2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Bebekleri ve Anneleri

Başlatan Emine, 01 Ekim , 2011, 12:08:56

« önceki - sonraki »

muhribe

Alıntı yapılan: ¨'°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°'¨ - 15 Mart , 2012, 14:02:01
bizimki uyandı bileee,tahıl maması yaptım babaannesi yediriyor şimdi :)hepinizi birarada görmek güzel nezamandır toplanamıyorduk  :occasion14:
şanslısın tatlım babaannesi var ilgileniyo minnoşla.

benim yiğit doğdu ne anam gelir oldu ne kaynanam  :caca:

sorsan sanki canavar doğurdum  :-\

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

bizimki uyandı bileee,tahıl maması yaptım babaannesi yediriyor şimdi :)hepinizi birarada görmek güzel nezamandır toplanamıyorduk  :occasion14:

ohh afiyet olsun prensese
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: <<AyBüKe>> - 15 Mart , 2012, 14:02:36

Sağol Nur teyzesi  :flowers:  Oğuzhan'da öyle maşallah bal bal  :nazar:

Kilosuda çok değil kuzumun daha yeni 8 kilo olduk ama kiloya göre boy uzun baya dedi doktor 75 cm.

Babamızda 1.90 boy ona çekicek sanırım.

Eşim benim yediğimin 2 katını yer ama gram almaz Asya da ona çekicek sanırım  :)

sağol canım.kilosuna dikkat ediyo demekki şimdiden manken gibi olucak zayıf ve uzun boylu  :nazar: :nazar: bizimkide şimdilik kiloda boyda iyi gibi.allahım sağlık versin de.asyanın iştahı da babası gibimi peki
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: muhribe - 15 Mart , 2012, 14:03:51
şanslısın tatlım babaannesi var ilgileniyo minnoşla.

benim yiğit doğdu ne anam gelir oldu ne kaynanam  :caca:

sorsan sanki canavar doğurdum  :-\

ay muhriş ne kelimeler var sende de güldürdün beni

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

sağolasın nur teyzesi :opucuk: muhribecim gercekten bittiğim zamanlar oluyor Allah razı olsun yardımı oluyor bir sürü soru hazırlamam lazım şimdi bir yandan hazırlıyorum bır yandanda size bakıyorum işim bittiğindede kalkıp yemek yapacagım bir işim bittiğinde öbürü başlıyor zaten elifi tek ben uyutabılıyorum onun sorumluluğuda üzerimde yetişmeye çalışıyorum işte bünyem zayıf düştü hasta oldum yıne 4-5 gündür zor ayakta duruyorum :sad1:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

muhribe

muhribe

Alıntı yapılan: ¨'°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°'¨ - 15 Mart , 2012, 14:08:42
sağolasın nur teyzesi :opucuk: muhribecim gercekten bittiğim zamanlar oluyor Allah razı olsun yardımı oluyor bir sürü soru hazırlamam lazım şimdi bir yandan hazırlıyorum bır yandanda size bakıyorum işim bittiğindede kalkıp yemek yapacagım bir işim bittiğinde öbürü başlıyor zaten elifi tek ben uyutabılıyorum onun sorumluluğuda üzerimde yetişmeye çalışıyorum işte bünyem zayıf düştü hasta oldum yıne 4-5 gündür zor ayakta duruyorum :sad1:
geçmiş olsun tatlım, ne güzel hiç olmazsa az da olsa nefes alabiliyosun k.validen sayesinde.

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

allah yardımcımız olsun hadi ben evdeyim de çalışan arkadaşlara allahım yardım etsin.

<<AyBüKe>>

Sağol canım dediğin gibi sağlıkları yerinde olsun yeterki  :amin:

Asya diş çıkarmadan önce çok güzel yiyodU.

Ama şimdi iştahı azaldı ne ateş var ne bişey iştahımızı etkiledi diş bizim .

Bi tek itirazsız muzu yiyo  :)

muhribe

Alıntı yapılan: ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM  ¤°´¯`°¤ - 15 Mart , 2012, 14:10:07
allah yardımcımız olsun hadi ben evdeyim de çalışan arkadaşlara allahım yardım etsin.
sen ne zaman başlayacaksın canım işe?

ben mayıs başında dönüyorum. bakalım nasıl olacak işe başlayınca

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: <<AyBüKe>> - 15 Mart , 2012, 14:11:45

Sağol canım dediğin gibi sağlıkları yerinde olsun yeterki  :amin:

Asya diş çıkarmadan önce çok güzel yiyodU.

Ama şimdi iştahı azaldı ne ateş var ne bişey iştahımızı etkiledi diş bizim .

Bi tek itirazsız muzu yiyo  :)

düzelir inşallah iştahı.yemeyince insan sinir oluyo hastaydı oğlum 1 hafta boyunca hiç bi şey yemedi deli oldum şükür şimdi normale döndü

muhribe

oğluşum bi kase muz ve elma püresi yedi şimdi  :hungry:

oturdu su şişesiyle oynuyor. onca oyuncak var yüzüne bakmıyor  :laughing7:

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

kızlar kivi veriyormusunuz bebeklerinize?kivi ve çileği 1 yaşına kadar vermeyın diyorlar kafam karıstı vermedım bende.armutu hiç sevmıyor elmayıda öyle çok severek yemıyor baska meyve bulamıyorum verecek az bişey muz verdiğim zamanlarda kabız oluyor muz pek vermek ıstemıyorum oyuzden :-\
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: muhribe - 15 Mart , 2012, 14:12:15
Alıntı yapılan: ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM  ¤°´¯`°¤ - 15 Mart , 2012, 14:10:07
sen ne zaman başlayacaksın canım işe?

ben mayıs başında dönüyorum. bakalım nasıl olacak işe başlayınca
ben de yaz sonunda iş bakıcam canımeşim istemiyo çalışmamı ikna etme çalışmalarım hızla sürüyo.planlarıma göre ekim kasım gibi düşünüyorum o zamana oğlumda 15 aylık filan olucak

muhribe

canım kivi ve portakal verme demişti doktor. asit oranı fazla olduğu için.

ben arada mandalina veriyorum ama her gün mutlaka bir bütün elma yiyor. yanısıra muz ve armut veriyorum. ananas yiyor arada. bi de muhallebilerine kuru kayısı ve üzüm koyuyorum kabız olmasın diye  :icon_thumright: