor..meyvelerdende en cok elmayı sevıyoruz...elma suyu ıcerken kahkahalar atıyor kızım bırde mama alsa cok sevıncem ama hala basaramadım
vay cadıya bak sennn büyümüşde bilgisayar kullanırmış  :nazar: :k06: :k06:
dene canım bende zamanı gelsin deneyeceğim inş. beslenmesi düzene girer bol sıvı tüket ve gece dinlenmesi de bende süt yapıyor... yerim ben o kahkaha atan ağzını  :hungry: :hungry: :hungry: maşaallah en azından elma suyuna hayır demiyor  :nazar: :nazar:

KONYALI

evet cnm havucuda sevdı ama armutu pek sevmedı bende en cok elma verıyorum...cnm gece dınlenemedıgımız ıcın maalesef olmuyor..bırde ben beslenemedıgını ogrenınce sanırım uzuldum sutum cekılır gıbı oldu...ayyy bu annelık cok zor yaaa

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: KONYALI - 21 Şubat , 2012, 21:10:07
Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 20 Şubat , 2012, 20:40:34

evet cnm cişi aldım ama halımı gorseydın aradım esımı cabuk gel işedi diye bagırıyorum..ne hale geldık valla...cnm zayıf olması önemlı degılde beslenememesı benım uzuntum...elma suyunu sevıyor zeren cnm havuc dene,havucla elmayı karıstır...bırde elma eksı olabılır ona bak...istemezsede alternatıf olarak armut dene...almazsa fazla zorlama 1-2 gun sonra yıne dene...annelık sabır işi cnm :flowers:
VALLA DEDİĞİN GİBİ NE HALE GETİRİYORLAR MİNİCİK BAŞLARIYLA  :k06:
CANIM DÜN ELMA SUYU VERDİM 3-4 KAŞIK İÇTİ BAKALIM ALIŞIYO GALİBA BİDE DR DEDİKİ 5GÜN ELMA DENE DEDİ 5GUN HAVUC DENE DEDİ ALERJİ OLUYOMU DİYE BAK DEDİ ONDAN DOLAYI ŞİMDİLİK HAVUCU ARMUTU VEREMEM  :dontknow:

KONYALI

anladım cnm dene tabiki..ben elmayı bırkaç gun ust uste verdıkten sonra armutla havucu verdım zaten..çok sukur dır durum olmadı bızde..hatta armutla havucu karıstırıyorum bırı ıshal bırı kabız yapar dıye...bugun içti onuda..mırın kırın edıyor ama ıcıyor cok sukur

KONYALI

guzel kızım cok sukur 5 aylık olduk...sımdı nasıl olduysa uyudun...ben mutfağı temızlerken salona geldım babanla hıc sesınız cıkmıyor napıyor bunlar dıye..bırde baktımkı ıkınızde uyusmussunuz...babana asıksın resmen benım yanımda öle uyumuyorsun annem yaaa..kıskanıyorum vallahi butun nazın bana....ama olsun sen babana bende ıkınıze aşığım annem...bugun gunduz uykularını kendı odanda uyudun...veeee uyanıpta aglamadın bıle annecım..sanırım sevdın odanı...yavas yavas odana gıtme zamanın geldı...ama ben sen yanımda olmadan nasıl yatcam annem...bu sabah tam 7,30 da yataga gırdık bu gecede öle yapmıcan demı annem...lütfennnnnnnnn....kızamıyorum sanada anlıyorsun artık bagırmalarımı..sesım azıcık yukselsın hemen surat ifademı ıncelıyorsun coook akıllısın masallah benım kızıma...buyuk teyzen sana bır çorap örmüş bayıldım annecim..gunler gecıyor sen buyuyorsun kızım...yaz gelıyor bıle..şöle nısan ayı gelsın baslıcaz gezmelere kızımla..hergün bir yere götürücem kızımı...allah nasip ederse...dusunuyorum yanı haylazlıkların varmı dıye ama o kadar cok varki hangi birini yazayım...senı cok sevıyorum annem allaha hergun tesekkur ve sukur ediyorumki verdi seni bana...tum anne olmak isteyenlere tattırsın bu duyguyu rabbım...olmayan herkese versin inşallah

KONYALI

kızım ıhlamur içti bugunnnnn....ve bayıldı...kasıgı bekleyemedı resmen...masallah benım kızıma..artık o kadar tatlı oldunki annecim...kıhkıh dıye bagırıyorsun,suyu ağzına alıp gılıgılı yapıyorsun...cokkkk tatlısın cokkk..haftaya doktor amcamıza gıdıcez bakalım kılo aldıkmı..almadıysan elımden cekecegın var haberın olsun annecım..bu arada baban grip olmus..tehlıke canları calıyor eyvahhh :cildir:

aydinays

Yerim sizi ben maşallah kızına annesi. Benim oğlumda ilk sesleri gıgıı oldu. Mutlu olursa gıı sesi çıkarıyor kızarsa yada sitem ederse a :)

Aman dikkat etsin babacığınız sizden uzak dursun grip geçmesin size ferahçım.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

KONYALI

masallah oglusuna aysecım..vallahi geçti galiba cnm ya...burnu hıkırdıyor sanki ben yınede ilaç veriyorum ama bakalım ınsallah fayda eder...

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

KONYALI