19 Mart , 2024, 14:48:59

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Benim küçük hanımefendim,bal peteğim.......

Başlatan KONYALI, 14 Ocak , 2012, 04:24:25

« önceki - sonraki »

KONYALI

Alıntı yapılan: begum0101 - 16 Ocak , 2012, 11:27:32
canım hikayeni okudum o kadar çok ağlattın ki beni sanki ben yaşamışım gibi her şeyi hissettim :y25: :y25:. Ama sonunda meleğine kavuşmuşsun Allahım sizleri ayırmasın hiç

amin cnm allah razı olsun

KONYALI

Alıntı yapılan: °•. °•.ℓανιηуα.•° .•° - 16 Ocak , 2012, 14:10:06
:y25: :y25: :y25:

sabırla okudum canım...

çok duygulandım...

annelik işte,kelimelerle anlatılmaz...

ama çok şükür bak bebeğin kollarında.

ya çok sevindim ama mutlu sonla kavuştunuz bebeğinize  :amin:

saol cnm,evet önceden hamile gördüğümde sadece tebessüm ederdim..ama şimdi dua ediyorum allah yardımcın olsun diye...canından can vermek zor,ama mükafatı annelik..ve daha iyi bir mükafar olamaz bence

KONYALI

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 16 Ocak , 2012, 15:31:51
ferah, Rabbim sabrinin karsiligini verdi  :amin:
cok sabrettin... Ama Allah'a cok sukur en sonunda muradina erdin  :love9:
Bende gecen gun yarisini okudum simdi tamamladim...  :opucuk:
Rabbim kizini sana bagislasin  :amin: hayirli evlat olur insallah  :amin:

veee tabi darisi olmayanlara  :amin:
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

amin edacım,ben cok bekledım evladım kollarımda..allahım tüm isteyenlere hayırlısıyl nasit etsin..evladı olanlarıda esirgesin rabbim :amin: :amin: :amin: :amin:

KONYALI

Alıntı yapılan: tulayysl - 16 Ocak , 2012, 21:15:29
canımmm... Rabbim sabrını nasıl da mukafatlandırmıs. Allah bebeğinii size bağışlasın inş..

amin cnm cüölemizinkini

KONYALI

Alıntı yapılan: doğangüneş - 16 Ocak , 2012, 21:39:04
FERAHCIM BU KADAR DETAYLI BİLMİYORDUM HİKAYENİ.. :honk:
VALLA SALYA SÜMÜK AĞLATTIN BENİ.. :crybaby2:
EVLADINLA BİR ÖMÜR MUTLU HUZURLU YAŞAYIN İNŞALLAH.. :love9: :love9:
OLMAYANLARIDA FAZLA BEKLETME YA RABBİ.. :amin:

cnm benım... :love3:
sorma aysecım,çok zor oldu cok zor dogdu...ama rabbim onu bana nasip etti hayırlısıyla..şimdi ayaklarımda sallıyorum bak gecenın bu saatı hala uyumadı velet...beklemek nası olacakmı bılememek o kadar zorkı,rabbım kımsenın kucağını bos bırakmasın...anneliği her isteyene nasip etsin inş

xxcansuxx

ferah hikayeni sen şimdi yazmışsın ben senin neler yaşadığını en yakın bilenim sanırım rabbim ayırmasın kızından seni  :amin: :amin:
sayfanız hayırlı olsun inş. güzel şeyler paylaşırsın bizimle :amin: kızınla mutlu sağlıklı dolu dolu günleriniz olsun  :amin: :amin: :nazar:

biz kavuştuk rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın  :amin: :amin: :amin:

KONYALI

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 17 Ocak , 2012, 19:02:54
ferah hikayeni sen şimdi yazmışsın ben senin neler yaşadığını en yakın bilenim sanırım rabbim ayırmasın kızından seni  :amin: :amin:
sayfanız hayırlı olsun inş. güzel şeyler paylaşırsın bizimle :amin: kızınla mutlu sağlıklı dolu dolu günleriniz olsun  :amin: :amin: :nazar:

biz kavuştuk rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın  :amin: :amin: :amin:

evet cnm beraber yasadık herseyı,beraberde dogurduk valla...aferin bize...istesek bu kadar tutturamazdık herhalde. :k06: :k06: :k06:
rabbım cumlesının evladını bagıslasın ınsallah

KONYALI

cnm kızım,şuan yanımda melekler gibi uyuyorsun annem...öyle guzelsınki içim titriyor annem sana bakarken...cuma günü 3.ay aşımız var annem,karma aşı...kızamık,kabakulak,kızamıkçık...çok gerginim ve korkuyorum annecim çünkü ateşleneceksin...seni öyle görmeye dayanamıyorum...zaten doktor amca aşı yaparken ben odadan çıkıyorum.... :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :sad1: napalım senın iy :sad1:iyliğin için annem...yarın ananen seni yıkamaya gelecek...banyo yapmayı cok sevıyorsun annem...yarın olsada yıkansak demi....

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

canim zorlu bir surec olmus ama saglikla gelmis prenses  :nazar:
Rabbim ayirmasin canim  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

KONYALI

Alıntı yapılan: °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥° - 17 Ocak , 2012, 23:17:06
canim zorlu bir surec olmus ama saglikla gelmis prenses  :nazar:
Rabbim ayirmasin canim  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

amin aynurcum cümlemizin evladını bağışlasın inşallah

GÜL GÜZELİ

:y25: :y25: :y25: :y25: ben böyle hikayelere dayanamıyorum yhaaaa ama çok şükür ki sonu güzel bitiyo :) Rabbim evladını sana bağışlasın canım hayırlı,güzel yazılar yazsın inşaAllah hep güzel günlerini görün  :nazar:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

gunlugunuz hayırlı olsun inş hep guzel şeyler paylasırsın   :opucuk: :opucuk:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

KONYALI

Alıntı yapılan: GÜL GÜZELİ - 17 Ocak , 2012, 23:33:53
:y25: :y25: :y25: :y25: ben böyle hikayelere dayanamıyorum yhaaaa ama çok şükür ki sonu güzel bitiyo :) Rabbim evladını sana bağışlasın canım hayırlı,güzel yazılar yazsın inşaAllah hep güzel günlerini görün  :nazar:

saol cnm allah razı olsun

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 19 Ocak , 2012, 13:59:02
gunlugunuz hayırlı olsun inş hep guzel şeyler paylasırsın   :opucuk: :opucuk:

saol kevsercim geç oldu ama güzel olur ınsallah

KONYALI

cnm kızım bugun karma aşı olduk...suan cok huysuzsun ne yapsam memnun olmuyorsun....demin kucağıma alıp dolaştıra dolaştıra uyudun...15 uyumadın gene kalktın..bugun işimiz zor anlaşıldı...umarım yarına iyi olursun :amin:

KONYALI

prensesim guzel kızım bugun ilk kez elma suyu içtin annem....çoooook begendın ıcerken nasıl kahkahalar attın annem...verdıkce mest oldum bende...ama galıba ılk kez oldugu için bıraz gaz yaptı..sonrada zorlandın bırazcık annem..gaz ilacı verdık mecburen...halbuki elmanın gazını cıkartması lazımdı...neyse yarın gene alma suyu ıcıcez :hungry: :hungry: :hungry: